Editörler : Cüneyt Barışoglusmtvs
10 Temmuz 2017 14:58   

Lise kpss girip lisans mezunu olmak

Arkadaşlar liseden kpss girdim ve artik lisanstan mezun olup diplomami almak istiyorum. Lise puanıyla merkezi atamalarda tercih yapabiliyorum bunu biliyorum da açıktan atamalara basvuru yapabilirmiyim bunu bilmiyorum. Yardimci olursaniz sevinirim

10 Temmuz 2017 16:02

lesyev33
Memur

Yapabolirsin ben mezun oldumuniden.lise puanlyla 5 mulakata gittim. Ama husran. Acik macik bosver lisans kpssye hazirlan o. Kotu pomeme girersin.surunmekten iyidir. 5 kez ankaraya gittim. Yani sikinti yok basvurmakta.

10 Temmuz 2017 17:17

rreferee
Aday Memur

Yapabolirsin ben mezun oldumuniden.lise puanlyla 5 mulakata gittim. Ama husran. Acik macik bosver lisans kpssye hazirlan o. Kotu pomeme girersin.surunmekten iyidir. 5 kez ankaraya gittim. Yani sikinti yok basvurmakta.

lesyev33, 2 ay önce - Alıntıya git

Lisans kpss hazirlanmakta var aklimda ama 81 puan aldim liseden degerlendirmek istiyorum. Bu puandan bişey cikmazsa 2018de pomem için ugrasicam :)

10 Temmuz 2017 20:38

İ-uzman
Kapalı

Polislik zor meslek hergün e lanet okuyarak ve sırf aç kalmamak kazığımı bağlayayım derdinde girersen yanı mesleği sevmezsen işkence çekersin hergün özellikle 6 yıl zorunlu Doğu görevinde çok ağır gelir bunları düşünerek başvurunuzu yapın unutmayın herşey garantili maaşlı iş demek değildir

10 Temmuz 2017 20:55

rreferee
Aday Memur

Polislik zor meslek hergün e lanet okuyarak ve sırf aç kalmamak kazığımı bağlayayım derdinde girersen yanı mesleği sevmezsen işkence çekersin hergün özellikle 6 yıl zorunlu Doğu görevinde çok ağır gelir bunları düşünerek başvurunuzu yapın unutmayın herşey garantili maaşlı iş demek değildir

İ-uzman, 2 ay önce - Alıntıya git

Sadece polislik değil her meslek böyledir. Severek yapilmadan her işe lanet okuyarak gidersiniz. O yüzden hakkimizda hayırlısı olsun.

Toplam 4 mesaj
ANKET
Sizce, kamuda liyakat var mı?