Editörler : Lanet
10 Temmuz 2017 09:29

Kredi ve yurtlar kurumu'na kurumlararası geçiş yapan ya da başvurup süreçte olanlar buraya

Malumunuz üzere bu sene Gençlik Spor Bakanlığı ve bağlı müdürlüklere kurumlar arası geçiş için kadro sınırlaması koymadı devlet. Bu sebeple ben memleketime geçmek adına Kredi yurtlar kurumuna başvurdum ve sürecin daha başındayım. Bu başlık altında varsa geçiş yapanlar ya da başvurup geçişi bekleyenler ve yahut başvurup reddedilenler bilgi alışverişinde bulunalım ve süreç hakkında birbirimizi bilgilendirelim.

idgys
Aday Memur
10 Temmuz 2017 11:03

Bende kurumlar arası geçiş için yurtkur il müdürlüğüne dilekçe verdim. dilekçem daha genel müdürlüğe gönderilmedi beklemedeyim inşallah geçiş talebimiz kabul edilir.

kazansak da gitsek
Aday Memur
10 Temmuz 2017 13:43

bu kurumlarası geçişten bende yararlanabiliyor muyum biliyor musunuz ?

1 yıldır KYK 'da çalışıyorum gençlik spora geçmek istiyorum.

idgys
Aday Memur
10 Temmuz 2017 14:31

Asaletiniz tasdik olduysa ve çalıştığınız kurumdan da muvafakat almanızda sorun yoksa talepte bulunabilirsiniz

kazansak da gitsek
Aday Memur
10 Temmuz 2017 16:51

Peki sözleşmeli olan biri aynı bakanlığa bağlı ya yine de şansı var mı

ferit48
Aday Memur
10 Temmuz 2017 17:18

Aynı bakanlıkta da olsa yer değişikliği olacağını sanmıyorum sözleşmeli memur için. Emin değilim ancak mantıklı yorum yapıyorum. Çünkü sözleşmeli personele kurum değişikliği hakkı tanınmıyor.

kazansak da gitsek
Aday Memur
10 Temmuz 2017 19:29

Ben yine bi şansımı deneyip dilekçe ile başvuru yapayım bi tanıdık falan buluruz belki😀

kazansak da gitsek
Aday Memur
11 Temmuz 2017 20:10

dilekçeyi nasıl yazıcam biliyor musunuz ne yazmam gerek

efsane6284
Müsteşar Yardımcısı
16 Temmuz 2017 12:08

Memurlar. Net'ten sonucu açıklanmayan bir çok alımın sonuçlandırılması için HABER YAPILMASINI talep ediyoruz .

şükrü saraç3232
Aday Memur
24 Temmuz 2017 14:42

bende üniversitede çalışıyorum kyk il müdürlüğüne başvurdum naklen atanma için bekliyorum sonucu

kazansak da gitsek
Aday Memur
24 Temmuz 2017 15:56

Keşke yapmasaydın gerçi üniversite de buradan farksız sayilmaz:))

ferit48
Aday Memur
27 Temmuz 2017 09:41

Neden öyle söyledin kazansak da gitsek. Bize biraz açıklama yapar mısın? Çalışma şartlarında sıkıntılar mı var KYK'da?

kazansak da gitsek, 7 yıl önce

Keşke yapmasaydın gerçi üniversite de buradan farksız sayilmaz:))

kazansak da gitsek
Aday Memur
27 Temmuz 2017 13:50

Çalışma şartlarında sıkıntı yok ya herkes bildiğin otura otura para kazanıyor. Sadece bazen nöbet çok tutuyorsun o canını sıkıyor insanın.Nöbet parası da para değil zaten.

Bende sevemedim bi kurtulmaya çalışıyorum.

ferit48, 7 yıl önce

Neden öyle söyledin kazansak da gitsek. Bize biraz açıklama yapar mısın? Çalışma şartlarında sıkıntılar mı var KYK'da?

şükrü saraç3232
Aday Memur
27 Temmuz 2017 16:11

siz yurt yönetim memurusunuz galiba.ben il müdürlüğüne başvurdum.

Çalışma şartlarında sıkıntı yok ya herkes bildiğin otura otura para kazanıyor. Sadece bazen nöbet çok tutuyorsun o canını sıkıyor insanın.Nöbet parası da para değil zaten.

kazansak da gitsek
Aday Memur
27 Temmuz 2017 16:14

evet yurttayım ben. Hangi il için başvurdunuz

ferit48
Aday Memur
27 Temmuz 2017 16:23

Nöbet başına ne kadar ücret alıyorsunuz?

kazansak da gitsek
Aday Memur
30 Temmuz 2017 01:42

Ayda 150 anca sözleşmeli olduğum için

kadroluya göre maaşta düşük zaten ama yine Allah bereket versin

ferit48, 7 yıl önce

Nöbet başına ne kadar ücret alıyorsunuz?

ferit48
Aday Memur
31 Temmuz 2017 09:55

nöbet başı ücret verilmiyor mu yani? Ayda 6 defa nöbet tutanla 1 defa nöbet tutan aynı ücreti mi alıyor?

Ayda 150 anca sözleşmeli olduğum için

kadroluya göre maaşta düşük zaten ama yine Allah bereket versin

idgys
Aday Memur
31 Temmuz 2017 10:15

Arkadaşlar benim kurumlar arası geçiş dilekçem geçen hafta genel müdürlüğe gönderildi artık beklemedeyim acaba ne kadar sürede cevap verilir genel müdürlüğü arayan bilgi alan olursa haberleşelim iyi günler...

şükrü saraç3232
Aday Memur
31 Temmuz 2017 12:31

kardeşim başvurunu il müdürlüğüne mı yaptın?hangi kadroya sınıf

idgys, 7 yıl önce

Arkadaşlar benim kurumlar arası geçiş dilekçem geçen hafta genel müdürlüğe gönderildi artık beklemedeyim acaba ne kadar sürede cevap verilir genel müdürlüğü arayan bilgi alan olursa haberleşelim iyi günler...

idgys
Aday Memur
31 Temmuz 2017 13:26

evet il müdürlüğüne dilekçe ile başvurdum v.h.k.i. kadrosundayım

şükrü saraç3232, 7 yıl önce

kardeşim başvurunu il müdürlüğüne mı yaptın?hangi kadroya sınıf

Toplam 1228 mesaj
12345678910111213»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi