Editörler : uzmantarik
«9101112131415161718192021
06 Kasım 2017 21:14

AHMED 2746
Aday Memur

Ahmed2746 sakıncası yoksa sizin mesele neydi?

adeba, 2 hafta önce - Alıntıya git

Hocam benim mevzu bylock . lise arkadasıma vetdipim hatta bylock çıkmış ve görevimden ihraç edildim. Savcılıktan takipsizlik almak için hemen hemen hergün kendimi yırtıyordum ama bizim avukat çok önemli değil dedi. Ben de kızdım nasıl önemli değil . takipsizlik alırsam iade olucam dedim ama beni pek dinlemedi. Komisyon seninle ilgili yazıyı çoktan btk yazmıştır ve savcılığa da durumu zaten bildirdiler dedi.

Ohal komisyonu bütün savcılıklara geçen ay yazı yazmış bylocla ilgili. Bu kişiler bylock kullanıcısı mı değil mi diye ve komisyon hts kayıtlarını istemiş eğer hts kayıtları varsa gönderin diye çünkü başkadısının üzerine hattan bylock kullanan bayağı kişi varmış.bu durumu bizim avukat savcılıktan öğrenmiş.

06 Kasım 2017 21:19

adeba
Müsteşar Yardımcısı

komisyonun hts kaydı kuydu ile uğraşması da tuhaf yani neticede hts kaydı savcılık emniyet incelemesinden geçiyor işte

06 Kasım 2017 21:33

AHMED 2746
Aday Memur

komisyonun hts kaydı kuydu ile uğraşması da tuhaf yani neticede hts kaydı savcılık emniyet incelemesinden geçiyor işte

Hakkında işlem yapılmayan henuz hts kaydı gelmeyen binleerce kişi var hocam. Komisyon kişinin gerçek kullanıcı olup olmadığını bilmeden nasıl karar verecek. Ki khk sırası içinde bylock konusu ilk inceleme konusu yapılmış. Tasnif işlemi kriterlere göre yapılmış. Yani takipsizlik beraat olayı maalesef yok hocam . sadece suçlama önemli....

06 Kasım 2017 21:36

adeba
Müsteşar Yardımcısı

Ha evet hiç işlem görmemiş adamınkini istemekte haklı o zaman ama yine de bunlar emniyetin konusu gibi

06 Kasım 2017 21:40

adeba
Müsteşar Yardımcısı

Byloka öncelik verilmesi de isabet olmuş çünkü açık ara en çok hata bylok konusunda

06 Kasım 2017 21:49

Eng675
Aday Memur

Hakkında işlem yapılmayan henuz hts kaydı gelmeyen binleerce kişi var hocam. Komisyon kişinin gerçek kullanıcı olup olmadığını bilmeden nasıl karar verecek. Ki khk sırası içinde bylock konusu ilk inceleme konusu yapılmış. Tasnif işlemi kriterlere göre yapılmış. Yani takipsizlik beraat olayı maalesef yok hocam . sadece suçlama önemli....

AHMED 2746, 2 hafta önce - Alıntıya git

Hocam merhaba. Takipsizlik beraat önemli değil derken ne kastediyorsunuz? Ben de sizin gibi başkasına hat verdiğim için 675 khk ile ihraç oldum ve takipsizlik aldım. Başka da kriter Yok banka sendika dernek vs. Şimdi ben dilekçeme takipsizlik kararımı ekledim. Komisyon beni bir daha niye sorsun sağa sola? Zaten benim tüm incelemem yapılmış. Dosyama bakarsa görür bylock kullanmadığımı. Bir daha hts isteme inceleme falan süreci uzatır sadece.

06 Kasım 2017 21:59

AHMED 2746
Aday Memur

Hocam merhaba. Takipsizlik beraat önemli değil derken ne kastediyorsunuz? Ben de sizin gibi başkasına hat verdiğim için 675 khk ile ihraç oldum ve takipsizlik aldım. Başka da kriter Yok banka sendika dernek vs. Şimdi ben dilekçeme takipsizlik kararımı ekledim. Komisyon beni bir daha niye sorsun sağa sola? Zaten benim tüm incelemem yapılmış. Dosyama bakarsa görür bylock kullanmadığımı. Bir daha hts isteme inceleme falan süreci uzatır sadece.

Eng675, 2 hafta önce - Alıntıya git

Hocam yazdığım şeyler yanlış anlaşıldı sanırım. Sizin durumdakiler için tabiki önemli çünkü suçlama bylock.

Ancak takipsizliğin konusu çok önemli eğer sendikadan takipsizlik aldıysanız pek önemli değil ancak bylocktan aldıysanız tabiki önemli

Şimdi komisyona başvuru yapıp hakkında işlem yapılmayan yani henüz hts kaydı olmayanlar var . komisyon bu hattı kim kullanmış diyor ve savcılığa yazı yazıyor sizde varsa bildirin diyor.

Dediğim gibi sizin suçlama bylock ve kullanmadığınız bellli olmuş . inşallah yakın zamnda iade olacaksınız çünkü incelemelerde ilk sıralardasınız. Tabi khk sırası içersindeki incelemelerde

06 Kasım 2017 22:05

Eng675
Aday Memur

Hocam yazdığım şeyler yanlış anlaşıldı sanırım. Sizin durumdakiler için tabiki önemli çünkü suçlama bylock.

Ancak takipsizliğin konusu çok önemli eğer sendikadan takipsizlik aldıysanız pek önemli değil ancak bylocktan aldıysanız tabiki önemli

Şimdi komisyona başvuru yapıp hakkında işlem yapılmayan yani henüz hts kaydı olmayanlar var . komisyon bu hattı kim kullanmış diyor ve savcılığa yazı yazıyor sizde varsa bildirin diyor.

Dediğim gibi sizin suçlama bylock ve kullanmadığınız bellli olmuş . inşallah yakın zamnda iade olacaksınız çünkü incelemelerde ilk sıralardasınız. Tabi khk sırası içersindeki incelemelerde

AHMED 2746, 2 hafta önce - Alıntıya git

Şimdi anladım hocam sağolun. Aslında khk ile iade olmam lazımdı okuluma bile müfettiş gelmiş sonuç olumlu iade listesine ismim eklendi ama bakan bey pek yanaşmıyor nedense referans bekleniyor ya sonradan başka bir durum çıkarsa diye.

Benim bildiğim tüm bylock listesi için zaten kom hts incelemesi yapmış yani hattı gerçekten kim kullanmış emniyet biliyor.

Tüm suçsuzların tez zamanda göreve iade olması fetöcülerin de en kısa zamanda cezası ve belasını bulması dileğiyle..

10 Kasım 2017 01:28

Chemistryteacher07
Memur

...

10 Kasım 2017 10:42

şaşkın tarihçi
Şef

Byloka öncelik verilmesi de isabet olmuş çünkü açık ara en çok hata bylok konusunda

Zaten komisyon en fazla süreyi bylocka harcayacaktır. Sendika veya banka için karar vermek çok kolay. İki kriter koyarsın. 12 aydan fazla üyelik ihraç , ta da 17-25 ten sonra üye olmak ihraç diye. Takır takır alırsın ihraç veya iade kararlarını. Sonuçta üyenin üyelik tarihi belli , ödediği aidat belli , imzası var her kağıtta.

11 Kasım 2017 00:20

Kinkine
Şube Müdürü

Zaten komisyon en fazla süreyi bylocka harcayacaktır. Sendika veya banka için karar vermek çok kolay. İki kriter koyarsın. 12 aydan fazla üyelik ihraç , ta da 17-25 ten sonra üye olmak ihraç diye. Takır takır alırsın ihraç veya iade kararlarını. Sonuçta üyenin üyelik tarihi belli , ödediği aidat belli , imzası var her kağıtta.

şaşkın tarihçi, 1 hafta önce - Alıntıya git

ne diyon baylok işine şaşkın masumlar feryat ederken sen daqlga ageçiyordun dimi en hızlı baylok masumları gerı gelecek ve ben masumum derken ındırmedım derken bana inanmayanları allaha havale ettim

15 Kasım 2017 20:01

adeba
Müsteşar Yardımcısı

Ekim kasım söyleminin son çeyreğine giriyoruz tık yok hala..

15 Kasım 2017 22:50

Chemistryteacher07
Memur

Herşey yalan oldu

O ya la ma ca.

16 Kasım 2017 00:52

lada384
Aday Memur

İlk başlarda herkes oyalama dedi kandırmaca dedi benim bu komisyondan hiçbir beklentim yok dedi vs. vs. Kendim ve ailem olarak öyle olamıyacağını Devletimizin süratli verdiği bu kararlara mutlaka bir çözüm bulacağını gerçek mağdurların eninde sonunda hakkını geri alacağını Hele bir Komisyon kurulsun işte o zaman tüm mağduriyetler giderilecek Hak yerini bulacak diye diye bunca zaman geçti.

SONUÇ 0+0=0 ne inancım kaldı ne hevesim kaldı nede umudum. Beklemek zordur ama neyi beklediğini bilememek dahada zormuş. Allah herkese sabır versin demekten başka hiçbir çare ve elden gelen başkada birşey yok.

16 Kasım 2017 00:57

Kendimibulamıyorum
Memur

İlk başlarda herkes oyalama dedi kandırmaca dedi benim bu komisyondan hiçbir beklentim yok dedi vs. vs. Kendim ve ailem olarak öyle olamıyacağını Devletimizin süratli verdiği bu kararlara mutlaka bir çözüm bulacağını gerçek mağdurların eninde sonunda hakkını geri alacağını Hele bir Komisyon kurulsun işte o zaman tüm mağduriyetler giderilecek Hak yerini bulacak diye diye bunca zaman geçti.

SONUÇ 0+0=0 ne inancım kaldı ne hevesim kaldı nede umudum. Beklemek zordur ama neyi beklediğini bilememek dahada zormuş. Allah herkese sabır versin demekten başka hiçbir çare ve elden gelen başkada birşey yok.

lada384, 2 gün önce - Alıntıya git

Kesinlikle oyaladıklarını düşünüyorum

16 Kasım 2017 01:03

lada384
Aday Memur

Kesinlikle oyaladıklarını düşünüyorum

Kendimibulamıyorum, 2 gün önce - Alıntıya git

Neden oyalasınlar ne maksatla oyalanabilir bunca insan aileler ile birlikte bu sayı milyonları buluyor. Bi Allahın kulu açıklama yapsa da insanların içine azda su olsa su serpilse.

16 Kasım 2017 01:24

Kendimibulamıyorum
Memur

Neden oyalasınlar ne maksatla oyalanabilir bunca insan aileler ile birlikte bu sayı milyonları buluyor. Bi Allahın kulu açıklama yapsa da insanların içine azda su olsa su serpilse.

lada384, 2 gün önce - Alıntıya git

Bende en az sen kadar bekliyorum beyefendi malesef ki görüyoruz ki oyaliyolar hani varmı bi açıklama yok kimseden ses seda yok sanki bunca inan madur olmamış gibi aylarca herkes kendi keyfinde haksizmiyim?

Toplam 417 mesaj
«9101112131415161718192021
ANKET
Gelecek 15 yılda sizin ve ailenizin durumu; iyiye mi gider, kötüye mi?