Editörler : crops35
05 Temmuz 2017 00:47

Parti üyeliğimi sildirmek için dilekçe verdim silinmesi 2-3 ayı bulur dediler atanırsam sıkıntı olur

s.a. arkadaşlar nasılsınız önümüzde bir atama var benim de parti üyeliğim vardı sildirmek için bugün bağlı bulunduğum seçim kuruluna dilekçe verdim görevli silinmesi 2-3 ayı bulur dedi atanırsak bir sıkıntı olurmu izce sonuçta atamadan önce dilekçeyi verdim dilekçenin bir örneğide elimde bunu sormak istedim bilgisi olan arkadaşlar cevaplarsanız sevinirim

kkck
Aday Memur
05 Temmuz 2017 02:08

Kardeşim benim de parti üyeliğim var. Henüz sildirmek için bir girişimde bulunmadım. 2-3 ay sürmesi biraz garip. Ama elinde belge varsa sıkıntı olacağını düşünmüyorum. İnşallah olmaz yani😃

Hedsap
Aday Memur
05 Temmuz 2017 08:15

partisine bağlı

mhmt464646
Kapalı
05 Temmuz 2017 12:13

Adliyeden sildir. 10 gün de silinir. Benfe ak partıye uyeydım memurluk için sildirecektım en erken adliyede silindiğini öğrendim. Yada 160 lira verip noterden sildireceksın 3 gün sürüyor o da.

club_life
Müsteşar Yardımcısı
05 Temmuz 2017 12:32

daha klavuz yayınlanmadı ama yerleşenler belli olmuş gibi, hayırlısı olsun.

uyur-gezer
Müsteşar Yardımcısı
05 Temmuz 2017 12:58

1 hafta sürmez ! partinin ankaradaki genel merkezini ara telefonla dilekçeni sorgulat sisteme düşsün

ender 28
Daire Başkanı
05 Temmuz 2017 14:20

herhangi bir adliye fark edermi acaba yoksa bağlı bulunduğumuz adliyemi oluyor

mhmt464646, 7 yıl önce

Adliyeden sildir. 10 gün de silinir. Benfe ak partıye uyeydım memurluk için sildirecektım en erken adliyede silindiğini öğrendim. Yada 160 lira verip noterden sildireceksın 3 gün sürüyor o da.

ender 28
Daire Başkanı
05 Temmuz 2017 14:21

bana en erken böyle olur dediler zaten bağlı bulunduğun parti ilçe teşkilatına gttim dilekçeyi verdiler hakime havale ettirip ilçe seçim kurulna ver dediler bende öyle yaptım

uyur-gezer, 7 yıl önce

1 hafta sürmez ! partinin ankaradaki genel merkezini ara telefonla dilekçeni sorgulat sisteme düşsün

Adalet4283
Aday Memur
05 Temmuz 2017 14:47

noter anında siler

ender 28
Daire Başkanı
05 Temmuz 2017 16:23

zaten tercihler in bitmesi açıklanması neredeyse 1 ayı bulur o zamana kadar silinir diye umuyorum zaten araştırdım 657 de memurluk öncesi parti kaydının bir önemi yokmuş herhalde önemli olan memurken ki kayıt yaptırmamakmış yinede bilen arkadaşlar gerçekten böylemi durum bilginiz varmı

Adalet4283, 7 yıl önce

noter anında siler

mustafaa
Kapalı
07 Temmuz 2017 19:42

ankarada olanlar yargıtayda anında sılınıyor onun dısındakıler bulundukları ıllerın sıyası partılerden sorumlu hakımlıgıne dilekçe vericekler.

Hedsap, 7 yıl önce

partisine bağlı

bvzxczxzcxzcx
Müsteşar Yardımcısı
07 Temmuz 2017 21:14

Dilekçeyi verdiğin yerden gelen evrak kayıt numarası al.

anLanL
Şube Müdürü
08 Temmuz 2017 14:16

noterden sildir 1 günde silindi benimkisi

derderdo
Kapalı
10 Temmuz 2017 10:06

Yargıtay Cumhuriyet Başsavcılığı siyasi partiler burosuna,üyesi olduğunuz partiden istifa ettiğinizi beyan eden dilekçeyi fakslayarak 1-2 saat içinde sildirebilirsiniz Ankara dışında ikamet edenler için çok uygun bir yol.

Nöterden sildirmek biraz masraflı oluyor.

diğer yol yani üyesi olduğunuz partinin bulunduğunuz il ve ilçe başkanlıklarına yaptığınız istifa dilkçesi 2-3 ayı bulur

ender 28, 7 yıl önce

zaten tercihler in bitmesi açıklanması neredeyse 1 ayı bulur o zamana kadar silinir diye umuyorum zaten araştırdım 657 de memurluk öncesi parti kaydının bir önemi yokmuş herhalde önemli olan memurken ki kayıt yaptırmamakmış yinede bilen arkadaşlar gerçekten böylemi durum bilginiz varmı

ender 28
Daire Başkanı
10 Temmuz 2017 12:15

benim elimdeki evrak hakim onaylı ilçe seçim kuruluna vermiştim fotokopisini faxlasan olurmu acaba elimde aslı yok onu aldılar

derderdo, 7 yıl önce

Yargıtay Cumhuriyet Başsavcılığı siyasi partiler burosuna,üyesi olduğunuz partiden istifa ettiğinizi beyan eden dilekçeyi fakslayarak 1-2 saat içinde sildirebilirsiniz Ankara dışında ikamet edenler için çok uygun bir yol.

Nöterden sildirmek biraz masraflı oluyor.

diğer yol yani üyesi olduğunuz partinin bulunduğunuz il ve ilçe başkanlıklarına yaptığınız istifa dilkçesi 2-3 ayı bulur

Toplam 14 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi