Editörler : F16 Gökçen
15 Temmuz 2017 13:50

Power ilaç

Firma hakkında bilgisi olan varmı.?? Görüşmeye çağırdılar kararsız kaldım...lütfen yardım...

AslaPesEtm3
Aday Memur
02 Ağustos 2017 22:20

Beni de çağırdılar hakkında hiç birşey yok naptin sen gittinmi görüşmeye

Yandımyandım
Aday Memur
02 Ağustos 2017 22:25

Yok gitmedimn.bugün tekrar msj atmışlar telefon noşu vermişler arayın diyor.hiçbir bilgi edinemedim firmayla ilgilide

d.orhun
Aday Memur
03 Ağustos 2017 04:20

Beni de çağırdılar . Ancak internette bu firma hakkında hiçbirşey bulamadım. Bilen var mı ?

paprikari
Kapalı
13 Ağustos 2017 14:37

Okullu olup enayi olmanin yeni adi

Zaten bur kayserili mantiğina göre cok akilli olan okumaz ;))

murathaan3434
Aday Memur
20 Ağustos 2017 00:51

Bu konuya yazanların kim olduklarını biliyoruz. yazanlar hakkında hukuki işlem başlatılacak IP tespiti yapılması için avukatlarımız savcılığa suç duyurusunda bulunulmuştur.

Power ilaç Hukuk Birimi

murathaan3434
Aday Memur
20 Ağustos 2017 00:53

Şirketimiz hiç kimseyi mulakata davet etmemiştir..

Bu konuya yazanların kim olduklarını biliyoruz. yazanlar hakkında hukuki işlem başlatılacak IP tespiti yapılması için avukatlarımız savcılığa suç duyurusunda bulunulmuştur.

Power ilaç Hukuk Birimi

Alioglugroup
Aday Memur
20 Ağustos 2017 01:20

Şirketimiz hiç kimseyi mulakata davet etmemiştir..

Power ilaç Hukuk Birimi

Alioglugroup
Aday Memur
20 Ağustos 2017 01:31

Power ilaç Hukuk Birimi

Elroh
Aday Memur
20 Ağustos 2017 14:59

Yazdıklarınız, sahte hesaplarla sahte güven verme çabalarınız ne yazık ki acınası görünüyor. Benim buradan anladığım yaptığınız yanlışı gözdağı vererek temizlemeye çalışıyorsunuz. İyi günler.

Alioglugroup, 7 yıl önce

Power ilaç Hukuk Birimi

Toplam 9 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi