Editörler : swat3410

Bendensanane
Kapalı
24 Temmuz 2017 22:54

Ama Erzincan'da 643 tü

Orada neden olumlu vermediler.

Adanaçevik, 7 yıl önce

Kardeşim senin şimdiki değerlerin taşıyıcı olmayabilir DNA değerin 2000 in üstünde çünkü

Bendensanane
Kapalı
24 Temmuz 2017 22:58

Gardasim sen anlamıyorsun galiba bizim okulda arkadaş antidepresan kullandığı için hem erzincanda hemde Ankara'da olumsuz aldı. Ha eğer doktoruna denk gelirsen geçirir. Bir başka gruptan adamın kolunda 7 tane faça izi vardı hem psikiyatri den hemde cildyede geçti. Karşıdaki doktorun yaklaşımı da önemli.

andpoll, 7 yıl önce

Yaw saçma sapan konuşmayın şuan diyorsun okuldayım diyorsun öğrencisin daha adam 4 yıllık polis. Okulu kazandığı sene dahi devlet hastanesinde psikiyatriste gitmişliği var ben biliyorum mhrs kayıtlarında 4 kere psikiyatriste gittiği gözüküyor. Neyin kafasındasın? Hem konu psikiyastri hem kaşkmış hepatit diyorsun ben diyorum konya sen diyorsun anya. Adam öğrenci hala tatava yapıyor biz 2 yıl pmyo+4 sene meslek 6 yıllık teşkilat geçmişi olan adamın sana psikiyatri kütüğünü veriyorum. Kendi söylemediği aürece kisme uğraşmaz onunla geçmiş kayıtla

Bendensanane
Kapalı
24 Temmuz 2017 23:10

Ve stresten heyecan dan dolayı Da yükselebilir bu.

Adanaçevik, 7 yıl önce

Kardeşim senin şimdiki değerlerin taşıyıcı olmayabilir DNA değerin 2000 in üstünde çünkü

atanamayan23
Aday Memur
24 Temmuz 2017 23:18

Alakasiz bi konuyu buraya actim farkindayim ama ben 1 yildir kullanmiyorum gecmiste kullandim

Bendensanane, 7 yıl önce

Gardasim sen anlamıyorsun galiba bizim okulda arkadaş antidepresan kullandığı için hem erzincanda hemde Ankara'da olumsuz aldı. Ha eğer doktoruna denk gelirsen geçirir. Bir başka gruptan adamın kolunda 7 tane faça izi vardı hem psikiyatri den hemde cildyede geçti. Karşıdaki doktorun yaklaşımı da önemli.

Osmanlıyımben
Kapalı
24 Temmuz 2017 23:25

Dartanyan007, 7 yıl önce

Arkadaşım benim abimde çıktı hepatit bizim aile de de var ancak bunu 1000 e düşürürler hiçbir sorun yasamazsin abimde de vardı hemde yüksek senin rakamlara yakın ancak tekrar tekrar kan ver Kızılaya kan ver 1 poset alıyorlar senden hem kanın yenilenir hemde onlar o kanı kullanmıyor zaten araştırma yapmadan gönlün rahat olsun sen sadece git kan bağışı yap kan devir daim olsun yeni kan üretirken de sağlıklı beslen 2 3 gün düzene biner sıkma canını üzülme ve şuan abim 2 yıllık polis memuru ve şark görevinde bilgin olsun 😉

Bendensanane
Kapalı
24 Temmuz 2017 23:47

Biliyorum kardeşim ama diyorum ya Erzincan'da tasiyici olduğu halde olumsuz vermişler

Osmanlıyımben, 7 yıl önce

http://forum.memurlar.net/konu/2064973/

Toplam 26 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi