Editörler : "eskiyara"Pangaea
20 Temmuz 2017 14:43

Şırnak merkez

arkadaşlar şırnak merkeze atandım. duyduğum kadarıyla ev bulmak sıkıntıymış doğru mu? bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olabilir mi?

Ragnarfloki
Kapalı
20 Temmuz 2017 15:22

Öncelikle hayırlı olsun.şırnak merkez operasyon zamanı tabiri caizse yerle bir oldu.ev çok nadir kaldı.sosyal hayat çok az.en iyi sosyal hayat arkadaşlarınla veya ailenle evinde geçirdiğin hayattır.5.yıldızlı bir oteli mevcut ve bir tarafı apart olarak kullanılmaktadır orada da yer Yok çoğu kişi sıra beklemektedir fiyatları uçuk olmasına rağmen.ilk geldiğiniz zaman birkaç tane resmi kurumların misafirhanesi mevcuttur umarım orada yer bulursunuz.sonra ev bulup başınızı sokacak bir ev bulursunuz.kimse sokakta kalmaz rahat olun.uzun yıllar kaldım merkezde karış karış anılarım vardır.başka sorularınız varsa yanıtlayabilirim.tekrardan hayırlı olsun Allah utandırmasın

gülşenyılmaz
Aday Memur
20 Temmuz 2017 15:59

Çok sağolun verdiğiniz bilgiler için hayırlısı bakalım bizde buluruz elbet başımızı sokacak bir yer

Ragnarfloki, 7 yıl önce

Öncelikle hayırlı olsun.şırnak merkez operasyon zamanı tabiri caizse yerle bir oldu.ev çok nadir kaldı.sosyal hayat çok az.en iyi sosyal hayat arkadaşlarınla veya ailenle evinde geçirdiğin hayattır.5.yıldızlı bir oteli mevcut ve bir tarafı apart olarak kullanılmaktadır orada da yer Yok çoğu kişi sıra beklemektedir fiyatları uçuk olmasına rağmen.ilk geldiğiniz zaman birkaç tane resmi kurumların misafirhanesi mevcuttur umarım orada yer bulursunuz.sonra ev bulup başınızı sokacak bir ev bulursunuz.kimse sokakta kalmaz rahat olun.uzun yıllar kaldım merkezde karış karış anılarım vardır.başka sorularınız varsa yanıtlayabilirim.tekrardan hayırlı olsun Allah utandırmasın

istanbul34istanbul
Aday Memur
20 Temmuz 2017 23:12

Hayırlı uğurlu olsun. Allah kurtarsın sayın hocam

shalke-04
Kapalı
29 Temmuz 2017 01:04

Hayirli olsun oncellikle ...2.5 yillik ogretmenim merkezde ve maalesef durumlar icer acisi burada

Fencifer
Aday Memur
02 Ağustos 2017 12:38

şırnak merkeze atandım bende ev falan bulmak zor olacak sanırım. erkek ev arkadaşı arayan varsa birmesaj kadar uzağınızdayım

newsegt
Aday Memur
02 Ağustos 2017 13:06

Bölgede görev yapan öğretmenlerin verdiği bilgilere göre;

doğu ve güneydoğu bölgelerimizdeki il veya ilçeler hakkında söylenen "yerle bir olmuş", "sağlam ev kalmamış", "kiralık ev yokmuş" türü ifadeler yalanmış.

Operasyonlar il veya ilçenin sadece küçük bir bölümünde, mahallesinde 1-2 yıl önce, olmuş, bitmiş ve onarımlar yapılmış. Normal günlük hayat ve şehir hayatı devam ediyormuş. Hatta bazı kayyum atanan ilçeler eskiye göre yolları, caddeleri, çarşısı süper olmuş.

Yer arayanlar bölgede görev yapan öğretmenlerle, okul ile, öğretmenevi ile, güvenilir esnaf ile irtibat kurarsa, rahatlıkla ev bulabilirmiş. Tayin dönemi sonrası boşalan evler da olabilirmiş.

Toplam 7 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi