Editörler : oto-danisman-expert

Kapalı
15 Temmuz 2017 09:52

Honda city hk.

Merhaba, uzun süredir araba araştırıyorum ve zaman zaman bir kaç aracı buraya da sordum. Sağolsun bir çok kişi yardımcı oldu ve daha çok Honda ve Toyota tavsiye edilince Honda bakmaya karar verdim.

Şu an 2006 model Honda City buldum. Km'si 165.000'de ve manuel. Araçta değişen yok, 3800 tl hasar kaydı ve kenarlarda arka kısımda boya var. Fiyatı 24.950 tl. Normalde böyle bir aracın sitede fiyatı 2-3 bin fazla görünüyor. Uygun fiyata araç arıyorum ama çok da uygun olunca aklımda şüphe oluşuyor :)) Aklıma taksi çıkması olup olmadığı geldi.

Uzatmadan yazayım :)

1.sorum, böyle bir aracın sizce de fiyatı uygun mu? Bir sorun var mıdır ki bu kadar düşük tutmuşlar fiyatı..

2.sorum, bir aracın taksi çıkması olup olmadığı nasıl anlaşılır. Ben anlayamam tabi de :) servisler, experler anlar mı?

Biraz uzun oldu kusura bakmayın :)

cengaver44
Kapalı
15 Temmuz 2017 10:01

hocam aracın fiyatı şu piyasaya göre gerçekten uygunmuş. boyası ve hasar kaydı önemsiz görünüyor. ancak km'yi detaylıca araştırın. servis kayıtları ve muayene tarihlerindeki km'lerle karşılaştırın. maalesef 5664'den km sorgulaması kaldırıldığı için fırsatçılara gün doğdu. ayrıca aracın iç mekanı koltuklar, direksiyon, vites, kol dayama, tavanı detaylıca inceleyin. aracın çok kullanılıp kullanılmadığı ve km'si hakkında hakkında fikir verir. onun dışında ekonomik ve dayanıklı bir araçtır city.

15 Temmuz 2017 12:33

Bu arabaları ticari Taksi yapmazlar. .... hiç görmedim varsa da. ... ama çirkin olmasına bakmayacaksın. .... bagaj oldukça geniş. ... yakıt çok ekonomik. ... lpg uyumlu. ...arıza yapmaz kolay kolay. ... tercih edilenleri otomatik vitestir. .... jazz ve city aynı motor şanzımana sahiptir .... senin dediğinin fiyatı normal olabilir alt donanımsa. .. en dolusu elit dir. .... 2004 modeli arabada bırakın boya değişen olsun ufak tefek. .... bişey olmaz büyük bir kaza değilse. .... götür servise göster ve al aracı bence

ahmed4634
Aday Memur
16 Temmuz 2017 07:42

Abimde var 2006 elite çirkin olması haricinde hiçbir kötü yanı YÖK gerçi çirkin olmasa çok daha fazla fiyata satılır araç sorunsuz kesinlikle tavsiye ederim çok sağlam yapmışlar en ufak tıkırtı yok motor çok sessiz ben çok beğeniyorum

TheDimple
Kapalı
20 Temmuz 2017 17:17

Cevaplar için çok teşekkürler arkadaşlar, ben gidip göremeden araç satılmış :)) ama Honda üzerine yoğunlaştım daha çok, tavsiyeleriniz için teşekkürler.

20 Temmuz 2017 19:02

O paraya en başarılı araçlardan birisi. ...

Konad35
Memur
20 Temmuz 2017 20:06

Manuelini de tavsiye eder misiniz

oto-danisman-expert, 7 yıl önce

O paraya en başarılı araçlardan birisi. ...

cengaver44
Kapalı
20 Temmuz 2017 21:16

hocam düz vitesi de iyidir. ama otomatiğinin 2. eli daha hızlıdır. üstelik otomatiği 7 ileridir. elite paketinde f1 şanzuman ( direksiyondan vites değiştirme kulakçıları da vardır. yani aracı s moduna aldığınızda, kulakçılarla düz vites gibi vites değiştirebilirsiniz. iç mekan geniş ve ferahtır, 510 litre bagajıyla d sınıfı araçlarla yarışır. yerden yüksek, oturaklı, sağlam, sorunsuz, klasik bir japon aracıdır. tek eksisi arka tasarımın biraz göze hoş gelmemesidir. jazz'ın sedanı da diyebiliriz.

20 Temmuz 2017 22:45

otomatiğini bulamadığınız zaman düz vitesi de gönül rahatlığı ile alınabilir... emin olun çok memnun kalacaktır alan kişiler.... jazz da aile ve bayan kullanımı için çok ideal bi araçtır

Konad35, 7 yıl önce

Manuelini de tavsiye eder misiniz

Toplam 8 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi