Editörler : Mehmet BalciCüneyt Barışoglu
19 Temmuz 2017 16:28   

Bursa kpss kursu önerileri

Arkadaşlar 2018 kpss için Bursa'da önereceğiniz kurumlar var mı ??

23 Temmuz 2017 16:24

Es-Es16
Aday Memur

Kimse fikir yok mu ya :/

23 Temmuz 2017 20:34

antalyam1003
Şef

Bi çoğu pek iyi değil ama yediiklim bi tık iyiydi

24 Temmuz 2017 08:58

Es-Es16
Aday Memur

Bi çoğu pek iyi değil ama yediiklim bi tık iyiydi

antalyam1003, 4 ay önce - Alıntıya git

Yediiklim battı ya zaten bursa da ki yediiklim için kimseden olumlu birşey duymadım :/

24 Temmuz 2017 21:34

kpsspuan
Aday Memur

Fomarada Lider Akademi yeni açıldı. Bursa'ya bu yıl çok iddialı girdiler..

İlk yıl oldukları için de çok titiz ve itinayla çalışıyorlar.

Eskiden Pegem ile çalışan tüm kaliteli ekip de korundu..

Bir uğrayıp görüşmeden başka yere kayıt olmayın sakın.

24 Temmuz 2017 21:43

Es-Es16
Aday Memur

Fomarada Lider Akademi yeni açıldı. Bursa'ya bu yıl çok iddialı girdiler..

İlk yıl oldukları için de çok titiz ve itinayla çalışıyorlar.

Eskiden Pegem ile çalışan tüm kaliteli ekip de korundu..

Bir uğrayıp görüşmeden başka yere kayıt olmayın sakın.

kpsspuan, 4 ay önce - Alıntıya git

Bugün geçerken gözüme çarptı hocam pegem korundu derken ismi değişecekti zaten lider oldu herhalde ?

24 Temmuz 2017 23:15

rapidoo
Şef

KURS ONERIN..

24 Temmuz 2017 23:17

Es-Es16
Aday Memur

++++++

11 Eylül 2017 14:58

Elisçe
Aday Memur

Bende hala kpss kursu arıyorum yokmu önerisi olan koca bursada kimse dersaneye gitmiyormu :(

11 Eylül 2017 16:16

Es-Es16
Aday Memur

Bende hala kpss kursu arıyorum yokmu önerisi olan koca bursada kimse dersaneye gitmiyormu :(

Elisçe, 2 ay önce - Alıntıya git

Her fırsatta sordum ama kimse birşey demiyor, topluda gidip bakılabilir hocam özelden konuşalım isterseniz

01 Ekim 2017 23:06

Elisçe
Aday Memur

Her fırsatta sordum ama kimse birşey demiyor, topluda gidip bakılabilir hocam özelden konuşalım isterseniz

Es-Es16, 2 ay önce - Alıntıya git

Hocam şimdi görebildim msjı herhangi bir dershaneye kayıt oldunuzmu acaba?

01 Ekim 2017 23:54

Es-Es16
Aday Memur

Hocam şimdi görebildim msjı herhangi bir dershaneye kayıt oldunuzmu acaba?

Olmadım Hocam hala araştırıyorum :/

02 Ekim 2017 14:06

recep kul
Aday Memur

Ben 2016 kpssye bursa akademide (simdiki adı pegem oldu) hazirlandım diğer dersanelerle hiç bir farkı yok eğitim kaliteleri birbirine yakin çoğu dersanenin. Eğer kendim çalışırım diyorsan dersane sana sadece ortam hazırlar. Bireysel çalişma olarak imkan veren dersaneleri tercih etmen güzel olur. Uzman kariyer ve pegemde bunlar mevcut

02 Ekim 2017 15:38

Es-Es16
Aday Memur

Uzmana gittim bir takım sıkıntılar yaşadım abartı değil ama sonuç olarak yaşadım, Murat açık öğretimi merak ediyorum açıkçası

02 Ekim 2017 16:09

recep kul
Aday Memur

Uzmana gittim bir takım sıkıntılar yaşadım abartı değil ama sonuç olarak yaşadım, Murat açık öğretimi merak ediyorum açıkçası

Dersanelerin hepsi sıkıntılı. Herşey bizde bitiyo. Geçen yıl bende çok sıkıntılar çektim ama kendime çözüm ürettim öyle kazandım

02 Ekim 2017 17:25

Elisçe
Aday Memur

Dersanelerin hepsi sıkıntılı. Herşey bizde bitiyo. Geçen yıl bende çok sıkıntılar çektim ama kendime çözüm ürettim öyle kazandım

recep kul, 2 ay önce - Alıntıya git

Bursa akademi şimdiki adı pegem nasıldır acaba? Her sene değişiyor hocam yediiklim için hiç iyi şeyler duymuyorum mesela.

02 Ekim 2017 17:41

recep kul
Aday Memur

Bursa akademi şimdiki adı pegem nasıldır acaba? Her sene değişiyor hocam yediiklim için hiç iyi şeyler duymuyorum mesela.

Ya kurumun sadece adi değişiyo bi de yayin evi bu kadar. Hoca yine aynı hoca yönetim yine aynı yönetim... demem o ki eğer bi dersaneye gitmek istiyorsaniz derse giren her hoca hakkında bilgi almaya bakın. Oraya kaydolan öğrencilerle irtibata geçebilirsiniz.

02 Ekim 2017 17:42

recep kul
Aday Memur

Ya kurumun sadece adi değişiyo bi de yayin evi bu kadar. Hoca yine aynı hoca yönetim yine aynı yönetim... demem o ki eğer bi dersaneye gitmek istiyorsaniz derse giren her hoca hakkında bilgi almaya bakın. Oraya kaydolan öğrencilerle irtibata geçebilirsiniz.

recep kul, 2 ay önce - Alıntıya git

Sizin bölümümüz neydi?

02 Ekim 2017 20:01

Es-Es16
Aday Memur

Hocam orası hakkında Farklı duyumlar aldım ben hiç ilgilenmiyorum bile orayla özeliniz açık olsa yazacağım ama değil

03 Ekim 2017 19:32

aeronautical
Aday Memur

Dershaneye giden koca bir hayal kırıklığı yaşar benden söylemesi.Oturun youtube üzerinde onlarca video var her ders için.Hatta matematik için bile mükemmel anlatımlar var.Paranızı çarçur etmeyin yazık günah.İlla dershaneye gitcem param çok diyorsanız bile gittiğinizde yaşıcanız pişmanlığı tahmin bile edemezsiniz.

05 Ekim 2017 23:09

Elisçe
Aday Memur

Hocam orası hakkında Farklı duyumlar aldım ben hiç ilgilenmiyorum bile orayla özeliniz açık olsa yazacağım ama değil

Hocam ne gibi duyumlar aldınız?

Toplam 20 mesaj
ANKET
Gelecek 15 yılda sizin ve ailenizin durumu; iyiye mi gider, kötüye mi?