Editörler : Pangaea
03 Temmuz 2017 16:33

Lise matematik bitirip ilköğretim matematik okuyan arkadaşlar

Merhaba arkadaşlar. Fen fakültesi matematik bölümünü bitirip formasyon aldım. Bu şekilde yapıp sonradan ilkögretim matematik ögretmenligi okuyan arkadaşlar formasyon derslerini saydirabildi mi üniversiteyi ne kadar sürede bitirebiliyoruz bu konuda bana yardımcı olabilir misiniz

kevservet
Aday Memur
05 Temmuz 2017 00:03

Devlet unilerinde 2 yada 3 senede bitiyormus fakat özel unilerde 1 senede biyirebiliyormussunuz malum derslerimiz ortak.

Servet8721
Aday Memur
05 Temmuz 2017 17:53

Hangi özel üniversitelerde 1 yılda biter hocam

adnan3977
Kapalı
06 Temmuz 2017 00:31

her sene aynı muhabbet...millet okuduğu okuldan düşük puanla öğrenci alan bir okulda açılan yaz okuluna gidemiyor.tamam mühendislere 6 ayda formasyon veriliyor burada da olabilir ama bu mevzu hakkında her yıl dillendirilmesi artık sıktı.kesinlikle böyle bir uygulama olmadığı inş yakınz amanda aççıklanır.

kevservet
Aday Memur
06 Temmuz 2017 22:30

Bi arkadasim gecen sene mevlanada 1 yilda bitirdi ama bi ise yaramadi mulakatta elediler. Hangi ozellerin oldugunu tam bilmiyorum hocam yanlis yönlendirmeyeyim bi arastirmak lazim

Servet8721, 7 yıl önce

Hangi özel üniversitelerde 1 yılda biter hocam

fredomm
Aday Memur
09 Temmuz 2017 11:08

Ben bitirdim formasyon derslerimi saydırdım bir yılda bitirdim diclede. Ayrıca kıbrıstaki arkadaslarımda özelden bir yılda bitirdi

Toplam 5 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi