Editörler : supporters.
21 Temmuz 2017 14:45

Yanlış hesaptan yazdiniz galiba :D aslikalayci dan çıkıp leylakasap hesabına giriş yapıp öyle cevap verin isterseniz :D kayda gelen kimse yok mu onlarla ilgilensenize burda gezeceginize, gerçi kayda gelen olsa burda sabahtan aksama kadar salakça reklam yapmak zorunda kalmazdınız :D

aslikalaycii, 7 yıl önce

pardon da siz hangi kurumun çalışanısınız? şimdi pegemden memnunum ankara kariyerden memnunum kuzey akademi den memnunum vb kurumdan memnunum diyemiyorum ya hemen trol falan yorumlar atıyorsunuz?? hayırdır? siz söylesenize bi hangi kuruma gittiniz ya da hangi kurumda çalışıyorsunuz? oraya gidelim hahahah :D

Alageyik2017
Aday Memur
21 Temmuz 2017 16:29

Lütfen kuzey akademiyi "ozellikle" öven hesaplara bakınız. Hepsinde bir tutarsızlık var. Aynı hesap nasıl hem iki ay önce yazılıp hemde daha yeni yazılmış olabilir? Rica ediyorum Ankara içi KPSS kursu ile ilgili tüm başlıklara bakınız, aynı hesapların farklı şekilde kuzey akademi trolleri olduğunu anlarsınız.

Burada herkes dershane arıyor, rica ediyoruz lütfen sahte hesaplarla kimsenin aklını karıştırmayın. Mübarek cuma günü insanlarin hakkına gitmeyin. Maalesef bu anketle de kuzey akademinin kaç tane sahte hesabı olduğunu öğrenmiş olduk. Keşke gerçekten de dershaneye giden arkadaşlarımızın yorumlarını görebilmiş olsaydık.

elifk8511
Yasaklı
21 Temmuz 2017 17:12

Kpss-a Türkiye birincisi Kuzey Akademiden çıktı...dershaneye gidip atanan ve memur olan çok kişi tanıyorum....Ankara'da Pegem ve Kuzey dershanecilikte başı çekiyor bence ....kim ne kadar kötülerse kötülesin gerçekler yapılanlar ve kaliteli iş yapmak değişmez...

Hangi dershane olursa olsun sorunlu insanlar mutlaka çıkar ....ister 500 tl olsun ister 5000 tl olsun ...

iremnurbuyuk06
Yasaklı
21 Temmuz 2017 17:18

Alageyik2017OKUDUĞUNU ANLAMAYAN BİRİSİN GALİBA ...!!!!!!!

Dershaneleri kötülemeyin,tartışmayın,karalama yapmayın yazdık ....hala troll...vb...dershane isimi kullanarak insanların,dershanelerin hakkına yiyorsun ..LÜTFEN...Fikrini kendine sakla alaeni yazma...SİZ BAŞKA BİR DERSHANE ADAMI MISINIZ?

TEKRAR EDİYORUM .....DERSHANELERİ KÖTÜLEMEYİN.........ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER ....

iremnurbuyuk06
Yasaklı
21 Temmuz 2017 17:20

gençlerbirlikli keyn OKUDUĞUNU ANLAMAYAN BİRİSİN GALİBA ...!!!!!!!

Dershaneleri kötülemeyin,tartışmayın,karalama yapmayın yazdık ....hala troll...vb...dershane isimi kullanarak insanların,dershanelerin hakkına yiyorsun ..LÜTFEN...Fikrini kendine sakla alaeni yazma...SİZ BAŞKA BİR DERSHANE ADAMI MISINIZ?

iremnurbuyuk06, 7 yıl önce

iremnurbuyuk06
Yasaklı
21 Temmuz 2017 17:25

gençlerbirlikli keyn

türk dili murat ana kaynak

arkadaşlar elinde murat türk dili ana kaynak olup satmak isteyen var mı ? varsa özelden yazabilir mi ?

gençlerbirlikli keyn

Onur belgesi

adalet 1 dönemdeyim ortalama 3.30 geldi ama kredi 27. onur belgesi alamıyorum di mi bu durum

gençlerbirlikli keyn

A grubunda ankara pegem

Arkadaşlar iyi aksamlar ankara pegem e giden var mı, tavsiye eder misiniz 2017 için. Teşekkürler

da

SİZ HANGİ BÖLÜM OKUDUNUZ VE KPSS-A SAYFASINDA NE İŞİNİZ VAR !!!!!!!!!!!!!!!!

iremnurbuyuk06
Yasaklı
21 Temmuz 2017 17:33

HER KURUM DERSHANESİNİ ÖVEBİLİR SIKINTI YOK....

ARKADAŞLARINIZA YAŞADIKLARINIZI DUYGULARINIZI AKTARABİLİRSİNİZ.....

AMA HİÇKİMSE BAŞKA BİR DERSHANEYE KÖTÜLEME İŞİNE GİRMESİN LÜTFEN.....

Saldırı zihniyetinde yazmayınız,eksikleri tamamlayabilirsiniz,fikirlerinizi belli ölçülerde yazabilirsiniz,SAYGILAR......

sultancemberli
Yasaklı
21 Temmuz 2017 17:43

monopol,pegem,kuzey akademi dershanelerini tavsiye edebilirim...iyi dershanelerdir ....görüşmeden,her şeyi sormadan fiyatlarını tartmadan karar vermeyin derim :)

21 Temmuz 2017 23:24

Siyasaldan mezunum, aöf adaletten de bu sene mezun olacağım. Kpss p48 den türkiye 142. Oldum 93 puanla. İstersen iadeli taahhütlü postayla sonuç belgemi yollayayım sana :D

Ha bu arada geçen sene pegeme gittim bilgin olsun :D

gençlerbirlikli keyn

türk dili murat ana kaynak

arkadaşlar elinde murat türk dili ana kaynak olup satmak isteyen var mı ? varsa özelden yazabilir mi ?

gençlerbirlikli keyn

Onur belgesi

adalet 1 dönemdeyim ortalama 3.30 geldi ama kredi 27. onur belgesi alamıyorum di mi bu durum

gençlerbirlikli keyn

A grubunda ankara pegem

Arkadaşlar iyi aksamlar ankara pegem e giden var mı, tavsiye eder misiniz 2017 için. Teşekkürler

da

SİZ HANGİ BÖLÜM OKUDUNUZ VE KPSS-A SAYFASINDA NE İŞİNİZ VAR !!!!!!!!!!!!!!!!

hakanç06
Aday Memur
22 Temmuz 2017 09:00

''leylaleylakasap'' sen geçen yıl kuzey akademiden atandığını forumlarda yazıyordun.şimdi ise

erken kayıt yaptırmışsın!Şunu açıkca söylemekten neden çekiniyorsun ki?Ben kuzey akademinin

çalışanıyım boş zamanlarımı memurlar nette ki forumlara yalan söyleyerek dolduruyorum diye...

leylaleylakasap, 7 yıl önce

Bence de bir iki dershane eksik ama önemli değil,Ankara'da 2-3 tane daha yeni dershane açılmış ...Benim bildiğim Pegem ve Kuzey Akademi öğrenciler arasında çok popüler...Ben Kuzey Akademiye çok erken kayıt oldum ve çok memnunum ...Hiçbir dershaneyi kötüleyemeyiz,herkes kendince en iyisidir.Ben kuzeyi iyi hocaları,etütleri,sınıfları,kampları ve en önemlisi arkadaşlarımın tavsiyeleri üzerine kayıt oldum:)

şvktmemur
Aday Memur
22 Temmuz 2017 09:57

bu dershane bulma süreci çok kafa karıştırıcı bir süreç. benim aklıma en yatkın 4t akademi oldu. akademik kadrosu ve yayınlarından dolayı. hala düşünüyorum. ilgilenen arkadaşlar bir uğrayın derim

Alageyik2017
Aday Memur
22 Temmuz 2017 10:29

Yorumumu tam olarak okumamışsın galiba. Bak ne yazmışım, keşke gerçekten buraya önceden dershaneye gidipte yaşadıklarını aktaracak olan insanlar gelip yazsa demişim. Burada dershane arayan insanlar reklam istemiyor, istese reklam panolarına bakar. Bizim dershane deneyimi yaşayan arkadaşların yorumlarına ihtiyacımız var kesinlikle. İllaki tüm sahte hesapların yorumlarını tarayıp buraya döktürtmeyin, dershanedeki sekreterlerin yeni görevini sahte hesap açıp forumlarda Facebook gruplarında yazma işi olduğunu bizde burada öğrendik, Allah görüyor kim kimin hakkına geçiyor.

hakanç06
Aday Memur
22 Temmuz 2017 17:57

iremnurbuyuk06, leylaleylakasap, bu hesaplardan bütün forumlarda bıkmadan usanmadan

yalan söylemekten yorum yapmaktan vazgeçmeyeceksiniz anlaşılan.Ama görünüyor ki

sizin bu yazdıklarınızla kimse kuzey akademiye kayıt yaptırmıyor.çünkü sizin yalan söylediğinizi

bütün herkes öğrenmiş.Buna bir son verin verince başka türlü reklam yapmaya çalışın...

Eğer başka türlü reklam veremiyorsanız öğrenin.İnsanları kandırmaktan başka bir meslek bulun.

Nasıl bir yapıya sahipsiniz siz.Yalanı yeniden icad etmekte üstünüze yok.Yok kayıt oldum ,

yok atandım yok birinci oldum yok 78 kişi grup halinde yazıldık yok amcamın toruna da kuzeye

kayıt oldu yok hindistan da kpss ye girdim 1. oldum yok çorum da kuzey akademi açıldı....

BUNLARI BIRAKIN SİZE KİMSE İNANMAZ

hukuk2017temiz
Yasaklı
22 Temmuz 2017 18:45

Siz bilgisayarın başından kalmayan a-sosyal birisiniz galiba dershaneleri gezin görün kimin bu işi ciddiye aldığını,hangi dershanenin birinci çıkardığını,hangilerinin hangi sistemde çalıştığını...

Bakın oraya başka dershanelerde reklam amaçlı yazmışlar onlara ses etmemişsiniz,bence art niyet var ...Kuzey-pegem iyi dershanelerdir...Kuzey lafını duyunca niye deliriyorsunuz ki çekemiyor musunuz bu dershaneyi...

muarremtanta
Yasaklı
22 Temmuz 2017 18:50

Olgunlara giderken gördüm Kuzey Akademi 2017 Türkiye birincisi çıkarmış,binanın girişine birinci olan kızın resimlerini açmışlar,tebrik etmek lazım hem dershaneyi hem de arkadaşı,inşallah uzmanlık sınavlarıda istediği gibi geçer.....

Siyasallı71
Aday Memur
22 Temmuz 2017 19:03

Aha bi troll hesabı daha geldi.diğerleri teşhir oldu tabi.olum gidin dersanenin kalitesini artırın lan burda yalanla dolanla öğrenci çekmeye çalışmak yerine

muarremtanta, 7 yıl önce

Olgunlara giderken gördüm Kuzey Akademi 2017 Türkiye birincisi çıkarmış,binanın girişine birinci olan kızın resimlerini açmışlar,tebrik etmek lazım hem dershaneyi hem de arkadaşı,inşallah uzmanlık sınavlarıda istediği gibi geçer.....

hesapmakinesibrc
Yasaklı
22 Temmuz 2017 19:12

Arkadaşlar benimde Pegem'e ve Kuzey'e giden arkadaşlarım oldu,memnuniyet durumları fazlaydı.

Yorumlara baktım Kuzey Akademiyi çekemeyen çok,bence o hesaplar başka dershane TROLLERİ ....Bilgisayarda niye yazıyorsunuz ...dershaneye gidin fikirlerinizi söyleyin..yiyorsa ha ha......erkekler....

Bu sene birinci çıkarmışlar bende gördüm......

Siyasallı71, 7 yıl önce

Aha bi troll hesabı daha geldi.diğerleri teşhir oldu tabi.olum gidin dersanenin kalitesini artırın lan burda yalanla dolanla öğrenci çekmeye çalışmak yerine

keremcem200
Yasaklı
22 Temmuz 2017 19:16

HER ZAMAN ÖNDE OLAN ÇOK BAŞARILI OLAN DERSHANELERE SALDIRI OLUR BAŞKA DERSHANE TROLLERİ TARAFINDAN......... PATRONLARI ÇEKEMEZLER...aşağıdaki çalışanı öne sürer .....kurban

Siyasallı71
Aday Memur
22 Temmuz 2017 19:17

aha bir tane daha paralı troll.

yalnız bu gidişle cidden gidecem kuzey akademiye ''yeter lan alın şu paralı trollerinizi forumda her başlığın altına pisliyorlar '' diyecem

hesapmakinesibrc, 7 yıl önce

Arkadaşlar benimde Pegem'e ve Kuzey'e giden arkadaşlarım oldu,memnuniyet durumları fazlaydı.

Yorumlara baktım Kuzey Akademiyi çekemeyen çok,bence o hesaplar başka dershane TROLLERİ ....Bilgisayarda niye yazıyorsunuz ...dershaneye gidin fikirlerinizi söyleyin..yiyorsa ha ha......erkekler....

Bu sene birinci çıkarmışlar bende gördüm......

22 Temmuz 2017 22:28

Giderken bana da haber ver, ben de gidip bi protesto edeyim. Bu nedir ya kuzey de kuzey, kayıt almanız lazım değil mi sizin bu zamanlarda ? İşler kesat forumlarda zaman öldürüyorsunuz kabul edin bunu

Siyasallı71, 7 yıl önce

aha bir tane daha paralı troll.

yalnız bu gidişle cidden gidecem kuzey akademiye ''yeter lan alın şu paralı trollerinizi forumda her başlığın altına pisliyorlar '' diyecem

Toplam 89 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi