Editörler : Adversary
«3456789101112131415
20 Eylül 2017 11:41

muhammedgcr
Aday Memur

Güvenlik şube bana imza kaldı demişti en geç haftaya pazartesi kurumda olur dedi. Sonra Kurumu aradım güvenlik soruşturmam geldi mi diye bilgilerimi aldı bakayım dedi sonra bilgi veremiyoruz dedi 10 kişi filan olduğunda toplu olarak tebligat yolluyoruz dedi.

20 Eylül 2017 20:00

brgllmrgl
Aday Memur

Bugün polisler geldi evimize. Başka birini arıyorlarmış gibi bana siz yeni mi taşındınız fln dedi yöneticiyi sordu yöneticiye de beni sormuş sonra birkaç komşuyada sorup gitmişler. Öyle garip bir soruşturmaydı. Herkese hayırlı uğurlu olsun şimdiden, umarım bir an önce biter soruşturmamız. :)

21 Eylül 2017 12:56

kimyaGERGİN
Daire Başkanı

Bugün polisler geldi evimize. Başka birini arıyorlarmış gibi bana siz yeni mi taşındınız fln dedi yöneticiyi sordu yöneticiye de beni sormuş sonra birkaç komşuyada sorup gitmişler. Öyle garip bir soruşturmaydı. Herkese hayırlı uğurlu olsun şimdiden, umarım bir an önce biter soruşturmamız. :)

brgllmrgl, 6 gün önce - Alıntıya git

Polis hangi aşamada geliyor acaba? Benim ilçe emniyette işlemler bitmiş 21 ağustosta kuruma göndermişler.. Ama eve polis gelmedi hala??

21 Eylül 2017 13:08

plasticknife
Aday Memur

Arkadaslar bu bilgileri kurumfan mi yoksa atandigimiz yerin emniyet mudurluklerinden mi ediniyoruz?

21 Eylül 2017 13:13

KulhancıYamagi
Aday Memur

Polis hangi aşamada geliyor acaba? Benim ilçe emniyette işlemler bitmiş 21 ağustosta kuruma göndermişler.. Ama eve polis gelmedi hala??

kimyaGERGİN, 5 gün önce - Alıntıya git

Polis herkese gelmiyor. Hakikaten bu bilgileri kim veriyor size. Bana emniyet de bilgi vermiyor kurum da...

21 Eylül 2017 13:19

msntr
Aday Memur

Polis herkese gelmiyor. Hakikaten bu bilgileri kim veriyor size. Bana emniyet de bilgi vermiyor kurum da...

KulhancıYamagi, 5 gün önce - Alıntıya git

ben mahalleli komşulardan öğrendim geldiklerini bir kaç eve girip bilgi alıp gitmişler genelde yanınızdaki karşınızdaki evlere geliyorlar varsa mahalle esnafı yada muhtar bunlara sorun gelen oldumu diye benim 1 ay önce sözleşmeli olarak yapılan soruşturmada da gelip mahalleliye sormuşlardı yine gelip sordular gelmiyeceklerini sanmıyorum gelseler bile sizin haberiniz yoktur

21 Eylül 2017 13:24

KulhancıYamagi
Aday Memur

ben mahalleli komşulardan öğrendim geldiklerini bir kaç eve girip bilgi alıp gitmişler genelde yanınızdaki karşınızdaki evlere geliyorlar varsa mahalle esnafı yada muhtar bunlara sorun gelen oldumu diye benim 1 ay önce sözleşmeli olarak yapılan soruşturmada da gelip mahalleliye sormuşlardı yine gelip sordular gelmiyeceklerini sanmıyorum gelseler bile sizin haberiniz yoktur

msntr, 5 gün önce - Alıntıya git

Yok onu biliyorum. Diyorlar ya ayin 10unda belgelerim gonderilmis vs. emniyet kesinlikle bilgi veremeyiz diyor, kurum da onaylaninca cagirilirsiniz diyor. Yani bu tarihleri, evrak geldi-gitti muhabbetini kim soyluyor anlayamadim.

21 Eylül 2017 13:28

msntr
Aday Memur

Yok onu biliyorum. Diyorlar ya ayin 10unda belgelerim gonderilmis vs. emniyet kesinlikle bilgi veremeyiz diyor, kurum da onaylaninca cagirilirsiniz diyor. Yani bu tarihleri, evrak geldi-gitti muhabbetini kim soyluyor anlayamadim.

KulhancıYamagi, 5 gün önce - Alıntıya git

bende öğrendim tanıdığım sivil polis bakıverdi evrakların gönderilmiş kurumuna dedi. ama ilgili birime telefonla değilde şahsen gidersen durumunu anlatırsan ve sadece gönderildimi diye sorarsan ( herkes olumlu mu oldu olumsuz mu diye soruyormuş ) ona cevap verirler.

21 Eylül 2017 16:57

brgllmrgl
Aday Memur

Bilemedim hangi aşamada olduğumu. Tek yaptığım şey evraklarımı teslim etmek oldu kurumdan yada emniyetten bir bilgi alamadım. Dün geldiler ve bundan sonraki süreçte ne olacak onuda bilmiyorum bekliyorum sadece :)

21 Eylül 2017 17:45

kimyaGERGİN
Daire Başkanı

Arkadaslar bu bilgileri kurumfan mi yoksa atandigimiz yerin emniyet mudurluklerinden mi ediniyoruz?

plasticknife, 5 gün önce - Alıntıya git

Emniyete güvenlik şubeye gidip dosyam geldi mi diye soruyosunuz.. onlar da şu tarihte geldi işleminiz devam ediyor veya şu tarihte geldi şu tarihte de gönderdik dosyasınızi kurumunuza veya da henüz gelmedi diyorlar. Ama ki soruşturma olumlu mu olumsuz mu diye sorarsan söylemezler kesinlikle...

21 Eylül 2017 17:47

kimyaGERGİN
Daire Başkanı

Emniyete güvenlik şubeye gidip dosyam geldi mi diye soruyosunuz.. onlar da şu tarihte geldi işleminiz devam ediyor veya şu tarihte geldi şu tarihte de gönderdik dosyasınızi kurumunuza veya da henüz gelmedi diyorlar. Ama ki soruşturma olumlu mu olumsuz mu diye sorarsan söylemezler kesinlikle...

kimyaGERGİN, 5 gün önce - Alıntıya git

Bu arada atandığimiz yerin değil ikametimizin olduğu yerin emniyet müdürlüğü işlemleri yürütür. Karıştırmayın bu ikisini...

22 Eylül 2017 03:45

atananiibfli

emniyete gittim çoktan yapıldığını söylediler temmuzda ta. kurumu da yarın arayım bakalım.

22 Eylül 2017 22:16

ebayındırlı
Aday Memur

emniyete gittim çoktan yapıldığını söylediler temmuzda ta. kurumu da yarın arayım bakalım.

atananiibfli, 4 gün önce - Alıntıya git

Bende bugün emniyetten bir tanıdık ile son durumu sordurdum.emniyet ayın 12.sinde evrakları Ankara'ya gönderdiklerini söylemiş.Durum böyle olunca Ankara'da SGK da çalışan tanıdık vasıtasıyla son durumu sordurdum.Ankara SGK emniyet haricinde daha başka güvenlik soruşturmalarının olduğunu söyleyip sürecin biraz daha sürebileceğinden bahsetmiş.

22 Eylül 2017 22:19

beytunal
Aday Memur

Bende bugün emniyetten bir tanıdık ile son durumu sordurdum.emniyet ayın 12.sinde evrakları Ankara'ya gönderdiklerini söylemiş.Durum böyle olunca Ankara'da SGK da çalışan tanıdık vasıtasıyla son durumu sordurdum.Ankara SGK emniyet haricinde daha başka güvenlik soruşturmalarının olduğunu söyleyip sürecin biraz daha sürebileceğinden bahsetmiş.

ebayındırlı, 4 gün önce - Alıntıya git

Emniyet haricinde daha baska guvenlik sorusturmalari ne oluyor ?

23 Eylül 2017 09:06

Lejyon.87
Daire Başkanı

SGK denetmen yardımcılığı kadrosunun da bulunduğu güvenlik soruşturmalarını kastetmiş.

Çünkü biz de bekliyoruz güvenlik soruşturma sonucunu

23 Eylül 2017 11:16

ebayındırlı
Aday Memur

Emniyet haricinde daha baska guvenlik sorusturmalari ne oluyor ?

beytunal, 4 gün önce - Alıntıya git

Neler olduğunu bende bilmiyorum ama.

Bize söylediği cümle şu..emniyet haricinde d e soruşturma yapıyoruz.o sadece birisi dendi.

23 Eylül 2017 14:55

beytunal
Aday Memur

Neler olduğunu bende bilmiyorum ama.

Bize söylediği cümle şu..emniyet haricinde d e soruşturma yapıyoruz.o sadece birisi dendi.

ebayındırlı, 3 gün önce - Alıntıya git

peki ne kadar daha surecekmis ?

23 Eylül 2017 18:40

ebayındırlı
Aday Memur

peki ne kadar daha surecekmis ?

beytunal, 3 gün önce - Alıntıya git

Süre hakkında birşey söylemediler.bende eşim için bekliyorum tebligatı ama bir türlü sonuçlanmadı

23 Eylül 2017 20:27

beytunal
Aday Memur

Süre hakkında birşey söylemediler.bende eşim için bekliyorum tebligatı ama bir türlü sonuçlanmadı

ebayındırlı, 3 gün önce - Alıntıya git

1 ay daha bekleriz gibi

24 Eylül 2017 11:35

atananiibfli

bana göre bekletmek adet olmuş. ondan bekletiyorlar :D

Toplam 300 mesaj
«3456789101112131415
ANKET
Sizce Türkiye, Kuzey Irak'taki referandumdan dolayı, askeri müdahalede bulunmalı mı?