Editörler : Pangaea
21 Temmuz 2017 00:28

Sosyal güvenlik kurumu güvenlik kurumu sorusturmasi

Sosyal Güvenlik Kurumuna atanan arkadaslar güvenlik sorusturmasi ne kadar suruyor bu kurumda ?

imrancuhadar
Memur
21 Temmuz 2017 08:22

Bu tür kurumlarda bu soruşturma daha önce olmadığı için kimse şu kadar sürüyor diyemez. Bekleyeceksiniz başka çaresi yok.

enis1989
Aday Memur
21 Temmuz 2017 14:00

Sgk sitesinde herhangi bir hareketlilik yok.Evraklar ne zaman ilan olur acaba ??

Cekonil
Memur
21 Temmuz 2017 14:49

Zannetmiyorum uzun sürmez,duz memurluk.Evraklar bir haftaya açıklanır,soruşturma da uzun sürmez

beytunal
Aday Memur
21 Temmuz 2017 20:36

insallah dediginiz gibi olur

Cekonil, 7 yıl önce

Zannetmiyorum uzun sürmez,duz memurluk.Evraklar bir haftaya açıklanır,soruşturma da uzun sürmez

21 Temmuz 2017 21:01

Sgk atandığım kurumu aradım 2-3 ay gibi bilgi verdiler güvenlik soruşturması süresi için.

Cekonil
Memur
21 Temmuz 2017 22:13

Unvanınızda şef yazıo nedendir yanlış anlamaszsanız?Pardon bi de merak ettim,siz hangi ili aradınız da bu bilgiyi aldınız?

topal martı, 7 yıl önce

Sgk atandığım kurumu aradım 2-3 ay gibi bilgi verdiler güvenlik soruşturması süresi için.

memurolmaksart
Kapalı
21 Temmuz 2017 23:26

İstanbul Gaziosmanpaşa atandım ,çalışıyorum özel de ,ayrılsam mı diye düşünüyorum

atama123
Kapalı
22 Temmuz 2017 00:03

çalışmaya devam..bu başlık üstte kalsın ben de icraya atandım hakkariye.

22 Temmuz 2017 00:20

:) şeflikten değil o memurlar netin üyelik süresine bağlı olarak otomatik yapıştırdığı etiketler, memurdum şef olmuşum ben de yeni farkettim :) İstanbul'a atandım bu arada İstanbul il müdürlüğünü de aradım

Cekonil, 7 yıl önce

Unvanınızda şef yazıo nedendir yanlış anlamaszsanız?Pardon bi de merak ettim,siz hangi ili aradınız da bu bilgiyi aldınız?

Reyyaneliff
Şube Müdürü
22 Temmuz 2017 00:21

Hadi hayırlı olsun:)

atama123, 7 yıl önce

çalışmaya devam..bu başlık üstte kalsın ben de icraya atandım hakkariye.

atama123
Kapalı
22 Temmuz 2017 00:28

sen nereya atanmıştın:))

Reyyaneliff, 7 yıl önce

Hadi hayırlı olsun:)

Cekonil
Memur
22 Temmuz 2017 06:50

Merhaba,ben de sizinle ayni durumdayim.Süreç uzun sürmemiş daha önce ama simdi bazı arkadaşlar 2 ay fln dio.O yuzden isten ayrilamiyorum ben de.

memurolmaksart, 7 yıl önce

İstanbul Gaziosmanpaşa atandım ,çalışıyorum özel de ,ayrılsam mı diye düşünüyorum

Reyyaneliff
Şube Müdürü
22 Temmuz 2017 11:23

Ben ege taraflarina gittim :)

atama123, 7 yıl önce

sen nereya atanmıştın:))

atama123
Kapalı
22 Temmuz 2017 11:30

ama hangisi?.. ben de bir kaç sene sonra akdeniz tarafına gidebilirim. yemişim iç anadoluyu.Sss

Reyyaneliff, 7 yıl önce

Ben ege taraflarina gittim :)

memurolmaksart
Kapalı
22 Temmuz 2017 13:24

Bende ayrılmam Bayram sonrasına kadar , size de hayırlı olsun :)

Cekonil, 7 yıl önce

Merhaba,ben de sizinle ayni durumdayim.Süreç uzun sürmemiş daha önce ama simdi bazı arkadaşlar 2 ay fln dio.O yuzden isten ayrilamiyorum ben de.

msntr
Aday Memur
23 Temmuz 2017 10:58

İzmir-odemişe atanan arkadaş var mı ?

Giz.07
Aday Memur
11 Ağustos 2018 11:40

Sgk nın 81-82 dolayında kapatması sadece Çeko için mi geçerli oldu ?

beytunal
Aday Memur
11 Ağustos 2018 17:15

Anlamadim sorunuzu ?
Giz.07, 6 yıl önce

Sgk nın 81-82 dolayında kapatması sadece Çeko için mi geçerli oldu ?

Giz.07
Aday Memur
11 Ağustos 2018 18:39

Son alımlarda İstanbul sgk ümraniye ve kadıkoy 82 ile kapatmıştı. Buna ilaveten bir arkadaş boşuna sevinmeyin o sadece çekocular için geçerli demişti. Sadece yorumda bulunuldu, tekrar kendisine soramadım. Dolayısıyla hala anlamış değilim, Sgk en düşük puanların olduğu kurum son yıllarda, ve haliyle iştah kabartıyor tüm iibf mezunları için velhasıl kelam 82 puanı sadece çekocular için ayrılan kontenjana bağlı ise benim için çok da iyi değil.. :/

Nedir bu sgk ve çekoculara artı sağlayan ilişki ?

beytunal, 6 yıl önce
Anlamadim sorunuzu ?

beytunal
Aday Memur
15 Ağustos 2018 18:41

mesaj atmissin ama mesaj atamiyorum sana
Giz.07, 6 yıl önce

Son alımlarda İstanbul sgk ümraniye ve kadıkoy 82 ile kapatmıştı. Buna ilaveten bir arkadaş boşuna sevinmeyin o sadece çekocular için geçerli demişti. Sadece yorumda bulunuldu, tekrar kendisine soramadım. Dolayısıyla hala anlamış değilim, Sgk en düşük puanların olduğu kurum son yıllarda, ve haliyle iştah kabartıyor tüm iibf mezunları için velhasıl kelam 82 puanı sadece çekocular için ayrılan kontenjana bağlı ise benim için çok da iyi değil.. :/

Nedir bu sgk ve çekoculara artı sağlayan ilişki ?

Toplam 20 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi