Editörler : Cüneyt Barışoglu
«435436437438439440441442443444445446447
17 Ağustos 2017 13:53

karabela 55
Daire Başkanı

Kardesim yanlislikla eksiye bastim hakkini helal eyle

Osmanlıyımben, 38 dk. önce - Alıntıya git

Canın sağolsun yengem trollere soru sorma yeter helal olsun bizim bilgi kaynağı abt 10 ve korludağ kardeşim 26 Nisan kaynağı nazım yüksel diğerleri boş gezen tayfası bilgin olsun

17 Ağustos 2017 13:54

TOLEDO 13
Yasaklı

Yalan amk amcaoğlu Sivas'ta!

İade vs yok!

uçbeyi06, 44 dk. önce - Alıntıya git

Ula hatayli abt gelmis millet forma yogunlasmis isin gucun serefsizlik bi git la bit git uza hadi.

17 Ağustos 2017 13:55

uçbeyi06
Aday Memur

Başladı yine çok yakında tiyatrocu... Birazdan tatilci de gelir beni tepemi attırırsınız inanmıyorum size var mı ötesi abt10 ve korludağ kral.....

karabela 55, 40 dk. önce - Alıntıya git

Davar gibi avutulun amk.

Yok iade yalannn!

17 Ağustos 2017 13:59

karabela 55
Daire Başkanı

Davar gibi avutulun amk.

Yok iade yalannn!

uçbeyi06, 33 dk. önce - Alıntıya git

Çok yakında tiyatrocu bizim iadeler seni niye geriyor canı sağolsun abt10 ve korludağ kardeşimin niye ortamı geriyorsun açıktasın sessiz takip et

17 Ağustos 2017 13:59

Beymeeen38
Aday Memur

Uçbeyi06 eski adıyla çok yakında sinemalarda senin dediğin çıkmazsa ne yapacan peki ağustos sonu iade için çok iddialıydın

17 Ağustos 2017 14:00

eseshakan26
Daire Başkanı

Arkadaslar selamlar ben ( abt10 ) sivastan bir devrem aradi 2 valilik acigi baslama yapiyorlar toplamda 4 kisi diye.arayan lojistikte calisiyor yalan soylemez. Korludaga ben soyledim

Bir arkadasin mesaj kismindan soylediklerine baya kirilmistim yazmayacaktim ama buradan cok degerli insanlar tanidim. Osmanliii'ya

Osmanliii

Eses hakan

Ali cannn

Gibi daha ismini sayamadigim. Allah masum olan herkesin yardimcisi olsun.masum arkadaslarin bir an once goreve donmesini diliyorum.

Arasbartu10, 1 saat önce - Alıntıya git

Allah razı olsun abt10 senin yorumunda ismimi görmek bile beni mutlu ediyor. ....Sabırla bekliyoruz allah devlete zeval vermesin. ....ara sıra uğra kardeş seviliyorsun unutma. ...

17 Ağustos 2017 14:00

eltanin35
Aday Memur

Burdayim guzel insan ;)

Arasbartu10, 58 dk. önce - Alıntıya git

+++++++++++ Devrem özelden yazarmısın ben yazamıyorum sana

17 Ağustos 2017 14:02

Beymeeen38
Aday Memur

Abt arkadaşlara eklermisin ayarın kapalı sanırım

17 Ağustos 2017 14:06

TOLEDO 13
Yasaklı

Uçbeyi06 eski adıyla çok yakında sinemalarda senin dediğin çıkmazsa ne yapacan peki ağustos sonu iade için çok iddialıydın

Beymeeen38, 29 dk. önce - Alıntıya git

Su gereksizi agziniza alip prim vermeyin devrem anirsin anirsin gitsin.

10 tane nicko var zaten muhtenelen hatayli niciki cezali bunlarla geliyor simdi

17 Ağustos 2017 14:07

Arasbartu10
Aday Memur

Caninizi sikmayin, moralinizi bozmayin. Nokta atisi gün verene inanmayin tecrube ile sabit. Sahsi cevap veremediklerim alinmasinlar. Açiktakinin halini açiktaki anliyormuş siz de beni anlamişsinizdir. Kaynak şu bu olayina girmiyorum.

2. Bir iade listesi yapiliyor. Iade olmayanlarin morali bozulmasin iş, o 1000 iade yapilacaksa o kotaya girmekte. 1000. Kisi ile 1001. Arasinda fark yok. Daha buradan 12/12 ye katilacaklar var. Listenin neticelenmedigini tekrar edeyim. Liste teftis kurulundan cikarda imza asamasina gelince insallah bir duyumumuz olursa yazarim. Allah sabrinizi artirsin. Masum arkadaslarin bir an once goreve donmesi icin duaciyiz. Düsenin halini duşen bilir. Moral bozmayin. Sivasta ki iade net ve kesindir(valilik iadesi)

17 Ağustos 2017 14:07

panda333
Aday Memur

Abt10 kardeş hoşgeldin sana bir sorum olacak 26 nisanda ikinci kez açığa alınanlar hakkında bir bilgin var mı iade olursunuz bilmiyorum ama iyice sıkıldım bu bekleme işinden idarenin tavrı ne yöndedir acaba cevaplarsanız sevinirim herkese hayırlı iadeler

17 Ağustos 2017 14:11

Justice20
Memur

Caninizi sikmayin, moralinizi bozmayin. Nokta atisi gün verene inanmayin tecrube ile sabit. Sahsi cevap veremediklerim alinmasinlar. Açiktakinin halini açiktaki anliyormuş siz de beni anlamişsinizdir. Kaynak şu bu olayina girmiyorum.

2. Bir iade listesi yapiliyor. Iade olmayanlarin morali bozulmasin iş, o 1000 iade yapilacaksa o kotaya girmekte. 1000. Kisi ile 1001. Arasinda fark yok. Daha buradan 12/12 ye katilacaklar var. Listenin neticelenmedigini tekrar edeyim. Liste teftis kurulundan cikarda imza asamasina gelince insallah bir duyumumuz olursa yazarim. Allah sabrinizi artirsin. Masum arkadaslarin bir an once goreve donmesi icin duaciyiz. Düsenin halini duşen bilir. Moral bozmayin. Sivasta ki iade net ve kesindir(valilik iadesi)

Arasbartu10, 21 dk. önce - Alıntıya git

Eyvallah ama bu kalan 4 ekimciler ne olacak sende 4 ekimciydin bilgin yada fikrin var mı malum son khk da eski açıklar ihraç oldu teşekkürler....

17 Ağustos 2017 14:14

eltanin35
Aday Memur

+++++

Eyvallah devrem özelden yazmanı bekliyorum ??

17 Ağustos 2017 14:17

Arasbartu10
Aday Memur

Eyvallah ama bu kalan 4 ekimciler ne olacak sende 4 ekimciydin bilgin yada fikrin var mı malum son khk da eski açıklar ihraç oldu teşekkürler....

Justice20, 17 dk. önce - Alıntıya git

Kardesim 740 kisilik liste yapilmis sen 741. Sin belki de. Iş o kotaya girebilmekte

. Bugun

4000 iade dese eskilerden kimse kalmaz. Kalan 4 ekimciler bu SD KART gibi yeni tespit olmadigi surece giyabinda iade olarak karar verilmistir.

Bundan sonra iş o gelen iade kotasina girebilmekte.

17 Ağustos 2017 14:20

ali cannnnn
Şef

ABT reis 4 temmuz iadesinde iki tane iade listesi onaylandi demiştin acaba ikinci iade listesi şimdilik onaylanma falan yok galiba birde kalan 4 ekimcilerle ile ilgili senin yorumunu merak ediyorum ne olur sence kalanlar hala araştırma devam mi ediyor birde sayı olarak herkes eski bakanlıkaaçığı için bişey diyor bu konularda varsa yorumun veya bilgin burdaki herkes emin ol bunları merak ediyor tskr ederim

17 Ağustos 2017 14:23

k-b-r
Memur

arkadaşlar geçen uazmıştım 3 kişi sivastan valilik iade etti diye bizzat teyitlidir eski pasaport şb de çalıştığım arkadaş 3 kişinin başladığını şerhlerinin kaldırılması istendi bizde şerhleri kaldırdık dedi teyitli bilgidir ama geçen salı günü başlamışlar bugün için herhangi bir iade yapıldığı yönünde bilgi almadım araştırıp yazarım ayrıca abt hoş geldin has devrem

17 Ağustos 2017 14:27

Arasbartu10
Aday Memur

ABT reis 4 temmuz iadesinde iki tane iade listesi onaylandi demiştin acaba ikinci iade listesi şimdilik onaylanma falan yok galiba birde kalan 4 ekimcilerle ile ilgili senin yorumunu merak ediyorum ne olur sence kalanlar hala araştırma devam mi ediyor birde sayı olarak herkes eski bakanlıkaaçığı için bişey diyor bu konularda varsa yorumun veya bilgin burdaki herkes emin ol bunları merak ediyor tskr ederim

ali cannnnn, 8 dk. önce - Alıntıya git

1. Liste onaylandi 4 temmuz iadesi yapildi. 2.listeninde hazirligini yapin demis genel mudurumuz yanliz bu listede oyle cok umutlandirmasin hayal kirikligi olmasin en fazla 700-1000 civari olacaktir.

17 Ağustos 2017 14:27

Karaoglan3307
Aday Memur

O iade kotasina giremeyen nolacak ohal bitimine kadr mi beklicek tayini çikan var bir sürü acikta olup nolcak bnlar peki abt

Toplam 8938 mesaj
«435436437438439440441442443444445446447