Editörler : F16 Gökçen
10 Temmuz 2017 11:47

Tatil siteleri güvenilir mi?

Herkese merhaba arkadaşlar;

Bu yıl tatil için Kıbrıs'a gitmeyi düşünüyorum.

Tatildukkani.com'da da oldukça uygun fiyatlar birde fırsatlar olarak oldukça güzel.

Şimdi burayı daha önce kullanan var mı?

Şikayet varda falan 2015 yılında 1 defa kötü olay olmuş onun dışında hiç yok mağdur etmezler sanırm değil mi?

Birde Kıbrıs Otelleri nasıldır? Kıbrıs turları nasıldır fikir verecekleri bekliyorum.

Denemeyi düşünüyorum, deneyen varsa ve yazarsa minnettar kalırım.Sevgilerimle.

ekonomi.çoh.eyi
Yasaklı
10 Temmuz 2017 13:34

5 yıldızlı otele yemeye,içmeye ve varsa 1-2 aktivite yapmaya gidiyor bizim ülke insanı.Bence sen de oteli ara ve kaç çeşit yemek yapıyorsunuz,açık büfe mi,yemekler kaliteli mi diye falan sor.Kıbrıs'taki oteller pahalıdır bu arada,şimdiden geçmiş olsun.

RachidTAHA
Şef
10 Temmuz 2017 21:56

abiciğim kıbrısta bir şey yok. girneye gidersen bi kaleyi gezersin bi sahile inersin. eski rum evleri biraz ilgini çeker. türkiyeye göre pahalıdır. tr de 5 yıldızlı otelde kalacağın parayla kıbrısta oda kahvaltı yaparsın. kumar için gidiyorsan bir şey diyemem.

selimakca78
Aday Memur
11 Temmuz 2017 16:18

tatil.com, tatilsepeti.com, trivago ve tatilbudur sitelerine güvenebilirsiniz.

hydraulic 06
Memur
13 Temmuz 2017 11:38

Valla kolaytatil. com dan uzak durun.Geçen yıl marmarise 2 yıl önce kapanmış otele rezervasyon yapmışlar yahu iyi mi ? Neyse sonradan tatile 2 hafta kala uyandım da para iadesi vs derken vazgeçtim

BezzarHakim
Aday Memur
17 Temmuz 2017 18:07

Ben de ilk kez bir turizm firmasının turunu kullanıcam, hac için olmasa gene uğraşmazdım gerçi. muhtemelen geç olacak ama duruma göre deneyimimi dönünce yazarım artık. meraklılar için adresi peninsulahacumre.com

2017.ekonomik.krizi
Daire Başkanı
17 Temmuz 2017 21:49

Hacca o kadar para döküp kendi egonu tatmin edeceğine fakir fukara insanlara o parayla yiyecek alsan çok daha sevaba geçersin.

BezzarHakim, 7 yıl önce

Ben de ilk kez bir turizm firmasının turunu kullanıcam, hac için olmasa gene uğraşmazdım gerçi. muhtemelen geç olacak ama duruma göre deneyimimi dönünce yazarım artık. meraklılar için adresi peninsulahacumre.com

Horus702
Aday Memur
09 Ağustos 2017 09:07

Arkadaşlar tatildukkani.com'dan tatil alıp gittik.

Gayet memnun kaldık. Ercan'dan aktarması var, bununla beraber acayip derecede ilgileniyorlar.

Otel konusunda da memnun kaldık.

Fiyatları diğer yerlere göre daha uygun geldi. Transfer olayında çalışanları oldukça kibar.

maidenvirus
Aday Memur
10 Ağustos 2017 03:12

Tatil sitelerinin güvenliğini SSL Sertifikası ile bilebilirsiniz.Sadece alışveriş yaptığınız sayfada değilözellikle kredi kartı ödeme sayfasında sekmenin sol kısmında "güvenli" yazısını görürseniz güvenle alışveriş yapabilirsiniz.Sitemizdeki SSL Sertifikasını kontrol edebilirsiniz www.ozcelikyazilim.com

Toplam 8 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi