Editörler : crops35
20 Temmuz 2017 15:39

Antalya büyükşehir belediyesi

Lisans mezunu 9 kişi alınıyormuş, büyükşehir her ilçesine ulaşımı var, belediyeyi iktidar partisi yönetiyor,çalışanlar memnunmuş,koşullar diğer belediyelere göre çok iyimiş, 2016 da belediye sds imzaladı en yüksek rakamdan ödeniyormuş, turistik yer olduğu için kalabalık ve her olanak mevcutmuş, ben ise havası yazın çok sıcak olduğundan, o bölgeler bana ters geldiğinden tercih etmeyeceğim, o tarafta yüksek puan alanlar için öneririm.

club_life
Müsteşar Yardımcısı
20 Temmuz 2017 15:46

Tercihimi ise meb olarak belirledim nedeni ise her il 3-5-7 alıyor puanım düşük olduğu için atanma olasılığım yüksek, sayıları çok olduğu için girme şansım yüksek, her ilçe de 10 larca okul, ve ilçelerde müdürlükler var, görevde yükselme şansı çok yüksek, a kurumu 10 şef alırken burası 100 lerce alabilir, hemde tayin konusunda en rahat yer. puanı düşük arkadaşlara da bu kurumu öneririm.

benstery
Aday Memur
20 Temmuz 2017 16:27

Kontenjan bakımından çok olduğu için herkes MEB yazıyor ama göreceksiniz ki sağlık bakanlığı gelir idaresi 1 kişi alsada bu kurumlar daha düşük puanla kapatacaklar. Kimse 1 kişilik kontenjan yazıp şansa bırakmak istemiyor

club_life, 7 yıl önce

Tercihimi ise meb olarak belirledim nedeni ise her il 3-5-7 alıyor puanım düşük olduğu için atanma olasılığım yüksek, sayıları çok olduğu için girme şansım yüksek, her ilçe de 10 larca okul, ve ilçelerde müdürlükler var, görevde yükselme şansı çok yüksek, a kurumu 10 şef alırken burası 100 lerce alabilir, hemde tayin konusunda en rahat yer. puanı düşük arkadaşlara da bu kurumu öneririm.

20 Temmuz 2017 17:09

Çakılı kadro olduğunu hatırlatmakta yarar var.Bir sene ben gidemiyorum diye şikayet etmeyin.

club_life
Müsteşar Yardımcısı
20 Temmuz 2017 19:19

sağlık bakanlığı da tayin de sıkıntı yaratmıyor, ancak gib yoğun ve önceki senelerde çok aldığı için tayin için sakıncalı deniliyor, kamu hastanelerinde çalışan arkadaşlarım ise çok memnunlarmış, afad ve spor genel müdürlüğü de hiç konuşulmuyor ama oralarda çok iyimiş tayin işleri nasıl bulamadım, her kurum farklı, kurumların şubeleri de farklı kime artık ne nasipse o çıkacak.

Toplam 4 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi