Editörler : crops35
20 Temmuz 2017 10:06

Uzaktan eğitim ibaresi

Bildiğiniz gibi 29 Nisan 2017 tarihinden itibaren uzaktan eğitim olan eğitimlerde artık diplomada uzaktan eğitim ibaresi yer alacak

sizce uzaktan eğitim olarak okusak KPSS ile tercih yaparken bir sorun olur mu?

başvurduğumuz kurum uzaktan eğitimliler tercih yapamayacaktır gibi bir şey ileri sürer mi ?

yoksa bir sorun olmaz mı ?

ve neden artık uzaktan eğitim ibaresi yer alacak bunu nereden öğrenebiliriz ?

bilgisi olan var mı ?

mesela DHMİ'ye uzaktan eğitim elektrik teknikeri olarak başvursak DHMİ bir sıkıntı çıkarır mı?

konu hakkında bilgisi olan var mı ? veya bu konuyu kimden öğrenebiliriz ?

loselose
Daire Başkanı
20 Temmuz 2017 16:02

uzaktan egitim alanlar örgün egitim alanlarla eşit şartlara sahiptirler özel sektörde sıkıntı olur ama bir devlet kurumu böyle bir şey söyleyemez emsal karar var dgsde aöf adalet mezunlarına ayrı normal adalet mezunlarına ayrı kontenjan uygulaması bozuldu

aslısıla48
Aday Memur
20 Temmuz 2017 16:38

Uzaktan egitim elektirik teknikerligi varmi kardes

kahveci35
Aday Memur
20 Temmuz 2017 17:02

Amasyada ve Kırıkkalede var kardeş ama harç ücretleri biraz pahalı

kahveci35
Aday Memur
20 Temmuz 2017 17:03

bide şöyle bi tercih kodu var : Bk.815. Teknik bilgi, beceri ve uygulama gerektiren mesleki derslerde en az %30 uygulamalı yüzyüze eğitim yapılır.

20 Temmuz 2017 17:29

yani tercihler açıklandığında

Bk.815 kodu ile alım yapılırsa uzaktan eğitimden eğitim alanlar güme gidebilir diyorsun onu anladım

kahveci35, 7 yıl önce

bide şöyle bi tercih kodu var : Bk.815. Teknik bilgi, beceri ve uygulama gerektiren mesleki derslerde en az %30 uygulamalı yüzyüze eğitim yapılır.

kahveci35
Aday Memur
20 Temmuz 2017 17:39

yok kardeş bu kod ösym üniversite tercih klavuzundan.yani uzaktan eğitim ama derslerin %30u yine yüzyüze olacak.

kahveci35
Aday Memur
20 Temmuz 2017 17:41

ayrıca yazın 40 iş günü zorunlu staj var.düşünen arkadaşlar daha detaylı bilgiyi üniversiteleri arayarakta alabilirler.

21 Temmuz 2017 10:13

hocam uzaktan eğitim alıyoruz nasıl yüz yüze olacak dersler tam anlayamadım ? :(

birde memuruz nasıl staj yaparız acaba

akşam 5 den sonra mı gidip staj yapacağız?

kahveci35, 7 yıl önce

yok kardeş bu kod ösym üniversite tercih klavuzundan.yani uzaktan eğitim ama derslerin %30u yine yüzyüze olacak.

PUNTA034
Kapalı
23 Temmuz 2017 12:02

Hiç birşey olmaz

Toplam 9 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi