Editörler : Pangaea
25 Haziran 2017 20:33

Teiaş ile ilgili

Arkadaşlar 2 yıl cakili kalmak zorundayız peki 2 yıl sonunda tayin isterken sadece eş durumunu mu kabul ediyorlar yoksa mazeretsiz tayin isteyebilirmiyiz? Net bilgisi olan var mı?

elktrkmuhendis
Aday Memur
25 Haziran 2017 22:16

399 kapsamına girdiginden dolayı mazeretsiz tayin sıkıntılı diye biliyorum ama yine de emin olmak için arastırın

Reyyaneliff
Şube Müdürü
26 Haziran 2017 00:10

++

elktrkmuhendis
Aday Memur
26 Haziran 2017 00:27

Facedeki gruba üye misiniz bilmiyorum ama tayin hakkında şu yorum yapılmıs : Teiaş 'ta çalışan arkadaşlar dan aldığım bilgiye göre tayinler çok sıkıntılıymış. Yalnız ankara da teiaş ta isen çevre edinebilirseniz tayininizi yaptırabiliyorsunuz. Hiç bir şehir kendi personelini göndermek istemiyormuş.Bu yüzden sıkıntı oluyormuş. Kısacası benim aldığım bilgi tayinler zor...

Reyyaneliff
Şube Müdürü
26 Haziran 2017 01:31

Hangi grup hocam bu

elktrkmuhendis, 7 yıl önce

Facedeki gruba üye misiniz bilmiyorum ama tayin hakkında şu yorum yapılmıs : Teiaş 'ta çalışan arkadaşlar dan aldığım bilgiye göre tayinler çok sıkıntılıymış. Yalnız ankara da teiaş ta isen çevre edinebilirseniz tayininizi yaptırabiliyorsunuz. Hiç bir şehir kendi personelini göndermek istemiyormuş.Bu yüzden sıkıntı oluyormuş. Kısacası benim aldığım bilgi tayinler zor...

elktrkmuhendis
Aday Memur
26 Haziran 2017 08:29

2016 KPSS 4611 4619 Karargahı diye bir grup

Reyyaneliff, 7 yıl önce

Hangi grup hocam bu

theanswerrr
Aday Memur
26 Haziran 2017 08:36

Arkadaşlar biraz alakasız bir soru olabilir ama, teiaş sözleşmeli personel, kurumların açtığı uzman yardımcısı sınavlarına girebilir mi?

Reyyaneliff
Şube Müdürü
26 Haziran 2017 11:09

Peki teiaş için özelleşmesi en yüksek kurum deniliyor doğruluk payı nedir ? Sonrasında bize nolacak havuza alındık diyelim bizi nereye gonderecekler başka bi kite gönderirler mi

elktrkmuhendis
Aday Memur
26 Haziran 2017 12:47

O konuda pek bir bilgim yok ama bizim bölümde teiaştan başka pek alan kurum olmadıgı için bir nevi mecbur kaldık.sizin puanınız kaç

Reyyaneliff
Şube Müdürü
26 Haziran 2017 12:58

87.5civari

elktrkmuhendis, 7 yıl önce

O konuda pek bir bilgim yok ama bizim bölümde teiaştan başka pek alan kurum olmadıgı için bir nevi mecbur kaldık.sizin puanınız kaç

Happie
Aday Memur
26 Haziran 2017 16:51

2 yıl sonunda mazeretsiz tayin talebinde bulunabilirsin, ancak gönderip göndermemek yine kurumun elinde olan bisey. Eş durumunu ben de arayıp sordugumda 1 yıl sonra isteyebilirsin demislerdi böyle hatırlıyorum.

Happie
Aday Memur
26 Haziran 2017 16:52

Havuza alınınca 3tercih yapılır. Kurum veya il bazında. Genellikle 1. Tercihin verildigi söylenir. Bildiklerim bu kadar.

Reyyaneliff, 7 yıl önce

Peki teiaş için özelleşmesi en yüksek kurum deniliyor doğruluk payı nedir ? Sonrasında bize nolacak havuza alındık diyelim bizi nereye gonderecekler başka bi kite gönderirler mi

Reyyaneliff
Şube Müdürü
26 Haziran 2017 17:30

Çok teşekkür ederim .eğer öyleyse iyi. Şuan kurumun özellesip ozellesmeme durumunu araştırıyorum. Sizin bi bilginiz var mı acaba

Happie, 7 yıl önce

Havuza alınınca 3tercih yapılır. Kurum veya il bazında. Genellikle 1. Tercihin verildigi söylenir. Bildiklerim bu kadar.

burcu232323
Aday Memur
26 Haziran 2017 23:12

Reyyaneliff hanım 87.5 ile ümidiniz var mı... veyahut ydsli kadrolarımı yazacaksınız??...o kadar düşeceğini düşünmediğim için merak ettim..

Reyyaneliff, 7 yıl önce

Çok teşekkür ederim .eğer öyleyse iyi. Şuan kurumun özellesip ozellesmeme durumunu araştırıyorum. Sizin bi bilginiz var mı acaba

Reyyaneliff
Şube Müdürü
26 Haziran 2017 23:15

Pek sanmıyorum ortak kod olduğu icin ama başka çarem yok hocam mecburen yazacam. Yds yok bende

burcu232323, 7 yıl önce

Reyyaneliff hanım 87.5 ile ümidiniz var mı... veyahut ydsli kadrolarımı yazacaksınız??...o kadar düşeceğini düşünmediğim için merak ettim..

burcu232323
Aday Memur
26 Haziran 2017 23:17

benimde çok bilgim yok bu atamalar hakkında 2014e göre düşmesi lazım....ama düşmeyecek diyor herkes...

Reyyaneliff, 7 yıl önce

Pek sanmıyorum ortak kod olduğu icin ama başka çarem yok hocam mecburen yazacam. Yds yok bende

tesla2017
Kapalı
26 Haziran 2017 23:49

yani özelleşince ben dhmi mühendislik tercih edip hem de istediğim il gitme durumum var mı?

Reyyaneliff, 7 yıl önce

atama123
Kapalı
26 Haziran 2017 23:55

reyyan tercihten yana hiç pazarlık yapmıyor illa KİT olacak diyor:))

Reyyaneliff
Şube Müdürü
27 Haziran 2017 00:29

Düşmez tabi gümrük bakanlığı adaletsizlgiin dibine vurup yüksek puanlı herkesi elemseydi böyle olmayacaktı

Kimse gidemedi ki herkes bekliyor yüksek puanlilarin

burcu232323, 7 yıl önce

benimde çok bilgim yok bu atamalar hakkında 2014e göre düşmesi lazım....ama düşmeyecek diyor herkes...

Reyyaneliff
Şube Müdürü
27 Haziran 2017 00:30

Dhmi olur mu bilmem hangi kurumun ihtiyacı varsa onu önüne koyuyorlar tercih yapman icin sende birini sececeksin artik

tesla2017, 7 yıl önce

yani özelleşince ben dhmi mühendislik tercih edip hem de istediğim il gitme durumum var mı?

Reyyaneliff
Şube Müdürü
27 Haziran 2017 00:35

Bu puanı niye aldım sanıyorsun.kitten başka yol yok bana artik.hele de gmrugun beni enayi yerine koyup puanım yüzünden elemesinden sonra

atama123, 7 yıl önce

reyyan tercihten yana hiç pazarlık yapmıyor illa KİT olacak diyor:))

Toplam 38 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi