Editörler : Mehmet BalciCüneyt Barışoglu
14 Eylül 2017 16:30

rec.ka
Aday Memur

Arkadaşlar sizlere bi sorum vardı mat sıfır 13 ay gibi bi süre var önlisans kpss ye nasıl çalışmalıyım hangi kaynaktan birde 10 net üstü mat çalışarak kaç ayda yapılır

Sevgınefret, 2 ay önce - Alıntıya git

ilyas güneş var youtube de izleyebilirsiniz. matematiğin karakutusu onu cozun ınsallah faydası olur

14 Eylül 2017 16:32

rec.ka
Aday Memur

Merhaba. Sizce tarih cog icin kaç tane konu anlatımlı kaynak kullanmalıyım ve bu 2 ders için çalışma öneriniz var mı ?

paramedikgule, 2 ay önce - Alıntıya git

tarihin pusulasını alın cok faydalı

14 Eylül 2017 16:34

HARSLAN_82
Aday Memur

Arkadaşlar coğrafya ve anayasadan şuanda hangi yayına çalışıyorsunuz ve memnun musunuz????

14 Eylül 2017 16:34

rec.ka
Aday Memur

Arkadaşlar merhaba,bişey sormak istiyorum çok acil cevaplarsanız sevinirim; anayasa dersi için yasama yürütme yargıyı ve idare hukukunu nasıl çalışcaz,daha doğrusu 15 temmuzdan sonra bu konularla ilgili değişiklikler çokmu oldu,elimde 2016 kitabı var yeterli olurmu.bazı kurumlarda bitakım isimler değişti onu biliyorum ama görevlere falan bişeyler eklenip çıkarıldı mı ya da hani şu kuruma şukadar kişi şu tarafından bukadar kişi bu tarafından getirilir gibi rakamlar var onlar falan değişti mi acaba? Yeni bi kitap almak gerekir mi????

HARSLAN_82, 1 ay önce - Alıntıya git

kardes herseye ragmen 2018 anayasa kıtabı al

14 Eylül 2017 16:37

rec.ka
Aday Memur

Arkadaşlar coğrafya ve anayasadan şuanda hangi yayına çalışıyorsunuz ve memnun musunuz????

HARSLAN_82, 2 hafta önce - Alıntıya git

anayasa pegem ıyıdır. 2016 da çalıştım yalnıs yapmadım

14 Eylül 2017 16:47

HARSLAN_82
Aday Memur

anayasa pegem ıyıdır. 2016 da çalıştım yalnıs yapmadım

rec.ka, 2 hafta önce - Alıntıya git

Anayasa ve coğrafya için 2018 alacağım inşallah.evet pegem iyi diyorlar anayasa için,peki coğrafya için bi öneriniz var mı??

14 Eylül 2017 16:58

yunusemre38
Aday Memur

tarihin pusulası ve ramazan yetgin daha kaliteli

rec.ka, 2 hafta önce - Alıntıya git

kardeş tarih için tarihin psulası

coğrafya?

matematik?

anayasa-vatandalşlık?

türkçe?

için hangi kaynakalrı oneririsiniz

15 Eylül 2017 09:09

rec.ka
Aday Memur

kardeş tarih için tarihin psulası

coğrafya?

matematik?

anayasa-vatandalşlık?

türkçe?

için hangi kaynakalrı oneririsiniz

yunusemre38, 2 hafta önce - Alıntıya git

bak kardes turkçede çok test çöz konu anlatmına gerek yok. çıkmış ales soruları ygs kpss ne bulduysan çöz. matematık ıcın ılyas hocanın vıdeoları ıyı olur ama kaynak olarak pek onemı yok oda turkçe gıbı. ben 2016 kpss snavnda tarıhn pusulasına calıştım cok faydalıydı. anayasa ıcın pegem calıştım oda cok ıyı. cografyada engın eraydın var alabılırsın. guncel konularda ıse sureklı ınternette takıp etmelısın

15 Eylül 2017 14:03

seymapyrz
Aday Memur

Arkadaşlar elimde fazladan tarihin pusulası kitabı var doğru tercih yayınlarının

Yanlış sipariş sonucu iki adet gelmiş bir daha kitap seçle muhatap olmak istemiyorum henüz kitap alan olmadıysa aynı fiyata benden alabilirsiniz veya takas da yapabiliriz vatandaşlık soru bankasına ihriyacım var

15 Eylül 2017 22:14

akibeosm
Aday Memur

Selamlar,

Kpss dersleri anlattığımız bir kanalımız var.

Tamamen ücretsiz hizmet veriyoruz.

Öğrencilerimizden herhangi bir ücret talebimiz bulunmuyor.

Destek olmak için kanalımızı inceleyip bizi tavsiye ederseniz çok seviniriz.

Selam ve saygılarımızla

kpss video dersler ücretsiz

https://goo.gl/84rXau

17 Eylül 2017 16:57

EBRARSL
Aday Memur

tarihin pusulası için iki yayın var hangisini önerirsiniz birde benim hocamada iyi diyolar hangisini alsam karar veremedim yardımcı olursanız sevinirim

20 Eylül 2017 10:52

Cenk911
Aday Memur

Arkadaşlar 2018 yediiklimin soru bankası çözümlü mü yoksa sadece cevaplı test mı? İnternetten sipariş vereceğim resimlerden gördüğüm kadarı ile üstünde çözümlü ifadesi bulunmuyor.Yardimci olursanız sevinirim ve herkese iyi çalışmalar.

Cenk911, 2 hafta önce - Alıntıya git

Belki benim gibi cevabı merak eden vardır diye yazıyorum. Soru bankası çözümlü arkadaşlar

23 Eylül 2017 23:21

ege-93
Aday Memur

Belki benim gibi cevabı merak eden vardır diye yazıyorum. Soru bankası çözümlü arkadaşlar

Cenk911, 5 gün önce - Alıntıya git

nasıl gidiyor çalışmalar :)

24 Eylül 2017 11:40

Cenk911
Aday Memur

nasıl gidiyor çalışmalar :)

ege-93, 2 gün önce - Alıntıya git

Hocam ben abim için almıştım:)Şu an içeride Ramazan Yetgin'in video ders notuna çalışıyor:)Önce tarihi bitirip ardından coğrafyaya geçeçcek kısmet olursa

24 Eylül 2017 13:49

ege-93
Aday Memur

Hocam ben abim için almıştım:)Şu an içeride Ramazan Yetgin'in video ders notuna çalışıyor:)Önce tarihi bitirip ardından coğrafyaya geçeçcek kısmet olursa

Cenk911, Dün - Alıntıya git

Tarih ve coğrafyayı Sona bıraksaydınız 😊

24 Eylül 2017 14:26

Cenk911
Aday Memur

ege-93, Dün - Alıntıya git

Temeli yok hocam o yüzden:)

24 Eylül 2017 14:26

Cenk911
Aday Memur

ege-93, Dün - Alıntıya git

Temeli yok hocam o yüzden:)

Toplam 157 mesaj
ANKET
Sizce Türkiye, Kuzey Irak'taki referandumdan dolayı, askeri müdahalede bulunmalı mı?