Editörler : uzmantarik
21 Temmuz 2017 09:57

sınföğrtmni
Şef

Başvuru yaptım,belgelerin onaylı olup olmamasına bakmıyorlar,dosya halinde değil kitap şeklinde kağıtları dizdirip alıyorlar,kimlik fotokopisi şart,başvurduğunuza dair numara belirtir çıktı veriyorlar,inşallah hayırlısı olur ama tahminim kriterlerin açıklanmaması el altından(dayısı olan)bir sürü kişiyi iade edecekler

21 Temmuz 2017 10:56

metegkhn
Memur

arkadaşlar dilekçe için izin verilen karakter 6000 mi daha mı fazla. 10 sayfa mı 2 sayfa mı? bilgisi olan varsa yardımcı olursa başvuran arkadaşlar sevinirim.. şimdiden teşekkürler

bylodos10, Dün - Alıntıya git

40000 karakter, yani kelime sınırı var sayfa degil. Dilekçe 10 sayfayı gecerse özet yaman gerekiyor.

21 Temmuz 2017 11:18

mes_ut
Aday Memur

Başvuru yaptım,belgelerin onaylı olup olmamasına bakmıyorlar,dosya halinde değil kitap şeklinde kağıtları dizdirip alıyorlar,kimlik fotokopisi şart,başvurduğunuza dair numara belirtir çıktı veriyorlar,inşallah hayırlısı olur ama tahminim kriterlerin açıklanmaması el altından(dayısı olan)bir sürü kişiyi iade edecekler

sınföğrtmni, Dün - Alıntıya git

Hocam valilikte belgeleri tarayiciidan tarama yapıyorlar mi

21 Temmuz 2017 11:38

teknoman19
Memur

sınföğrtmni, Dün - Alıntıya git

amaç masumları ayırt etmek değil ki, siyasi yakını olanlar en büyük suçlu olsalar ile iade olacaktır ki khk iadesi olmadığı için listeleri kimse göremeyecek ve diyecekler ki ''bakın hükümetimiz masum! olanlara haklarını fazlası ile veriyor'' geri kalanlar vatan haini terörist=adamı olmayanlar

21 Temmuz 2017 12:14

sınföğrtmni
Şef

Hocam valilikte belgeleri tarayiciidan tarama yapıyorlar mi

mes_ut, Dün - Alıntıya git

Hocam tarayıcıyı bırak içeri bile almadan evrakları camı tıklatıp alıyorlar

21 Temmuz 2017 18:36

aise45
Aday Memur

Elinde adana adliyesinin kararı olan var mı? Sendikayla ilgili olan.Sitelerden kaldırılmış.Erzurum da da böyle bir karar vardı.Yardımcı olursanız sevinirim.

21 Temmuz 2017 19:25

firedandtired
Memur

Kurum ve sicil kodum gözükmüyor? Sizde ne durumda

Toplam 87 mesaj
ANKET
2017 ÖABT sınavı nasıl geçti?