Editörler : supporters.
24 Haziran 2017 13:36

Mecidiyeköy beyaz kalem dersanesi sizce nasıl ? gidenler yorum yapabilir mi

Herkese merhaba.

Türk Dili ve Edebiyatı öğretmeniyim.

Bu yıl dersaneye gidip kpssye hazırlanmak istiyorum. En çok Beyaz Kalem Dersanesi önerilmiş. Mecidiyeköy şubesine giden var mı? Hocaları nasıldı?

Şimdiden teşekkür ediyorum.

maadurmemur
Aday Memur
26 Haziran 2017 22:17

beyaz kalemin internet sitesinde şubelerimiz kısmında mecidiyeköy diye bir şube görünmüyor ?

Buketaydın59
Aday Memur
26 Haziran 2017 22:21

Mecidiyeköyde var meydanda hemen.

Buketaydın59
Aday Memur
26 Haziran 2017 22:22

Mecidiyeköy meydanda ışıkların orda mc donalsın üstünde var. Gittim görüştüm

maadurmemur, 7 yıl önce

beyaz kalemin internet sitesinde şubelerimiz kısmında mecidiyeköy diye bir şube görünmüyor ?

maadurmemur
Aday Memur
26 Haziran 2017 22:25

ben de dersane araştırıyorum. internette hakkında gidenler tarafından çok fazla olumsuz yorum yazılmış, beyaz kalem bakırköy hakkında çok tavsiye aldım fakat mecidiyeköy çok farklı diyorlar. internet sitelerinde de mecdiyeköy diye bir şube bulunmaması da bende acaba bir yan sanayi- isim hakkı kullanma vs gibi bir uygulama mı var diye şüpheye düşürdü.

Buketaydın59
Aday Memur
26 Haziran 2017 22:27

Onu ben de sordum. Ayrıldıklarını ve uzman kariyer le birleştiklerini ama hocalarının aynı olduğunu söyledi.

maadurmemur, 7 yıl önce

ben de dersane araştırıyorum. internette hakkında gidenler tarafından çok fazla olumsuz yorum yazılmış, beyaz kalem bakırköy hakkında çok tavsiye aldım fakat mecidiyeköy çok farklı diyorlar. internet sitelerinde de mecdiyeköy diye bir şube bulunmaması da bende acaba bir yan sanayi- isim hakkı kullanma vs gibi bir uygulama mı var diye şüpheye düşürdü.

Buketaydın59
Aday Memur
26 Haziran 2017 22:31

Bakırköy beyaz kaleme de gittim. Fiyat olarak pahalı geldi bana. Ders saati sabah 9.30 olması da iyi gelmedi bana. Gerçi mecidiyeköy de 10 da başlıyor.

Bakırköy beyaz kalem 3300 taksit fiyatı

Meciyeköy 2700 taksit fiyatı 600 tl fark vardı. Bilmiyorum kafam karışık ama mecidiyeköy şubesi Türkiye birincisi çıkardıklarını belgelerini gösterdi

fat-2015mat
Aday Memur
08 Temmuz 2017 17:21

Bende Beyaz Keleme gittim Artık Uzman Kariyer Sadece Yayın ismi değişmiş kadro aynı ama

ecemsuulas
Aday Memur
09 Temmuz 2017 16:35

muratı tavsiye ederim mecidiyeköy murat kadrosu harikadır pişman olmazsın

21 Aralık 2017 12:11

Bende Beyaz Keleme gidiyorum gerçekten kadro aynı sadece yayın adı değişmiş çok memnun olduğumu söyleyebilirim.Tabi Tercih sizin

Toplam 9 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi