Editörler : F16 Gökçen
«34567891011121314»

G.ü.z
Kapalı
03 Eylül 2017 23:44

Himm.. ne var simdi elimizde?? Kırk bahane uyduran ölü soyucu respect, umutsuzlukla yalnizligimi harmanlayacak ve iyi fikre sahip olmadigini dusundugum caf ya da yalnizlik koleksiyoncusu sokaktaki o kedi..

sokaktaki o kedi
Yasaklı
03 Eylül 2017 23:52

İyi bakarım, güvenebilirsiniz? :)

caf caf
Daire Başkanı
03 Eylül 2017 23:53

Sen ayrılamıyon itiraf et.)

Alıcı da var halbuki ilginç.)

G.ü.z, 7 yıl önce

Himm.. ne var simdi elimizde?? Kırk bahane uyduran ölü soyucu respect, umutsuzlukla yalnizligimi harmanlayacak ve iyi fikre sahip olmadigini dusundugum caf ya da yalnizlik koleksiyoncusu sokaktaki o kedi..

G.ü.z
Kapalı
03 Eylül 2017 23:54

Ama caf cok inanmadım umutsuzluk yuklu olduguna, aksine umut dolusun sen :)

G.ü.z
Kapalı
03 Eylül 2017 23:59

Itiraf etmem gerekirse müze fikri ilgi cekici :) bunu en uygun zamanda tekrar konusalim hocam :) sanırım artik Ankaradayim, ineyim..

Iyi geceler dostlar

sokaktaki o kedi, 7 yıl önce

İyi bakarım, güvenebilirsiniz? :)

re5pective07
Müsteşar Yardımcısı
04 Eylül 2017 00:00

Yok artik yaziklar olsun.olu sevici diyeydin utanmasaydin güz:p

Söylediğim olumlu sözleri geri aliyorum size karşı:p

caf caf
Daire Başkanı
04 Eylül 2017 00:04

Töbe töbe müzenin neresi ilginç? Büfeye koysun oldu olacak. Üstünede dantel örtsün hatta.P Tozlatacak mis gibi yalnızlığı olmaz öyle şey.)

Umutsuzluklara gelince açma o konuyu açsakda umut eklenmeyecek üstüne açmasakta. Vur sazın teline dönsün bu dünya ,)

Gel sen beni dinle ver yalnızlığını bana, bak nasıl bebekler gibi bakıyorum ona. Ustayım bu işte, gördüğün aslında bu. Yalnızlıklarla barışık olmak. Mutluluğun has kaynağının yalnızlık olduğunun bilincinde olmak.

Ver onu ablasına veeeer ver .P

ve "İyi geceler"

G.ü.z, 7 yıl önce

Itiraf etmem gerekirse müze fikri ilgi cekici :) bunu en uygun zamanda tekrar konusalim hocam :) sanırım artik Ankaradayim, ineyim..

Iyi geceler dostlar

G.ü.z
Kapalı
04 Eylül 2017 14:35

:)) dostum benim :) Alıcıyken yaptıgın sıkı pazarlıktan ötürü öyle dedigimi biliyosun:)

re5pective07, 7 yıl önce

Yok artik yaziklar olsun.olu sevici diyeydin utanmasaydin güz:p

Söylediğim olumlu sözleri geri aliyorum size karşı:p

G.ü.z
Kapalı
04 Eylül 2017 14:43

Caf çok ikna ediyosun ama ben de şöyle düsünüyorum:) diyorum ki, yalnızlıgın hakkını vermek de cinsiyet ayrımına tabiymis! sokaktaki o kedi'nin anlatiklarina bak sadece en yakin zamanda yaptigindan söz etti. Yalniz basına ilce ilce gezmis:) bir bayan olarak yalniz kalmamiz bile sıkıntılı bizim. Yalnız tatile gitmek, yalnız kampa kurmak, yalnız gece sokakta yurumek.. sen de biliyosun iste. Bir bayan yalnızlıgın hakkını istedigi gibi veremez. Yalnız basima gece gidip bir sahilde denizi izleyip dusunmek istiyorum mesela ama olmuyor. Demem o ki dostum bunu bir erkege satmalı ki hakkini versin :)

caf caf, 7 yıl önce

Töbe töbe müzenin neresi ilginç? Büfeye koysun oldu olacak. Üstünede dantel örtsün hatta.P Tozlatacak mis gibi yalnızlığı olmaz öyle şey.)

Umutsuzluklara gelince açma o konuyu açsakda umut eklenmeyecek üstüne açmasakta. Vur sazın teline dönsün bu dünya ,)

Gel sen beni dinle ver yalnızlığını bana, bak nasıl bebekler gibi bakıyorum ona. Ustayım bu işte, gördüğün aslında bu. Yalnızlıklarla barışık olmak. Mutluluğun has kaynağının yalnızlık olduğunun bilincinde olmak.

Ver onu ablasına veeeer ver .P

ve "İyi geceler"

re5pective07
Müsteşar Yardımcısı
04 Eylül 2017 14:59

sen benimle konuşma :/

G.ü.z, 7 yıl önce

:)) dostum benim :) Alıcıyken yaptıgın sıkı pazarlıktan ötürü öyle dedigimi biliyosun:)

sokaktaki o kedi
Yasaklı
04 Eylül 2017 16:08

Acaba kadınlar da erkekler gibi yalnızlığı yaşama noktasında bağımsız olabilseydi, yine de yalnızlık konusunda özgürce yaşamak ve hayatının sonuna kadar tek kalmak ister miydi?

Cevabı sanırım hayır olurdu, çünkü konuşmayı seven ve hep birileri ile beraber olmak isteyen hanımların pek yalnızlığı tercih edeceklerini düşünmüyorum.

Diyorum ki, verin bana yalnızlıklarınızı. Ben iyi bir yalnızlık bakıcısıyım. ;)

caf caf
Daire Başkanı
04 Eylül 2017 16:59

Hepsini yapıyorum. Yok engel felan. Yapmak zorunda olunca yapabildiğini keşfediyor kişi.

Şu kadın erkek ayrımı ise toplumun biçtiği roller sadece. O da yok inanın,)

Test ettim onayladım.)

Yalnızlık güzeldir. Hafifliktir. Daha az yük ile uçmaktır.)

G.ü.z, 7 yıl önce

Caf çok ikna ediyosun ama ben de şöyle düsünüyorum:) diyorum ki, yalnızlıgın hakkını vermek de cinsiyet ayrımına tabiymis! sokaktaki o kedi'nin anlatiklarina bak sadece en yakin zamanda yaptigindan söz etti. Yalniz basına ilce ilce gezmis:) bir bayan olarak yalniz kalmamiz bile sıkıntılı bizim. Yalnız tatile gitmek, yalnız kampa kurmak, yalnız gece sokakta yurumek.. sen de biliyosun iste. Bir bayan yalnızlıgın hakkını istedigi gibi veremez. Yalnız basima gece gidip bir sahilde denizi izleyip dusunmek istiyorum mesela ama olmuyor. Demem o ki dostum bunu bir erkege satmalı ki hakkini versin :)

G.ü.z
Kapalı
04 Eylül 2017 22:41

Kıyamam sana ben :( bak dükkanımda bir tane de mutluluk var. Hani şu kredi kullanarak aldıgım. Onu versem sana konuşmaz mısın benimle hala:(

re5pective07, 7 yıl önce

sen benimle konuşma :/

re5pective07
Müsteşar Yardımcısı
04 Eylül 2017 22:45

hep zaten kıyamam diyenler kıyıyor en başta :p:/

almıyorum ben hiç bişey kendi ylnızlığımla mutluyum :p

G.ü.z
Kapalı
04 Eylül 2017 22:51

Evet yalnızlıgı yasayabilmenin sınırlarına cinsiyet etki edebiliyor ama yalnızlık tercihinin cinsiyetle ilgisi yok. Dışa dönük, konuşkan biri de dönem dönem yalnızlıgıyla kalmayı pek tabi tercih edebilir.

"Ben iyi bir yalnızlık bakıcısıyım" da demişsin.. iyi peki hadi sen al sokaktaki o kedi..

Ancak bakıci olarak mı, müzede sergilemek üzere mi, hurdadan geri dönüsüm icin kullanmak mi? Nasıl kullanacağını bilmeliyim :)

sokaktaki o kedi, 7 yıl önce

Acaba kadınlar da erkekler gibi yalnızlığı yaşama noktasında bağımsız olabilseydi, yine de yalnızlık konusunda özgürce yaşamak ve hayatının sonuna kadar tek kalmak ister miydi?

Cevabı sanırım hayır olurdu, çünkü konuşmayı seven ve hep birileri ile beraber olmak isteyen hanımların pek yalnızlığı tercih edeceklerini düşünmüyorum.

Diyorum ki, verin bana yalnızlıklarınızı. Ben iyi bir yalnızlık bakıcısıyım. ;)

G.ü.z
Kapalı
04 Eylül 2017 22:59

Biraz kendimizi mi kandırmış oluyoruz öyle düsünerek güzel hemcinsim ?

Aynı düsüncemde ısrar ettigimden sana satılık yalnızlık falan yok. Gel en nadide parçalarımdan olan sevda vereyim diyorum sana?

caf caf, 7 yıl önce

Hepsini yapıyorum. Yok engel felan. Yapmak zorunda olunca yapabildiğini keşfediyor kişi.

Şu kadın erkek ayrımı ise toplumun biçtiği roller sadece. O da yok inanın,)

Test ettim onayladım.)

Yalnızlık güzeldir. Hafifliktir. Daha az yük ile uçmaktır.)

caf caf
Daire Başkanı
04 Eylül 2017 23:36

Hiçte bile kandırmıyorum.) Bir kontak anahtarı nelere kadir.)

İmkansızı gerçekleştirmek de eğlencelidir, tavsiye ederim,)imkansız değil aslında da şimdilik lügatta karşılık kelimesi bu,)

Sevda mı? Olmaz almam.) Bendekiler kafi.)

G.ü.z, 7 yıl önce

Biraz kendimizi mi kandırmış oluyoruz öyle düsünerek güzel hemcinsim ?

Aynı düsüncemde ısrar ettigimden sana satılık yalnızlık falan yok. Gel en nadide parçalarımdan olan sevda vereyim diyorum sana?

caf caf
Daire Başkanı
04 Eylül 2017 23:40

Kıtır kıtır, ne de güzel kıyılırdı ya.)))

re5pective07, 7 yıl önce

hep zaten kıyamam diyenler kıyıyor en başta :p:/

almıyorum ben hiç bişey kendi ylnızlığımla mutluyum :p

sokaktaki o kedi
Yasaklı
05 Eylül 2017 07:37

Şöyle düşünün;

Hurdaya çıkmış olsun yalnızlığınız. Ya da biz öyle farz edelim. ;) Biri bakımdan geçirsin, muhtemelen ben olabilirim. Sonra antika eser olarak değerlendirilsin ve "Yalnızlıkları Baki" veya "Yalnızlıkları Kısmi" müzelerinden istediğiniz bir tanesine koyalım. Ancak şartları konuşalım derken müzelerdeki kullanım esasları ve şekli farklı, bilginize.

:)

G.ü.z
Kapalı
05 Eylül 2017 10:06

Gunaydin :)

O ne güzel bir kıyma iştahıdır yaa:)) eline geçme respect, benden söylemesi :)

caf caf, 7 yıl önce

Kıtır kıtır, ne de güzel kıyılırdı ya.)))

Toplam 3177 mesaj
«34567891011121314»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi