Editörler : ayşegül bgm

Kapalı
26 Haziran 2017 13:45

Erzurum bölge eğitim araştırma hastanesi

Buraya atanan, bir fikri olan, kiralar ne kadar olur ? Öğrenci yurdunda mı kalmak avantajlidir ev tutmak mı? Hastane nasıldır? Yeni mezun hemşirelere hangi birimde çalışmak istediğini sorarlar mı? Mesela ben tecrübe kazanana kadar çocuk ve yenidoğan seünitelerinden korkuyorum. Tecrübesiz bir hemşireyi ilk başta oralara verebilirler mi?

ayaz_22
Aday Memur
26 Haziran 2017 22:12

Her yere verebilirler senin isteğin de sorulabilir. Şuan hastane yönetimi değişti daha sıkı ve bunaltıcı oldu. Çalışanları çok fazla kaşıyorlar.

ayaz_22
Aday Memur
26 Haziran 2017 22:15

Kiralar 700-1000 lira arasında.ortamı tanıyana kadar geçici süreliğine yurt yadaapartta kalabilirsin

anesena
Kapalı
27 Haziran 2017 13:29

bende bu hastaneye atandım . üniversite eğitim araştırma hastanesi değil biliyorum . SBÜ. ibaresi vardı başında ve çok ta bunun üzerine durmadım . şimdi ise bana bu hastanenin de üniversite hastaneleri gibi sıkıntılı olduğu söyleniyor. işte tayin eş durumu okul durumu gibi durumlarda sıkıntı çecekeciğimi üniversite hastaneleri gibi muvafakatname alıp tayin isteyebileceğim söyleniyor. 6 yıl kalmayı elbette göze alarak yazdım burayı fakat çakılı kadro olma durumunu bilmiyordum. yani ben bu hastanede 4+2 yle 6 yıl kaldıktan sonra bile çakılı kadro mu kalıcam böyle birşey var mı gerçekten ?? bilgisi olan varsa paylaşırsa çok sevinirim

MtmS0008
Kapalı
27 Haziran 2017 17:47

Hayır böyle bir şey olması imkansız sen öyle diyenlere inanma sen sağlık bakanlığına atandin adının ne olduğu önemli değil hastanenin. 6 yıl çakilisin sonra istediğin yere şartlar uyuyorsa gidersin. Bunları kim uyduruyor anlamıyorum.

anesena, 7 yıl önce

bende bu hastaneye atandım . üniversite eğitim araştırma hastanesi değil biliyorum . SBÜ. ibaresi vardı başında ve çok ta bunun üzerine durmadım . şimdi ise bana bu hastanenin de üniversite hastaneleri gibi sıkıntılı olduğu söyleniyor. işte tayin eş durumu okul durumu gibi durumlarda sıkıntı çecekeciğimi üniversite hastaneleri gibi muvafakatname alıp tayin isteyebileceğim söyleniyor. 6 yıl kalmayı elbette göze alarak yazdım burayı fakat çakılı kadro olma durumunu bilmiyordum. yani ben bu hastanede 4+2 yle 6 yıl kaldıktan sonra bile çakılı kadro mu kalıcam böyle birşey var mı gerçekten ?? bilgisi olan varsa paylaşırsa çok sevinirim

MtmS0008
Kapalı
27 Haziran 2017 17:53

Bilgilendirdiğiniz için çok teşekkür ederim

ayaz_22, 7 yıl önce

Her yere verebilirler senin isteğin de sorulabilir. Şuan hastane yönetimi değişti daha sıkı ve bunaltıcı oldu. Çalışanları çok fazla kaşıyorlar.

Togilong
Aday Memur
27 Haziran 2017 19:21

Arkadaşlar bende bu hastaneye atandım whatsap grubu kuralım ne dersiniz

Rustcohle
Aday Memur
27 Haziran 2017 19:35

WATSAPP GRUBU KURDUM ARKADASLAR ERZURUM BÖLGE EGİTİM ARASTİRMA İCİN SADECE VE SADECE KATILMAK İSTEYEN ÖZELDEN NUMARASINI ATSIN...

Rustcohle
Aday Memur
27 Haziran 2017 21:34

ERZURUM BÖLGE EĞİTİM ARAŞTIRMA HASTANESİNE ATANANLAR BİRBİRİMİZE YARDİMCİ OLMAK AMACİYLA GRUP KURDUM KATILMAK İSTEYENLER ULAŞSIN

Rustcohle, 7 yıl önce

WATSAPP GRUBU KURDUM ARKADASLAR ERZURUM BÖLGE EGİTİM ARASTİRMA İCİN SADECE VE SADECE KATILMAK İSTEYEN ÖZELDEN NUMARASINI ATSIN...

Rustcohle
Aday Memur
27 Haziran 2017 21:46

Rustcohle
Aday Memur
27 Haziran 2017 21:51

+++++

Rustcohle
Aday Memur
27 Haziran 2017 21:57

++

Rustcohle