Editörler : crops35

Yasaklı
30 Haziran 2017 17:49

Bekçi ne iş yapar?

İl özel idareleri, üniversiteleri aradım. 2001 den alınacak bekçilerin ne iş yapacağını öğrenemedim. Hep yuvarlak cevaplar aldım. Duyan, bilen var mı?

wessaurtr
Yasaklı
24 Eylül 2017 16:36

Kendi sorumu kendim cevaplamış gibi olacak ama 14 eylül den beri resmi olarak bekçiyim. Merak edenler varsa sorularını cevaplayabilirim iş ile ilgili.

Taiga
Memur
24 Eylül 2017 21:11

Diğer yardımcı hizmet sınıfları (Hizmetli ve kaloriferci) ile kıyaslanınca çalışma şartları nasıl? 2017/1'de bekçileri yardımcı hizmet sınıfları arasında en yukarı yazmıştım. Diğer tercihlerde yine bekçi alırlarsa yine en yukarı mı yazayım?

wessaurtr
Yasaklı
25 Eylül 2017 20:32

Bana kalırsa hizmetli ve kaloriferciden falan fersah fersah iyi. En azından işin rahat ve çalışma saatlerin esnek özellikle öğrenci için vardiya sistemi bulunmaz bir nimet. Ben gönüllü olarak haftada 3 gün akşam 8 sabah 8 çalışıyorum 3 gün tatil yapıp 4.günün akşamı gene geliyorum. Tabi bu vardiya sistemi de bizim şefin çıkardığı bir şey her yerde yoktur.

Taiga, 7 yıl önce

Diğer yardımcı hizmet sınıfları (Hizmetli ve kaloriferci) ile kıyaslanınca çalışma şartları nasıl? 2017/1'de bekçileri yardımcı hizmet sınıfları arasında en yukarı yazmıştım. Diğer tercihlerde yine bekçi alırlarsa yine en yukarı mı yazayım?

Toplam 3 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi