Editörler : ayşegül bgm

Kapalı
17 Temmuz 2017 18:01

Paramedik okumalımıyım ?

Paramedik okumalımıyım ? İki sene sonra atamaları vs nasıl olur ? Kaç alsam 2018 KPSS den atanırım ?

Miraeylül
Aday Memur
17 Temmuz 2017 18:02

Ne mezunusun

onurprm271
Kapalı
17 Temmuz 2017 18:03

Konuyla alakası ne?

Miraeylül, 7 yıl önce

Ne mezunusun

Miraeylül
Aday Memur
17 Temmuz 2017 18:04

Sadece sordum alakasını düşünmedim. Ona göre Cevap vermek daha uygun olur diye

onurprm271
Kapalı
17 Temmuz 2017 18:05

Normal lise mezunuyum ki hiç sağlık lisesi okumadıysan gelme ayaklarına gireceksen baştan söyleyim ağır konuşurum.

Miraeylül, 7 yıl önce

Sadece sordum alakasını düşünmedim. Ona göre Cevap vermek daha uygun olur diye

labtekçi
Aday Memur
17 Temmuz 2017 18:08

Rahat atanirsin. 80 altına iniyor puanlar. 80 aldinmi zaten ilk alında içerdesn

onurprm271
Kapalı
17 Temmuz 2017 18:09

Hocam iki yıl sonra 85 altı zor diyorlar bakalım sonumuz nolacak.

labtekçi, 7 yıl önce

Rahat atanirsin. 80 altına iniyor puanlar. 80 aldinmi zaten ilk alında içerdesn

Miraeylül
Aday Memur
17 Temmuz 2017 18:10

Aa ne münasebet bir sürü arkadaşım var düz liseden okuyan.Niye öyle düşüneyim? size cevap verende suç zaten.Bi paramediğin dediklerine sana aktarıyım:Bu meslek ciddiye alınması gereken bi meslek .Öyle okuym, havam olsun ,para kazanıyım değil.Önceki amacın en iyisi olmak o iki yılı ciddiyetle bitirmek önemli.Atama puanları yükseliyor.En sonki atamalara bakabilirsin.benden bu kadar biraz sakin ol lütfen .Yardımcı olmak için yazdım azar işittim allahallah

onurprm271
Kapalı
17 Temmuz 2017 18:12

Yok kusura bakmayın artık şu sml li değilsen okuma klişesinden bıktığım için biraz sert çıkışmış olabilirim. Sizinde öyle diyeceğinizi düşündüm baştan uyardım.

Miraeylül, 7 yıl önce

Aa ne münasebet bir sürü arkadaşım var düz liseden okuyan.Niye öyle düşüneyim? size cevap verende suç zaten.Bi paramediğin dediklerine sana aktarıyım:Bu meslek ciddiye alınması gereken bi meslek .Öyle okuym, havam olsun ,para kazanıyım değil.Önceki amacın en iyisi olmak o iki yılı ciddiyetle bitirmek önemli.Atama puanları yükseliyor.En sonki atamalara bakabilirsin.benden bu kadar biraz sakin ol lütfen .Yardımcı olmak için yazdım azar işittim allahallah

onurprm271
Kapalı
17 Temmuz 2017 18:16

Yokmu adam gibi bilgi verecek bir babayiğit

ATTEYLÜL
Aday Memur
17 Temmuz 2017 18:17

Bir kere eğer paramediği kazanırsan 2018 de atanamazsın paramedik olarak bu 1 dur bakalım daha okul bitmeden bu ne hız :D ikincisi lise mezunusun sizin gibi bir sürü paramedik okumak için tercih veren ve daha turnikenin ne olduğunu bilmeyen bir sürü insan var Allah o insanların eline düşecek hastalara yardım etsin sağlık bölümünün önemini kavramayıp saçma sapan insanların bu bölümlerde okuması buda 2.. Son olarak etsin herkes atanmak ve bir an önce meslek sahibi olmak istiyor sende onlar gibi bir düşünce içindesin normal olarak eğer yapacağına inanıyorsan atamsı da kolay tercihini yap.

17 Temmuz 2017 18:20

80la içerdesin kardeş paramedik okursan paramedikten sonra ağız diş sağlığı ya da itfaiyecilik önerim oku boş kalmazsın bunları okursan

onurprm271
Kapalı
17 Temmuz 2017 18:21

Kardeş sen olayı tamamen yanlış anlamışsın. :D 2018 de atanıcam dememişim 2018 KPSS de kaç alırsam atanırım demişim. :D

ATTEYLÜL, 7 yıl önce

Bir kere eğer paramediği kazanırsan 2018 de atanamazsın paramedik olarak bu 1 dur bakalım daha okul bitmeden bu ne hız :D ikincisi lise mezunusun sizin gibi bir sürü paramedik okumak için tercih veren ve daha turnikenin ne olduğunu bilmeyen bir sürü insan var Allah o insanların eline düşecek hastalara yardım etsin sağlık bölümünün önemini kavramayıp saçma sapan insanların bu bölümlerde okuması buda 2.. Son olarak etsin herkes atanmak ve bir an önce meslek sahibi olmak istiyor sende onlar gibi bir düşünce içindesin normal olarak eğer yapacağına inanıyorsan atamsı da kolay tercihini yap.

onurprm271
Kapalı
17 Temmuz 2017 18:25

İkinciside insanlar o kadar yurt ev ulaşım vs derken bir ton masraf yapıyor gidipkimya edebiyat falanmı okuyalım seviyoruz diye ?

ATTEYLÜL, 7 yıl önce

ATTEYLÜL
Aday Memur
17 Temmuz 2017 18:27

Anladım.. Bir kere sınavın zorluk derecesini ve potansiyeli bilemeyiz ama attlerdeki durumun paramediklerdede olmayacağını bilemeyiz bence 80 değil Bir kere 85 üstünü garantilemelisiniz ve bu bölümü yapabileceğinize eminseniz tercih vermelisiniz puanınız ve sıralamanız kaç?

onurprm271, 7 yıl önce

Kardeş sen olayı tamamen yanlış anlamışsın. :D 2018 de atanıcam dememişim 2018 KPSS de kaç alırsam atanırım demişim. :D

ATTEYLÜL
Aday Memur
17 Temmuz 2017 18:31

Size söylemek istediğimi ya siz anlamıyorsunuz ya da anlamak istemiyorsunuz şuan sektörde o kadar saçma adam varki bu işi yapmak için atanmış olan sırf mat fen yapabiliyorlar diye ygsden yüksek almış tercih vermiş ve bunun eğitimini sadece 2 yıl alıp sahaya çıkmış.. yanlış müdahale insan hayatına mal olabilir mesleğin önemini kavrayamamış arkadaşlar içindir benim uyarım Size söylemek istediğim eğer işinizi iyi yapabilecekseniz tercih verin buna laf söyleyen yok.

onurprm271, 7 yıl önce

İkinciside insanlar o kadar yurt ev ulaşım vs derken bir ton masraf yapıyor gidipkimya edebiyat falanmı okuyalım seviyoruz diye ?

onurprm271
Kapalı
17 Temmuz 2017 18:33

tamam teşekkürler

ATTEYLÜL, 7 yıl önce

Size söylemek istediğimi ya siz anlamıyorsunuz ya da anlamak istemiyorsunuz şuan sektörde o kadar saçma adam varki bu işi yapmak için atanmış olan sırf mat fen yapabiliyorlar diye ygsden yüksek almış tercih vermiş ve bunun eğitimini sadece 2 yıl alıp sahaya çıkmış.. yanlış müdahale insan hayatına mal olabilir mesleğin önemini kavrayamamış arkadaşlar içindir benim uyarım Size söylemek istediğim eğer işinizi iyi yapabilecekseniz tercih verin buna laf söyleyen yok.

onurprm271
Kapalı
17 Temmuz 2017 18:42

Sana şimdi bir şey derdimde neyse senin seviyene düşmüyecem. Karşımda olsa ağzını açamayacak adam burda bana klavye delikanlılığı yapıyor. Şimdi yanında olacaktımda o klavye yada telefon münasip bir tarafına monte edecektim.

Agızzxx
Aday Memur
17 Temmuz 2017 18:45

Pardon abi ya sen şimdi kilomuz kadar mermi sıkarsın bize :d

onurprm271
Kapalı
17 Temmuz 2017 18:47

Ben mermi sıkmam yumruğumu sıkarım. . Artizlik yapma bas git işine.

Agızzxx, 7 yıl önce

Pardon abi ya sen şimdi kilomuz kadar mermi sıkarsın bize :d

Paramdik
Aday Memur
17 Temmuz 2017 23:19

Bu saatten sonra bu bölümü yazanlar hicbirseyden haberi yok demektir kpss 2 yıl sonra 85 i geçecek

Toplam 52 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi