Editörler : crops35
13 Temmuz 2017 10:47

Kamu denetleme kurumu ; kamuya bağlı kurumların doğru düzgün çalışmasını denetleyen tek bağımsız kur

kamu denetleme kurumu ; kamuya bağlı kurumların doğru düzgün çalışmasını denetleyen tek bağımsız kurumdur !

13 Temmuz 2017 10:48

söylediklerinde samimi ve şikayetini dile getirebilecek şikayetinin altına imza atabilecek iseniz

buyrun !

T.C. Kamu Denetçiliği Kurumu ? Ombudsmanlık ? KDK ? Başvuru

https://ebasvuru.ombudsman.gov.tr/Giris.aspx

-------------------

yoksa foruma dertleşmeye geldiyseniz !

zamanla alışırsın birader

takma kafaya dermişiz !

13 Temmuz 2017 10:49

KDK'dan engellilerin hayatını kolaylaştıran örnek kararlar

KDK,

engellilerin günlük hayatta yaşadıkları zorluklar ve karşılaştıkları hak

ihlallerinin giderilmesine yönelik örnek tavsiye kararlarına imza attı.

haberin devamı ; http://aa.com.tr/tr/engel-tanimayanlar/kdkdan-engellilerin-hayatini-kolaylastiran-ornek-kararlar/852215

24 Temmuz 2017 07:52

yok mu başvuran

merttan
Genel Müdür
24 Temmuz 2017 08:18

Boş iş ben başvurdum 8 ay bekledim bişey çıkmadı neymiş daha önce bu konuyu görmüşler

24 Temmuz 2017 16:40

telefon açıp başvurunuzun durumunu sorun !

şu dönem özellikle KDK olağan üstü gündem yüzünden çok fazla sayıda başvuru yapıldığı için

memurlar memur olanların sorunlarına fazla öncelik veriyor gibi !

bu olaylar olmadan önce ; engelli sorunlarıyla ilgili başvuru yaptığımda engelli sorunlarıyla ilgili dilekçelerin daha resmi bir dille yazılması noktasında ilgili kurum bana telefon üzerinden geri dönüşleri olmuştu ( 2 yıl önce )

ama şu dönem farklı konularda aşırı yoğun başvuru trafiği olduğu için süreç biraz yavaşlamış gibi

ama şu ana kadar engellilerin kamu yönetimi hizmetleri konusunda emsal bir çok karar bu kurumdan çıkmış olması

tüm engellilerin ortak engelli sorunlarına çözüm üretilmesi açısından umut verici !!!

merttan, 7 yıl önce

Boş iş ben başvurdum 8 ay bekledim bişey çıkmadı neymiş daha önce bu konuyu görmüşler

Toplam 5 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi