Editörler : crops35
12345678910111213»

Hunter019
Memur
07 Temmuz 2017 16:16

Arkadaşlar büyük ihtimalle güvenlik soruşturması çok uzamasın diye mülakatlat devam ederken yapıyorlar bizim için iyi bir şey sonuçlar erken açıklanır mülakatlar bitince yapılsa sonuç açıklanması 1 ay gecikir bence güzel bir uygulama

neşecoşkun
Aday Memur
07 Temmuz 2017 19:30

Bende herkese gidilecek diye duydum arkadaşlar ayrıca bölgeden değil valiliklerden geliyorlarmış bu feto olaylarından dolayı ince elenip sık dokunuyor galiba

Hunter019, 7 yıl önce

Arkadaşlar büyük ihtimalle güvenlik soruşturması çok uzamasın diye mülakatlat devam ederken yapıyorlar bizim için iyi bir şey sonuçlar erken açıklanır mülakatlar bitince yapılsa sonuç açıklanması 1 ay gecikir bence güzel bir uygulama

eaess
Aday Memur
07 Temmuz 2017 20:10

Güzel dilekleriniz için teşekkür ederim arkadaşlar. Hepinize içten başarılar diliyorum. Her şey gönlünüzce olsun.

Xatuna
Aday Memur
08 Temmuz 2017 00:17

Nie kimsenin sesi çıkmıyor :(

flyflowers
Aday Memur
08 Temmuz 2017 12:04

S.a arkadaşlar ben şimdi mülakata girip cıktım cok büyuttugum gibi olmadı daha kolay ilerledi hersey. İlk önce mülakat yerine gidiyorsunuz size üc tane form doldurtuyorlar sıraya görede mülakat yerine cıkıyorsunuz teker teker cagrılıyousnhz ve salona giriyorsunuz sizin için bir masa ve sandalye var otur demeden oturmayın daha sonra sizinle ilgili sorular soruyorlar ama gayet serı sekilde soruyorlar takılmadan cevap vermeye calisin bölümle alakalı soru soruyorlar daha sonra gun takıp ediyo musun gun demde su an neler var dedi bu tur sorular soruluyor Bı bes dakika falan suruyor toplam ve sonra bitiyor hepsi bu cok kasmayın rahat olun Rabbım herkesin gonlune gore versin şimdiden başarılar diliyorum

Xatuna
Aday Memur
08 Temmuz 2017 12:06

Geçmiş olsun umarım istediğin gibi olur. Bölüm neydi.

flyflowers, 7 yıl önce

S.a arkadaşlar ben şimdi mülakata girip cıktım cok büyuttugum gibi olmadı daha kolay ilerledi hersey. İlk önce mülakat yerine gidiyorsunuz size üc tane form doldurtuyorlar sıraya görede mülakat yerine cıkıyorsunuz teker teker cagrılıyousnhz ve salona giriyorsunuz sizin için bir masa ve sandalye var otur demeden oturmayın daha sonra sizinle ilgili sorular soruyorlar ama gayet serı sekilde soruyorlar takılmadan cevap vermeye calisin bölümle alakalı soru soruyorlar daha sonra gun takıp ediyo musun gun demde su an neler var dedi bu tur sorular soruluyor Bı bes dakika falan suruyor toplam ve sonra bitiyor hepsi bu cok kasmayın rahat olun Rabbım herkesin gonlune gore versin şimdiden başarılar diliyorum

flyflowers
Aday Memur
08 Temmuz 2017 12:08

Sağolun. Bölüm maliye

Xatuna, 7 yıl önce

Geçmiş olsun umarım istediğin gibi olur. Bölüm neydi.

Xatuna
Aday Memur
08 Temmuz 2017 12:20

Bölüm soruları olarak ne sordular peki

flyflowers, 7 yıl önce

Sağolun. Bölüm maliye

Masum44
Aday Memur
08 Temmuz 2017 14:21

Tarım kredi kooperatifi faizle çalışıyor yol yakınken dönün arkadaşlar haram para yemeyin sizi köylere gönderip senet imzalattïrcaklar faiz işine bulaştırmak Lara ALLAH faizi yasakladı

08 Temmuz 2017 14:50

dostum o zaman hiçbir işte çalışma sen. kendi işini kur. bütün devlet kurumları dahil olmak üzere bütün işletmeler parasını faize yatırır. anlayacağın her nerde çalışırsan çalış faiz var.

Masum44, 7 yıl önce

Tarım kredi kooperatifi faizle çalışıyor yol yakınken dönün arkadaşlar haram para yemeyin sizi köylere gönderip senet imzalattïrcaklar faiz işine bulaştırmak Lara ALLAH faizi yasakladı

Xatuna
Aday Memur
08 Temmuz 2017 14:59

Faizsiz çalısmaya gidilecek onun taban hazırlığındalar bence biraz araştır :)

Masum44, 7 yıl önce

Masum44
Aday Memur
08 Temmuz 2017 16:37

Azrail gelince aynılarını söylersiniz ona

Masum44
Aday Memur
08 Temmuz 2017 16:42

Faizle çalışan bankalar ve kooperatifler haram para aldığınız maaş haram olur hangi hocaya sorarsanız sorun diğer memurların maaşlarını devlet aldığı vergiden ödüyor faizle alakası yok kafana göre fetva verme oda günah

Xatuna
Aday Memur
08 Temmuz 2017 17:07

Bu fetva diil günah değil demedim dikkatli okursan anlarsın. Ararsın pazartesi sorarsın. Dediklerimin aynısını dicekler.

Ki o kadar rahatsızsan eğer başvurma kardeşim haklısın

Masum44, 7 yıl önce

Faizle çalışan bankalar ve kooperatifler haram para aldığınız maaş haram olur hangi hocaya sorarsanız sorun diğer memurların maaşlarını devlet aldığı vergiden ödüyor faizle alakası yok kafana göre fetva verme oda günah

Hunter019
Memur
08 Temmuz 2017 17:21

Şimdi çok bilmiş bu arkadaş burası banka değil eğer bir iş yerinde tüm gelir faiz ise dediğin dinen doğru çalışmak dinen doğru değil kooperatif bütün geliri faiz üzerine değil peşin satış üzerinede burada satış oluyor aldığı ürünü işleyip paketleyip satıyor marketlerin de yada kurumlara devlet e vs yani tüm geliri faiz değil sen bu kurum a başvuru yaptın seni hatırlıyorum beni aradılar demiştin ziyaret işin neden başvuru yaptın o zaman?

08 Temmuz 2017 17:40

:) o kadar dindar bi arkadaş ki, hesabı azraile vereceğimizi sanıyor. hadi gülüm sana burdan ekmek çıkmaz. burda milleti vazgeçirip kendin gireceğini sanıyorsan aldanıyorsun.

Masum44, 7 yıl önce

Azrail gelince aynılarını söylersiniz ona

gıdacı456
Aday Memur
09 Temmuz 2017 15:48

18 temmuz da kayseri de gireceğim . evine gelenlere ne sorulmuş???? ilk defa böyle birşey duydum . mülakata giren arkadaşlar aramızda gıda teknikeri yok mu?? bölüm le ilgili ne sordular??

gıdacı456
Aday Memur
09 Temmuz 2017 15:50

hangi bölüm

Es-Es16, 7 yıl önce

Ben girdim bölümle ilgili soru soruldu ve köyde yaşayıp yaşamayacağım soruldu

Es-Es16
Aday Memur
09 Temmuz 2017 16:27

İşletme

gıdacı456, 7 yıl önce

hangi bölüm