Editörler : Pangaea

aygulse11
Aday Memur
28 Temmuz 2017 15:11

emlak konutlarında shiva arkasında.

hasankalan
Aday Memur
28 Temmuz 2017 15:15

nasıldır bu evren akademi sen biliyorsun galiba

aygulse11, 7 yıl önce

evren akademi yıllardır değişmeyen bir kadroyla belli bir standardı yakalamış.

aygulse11
Aday Memur
28 Temmuz 2017 15:38

çorlunun en eski ve ilk açılışından beri kadrosu değişmeyen bir dersane..sana çok fazla alternatif sunar..hafta içi gruplar ve hafta sonu gruplarda istediğin saatte mutlaka bir grup bulunur.

pegem yayınlarını kullanıyır.ve videoları da ücretsiz.

fiyatı da diğer dersanelere göre daha uygun..nedeni ise dersane kendi mülkü,kira gibi derdi yok.

Melek5959
Aday Memur
28 Temmuz 2017 15:49

emlaklardaki dersaneyi araştırın derim..fena değil.

Mert Tunç
Aday Memur
29 Temmuz 2017 20:30

Ben bu sene ihtiyaca gittim yani evren akademi ye bir yılım ziyan oldu arkadaşlarım hedef akademiye gittiherkes çok memnun bu sene hedefe kaydolucam. Giden arkadaşlarım atanmayı bekliyolar.

tekinley, 7 yıl önce

ben de araştırıyorum 2018 kpss için.çorluda görüştüğüm yerleri paylaşayım.

evren akademi:eskiden ihtiyaç akademiymiş.tüm alanlarda öabt veriyormuş.emlaklarda yer olarak..çorlunun en eski kpss kursuymuş.Ramadan hoca matematikçi kurucu.

hedef akademi:2016 yılında açılmış.. şehir merkezinde ama tam oturmamış..

sezgi empati:çorlunun en eski kurumlarından biri.aile dersanesi..damat eğitim bilimleri ,oğul,matematiğe giriyor.

yediiklim dersanesi çorluda yeni..kadrosu ve programı belli değil..iyi de olabilir kötü de olabilir.

Mert Tunç
Aday Memur
29 Temmuz 2017 20:31

Taner hoca meb den ihraç olmuş bu arada taviseyelere dikkat edin

piatilla, 7 yıl önce

fem dersanesindeyken mi gitmiştiniz ?

Mert Tunç
Aday Memur
29 Temmuz 2017 20:32

Kira derdi olmaması iyi bir kurummu yApıyor

aygulse11, 7 yıl önce

çorlunun en eski ve ilk açılışından beri kadrosu değişmeyen bir dersane..sana çok fazla alternatif sunar..hafta içi gruplar ve hafta sonu gruplarda istediğin saatte mutlaka bir grup bulunur.

pegem yayınlarını kullanıyır.ve videoları da ücretsiz.

fiyatı da diğer dersanelere göre daha uygun..nedeni ise dersane kendi mülkü,kira gibi derdi yok.

melike59
Aday Memur
29 Temmuz 2017 23:01

Ben geçen sene hedef akademiye gittim çok memnun kaldım ve herkese tavsiye ederim.

piatilla, 7 yıl önce

çorluda şu an hedef akademi,eski ismi ihtiyaç akademi olan evren akademi ,sezgi,yediiklim var

melike59
Aday Memur
29 Temmuz 2017 23:08

Ben daha önce ihtiyaca gittim adı sonra evren oldu bizim sınıftan kimse memnun değildi alan öabt derslerini bitiremediler bile bu sene hedef akademiye gittim çok özveriliydiler dilediğim kadar birebir ders verdiler atanmayı bekliyorum Allah nasip ederse emeğime karşılık buldum hedef akademiyi tavsiye ederim sizede.

tekinley, 7 yıl önce

evren akademi:eskiden ihtiyaç akademiymiş.tüm alanlarda öabt veriyormuş.emlaklarda yer olarak..çorlunun en eski kpss kursuymuş.Ramadan hoca matematikçi kurucu.

sezgi empati:çorlunun en eski kurumlarından biri.aile dersanesi..damat eğitim bilimleri ,oğul,matematiğe giriyor.

yediiklim dersanesi çorluda yeni..kadrosu ve programı belli değil..iyi de olabilir kötü de olabilir.

31 Temmuz 2017 18:24

Hedef akademiyi tavsiye edebilirim, genç dinamik bir kadrosu var. İstediğiniz konularda da dersler veriyorlar.

aysesarıali
Aday Memur
24 Ağustos 2017 13:27

kesinlikle bende hedef akademiyi tavsiye ederim bilgisayar teknolojileri öğretmeniyim bu sene hedef akademiye gittim ellerinden gelenin fazlasını yaptılar Hüseyin hoca,Mehmet hoca ve Soner hoca eğitimde mucizeler yarattılar tarihte emre hocadan bahsetmeme bile gerek yok 92 puan aldım hayırlısı ile atanmayı bekliyorum işin kısası belki de mesleğimden kaynaklanıyor ama insanların yaptıkları işe ne kadar değer verdiklerini internet sitelerinden bile anlayabilirsiniz açıp bakın benden tavsiye

melike59, 7 yıl önce

Ben geçen sene hedef akademiye gittim çok memnun kaldım ve herkese tavsiye ederim.

alisert59
Aday Memur
24 Ağustos 2017 13:51

gecen yıl hedef akademiye giderek sınava hazırlandım kesinlikle dolu dolu bir yıl geçirdim size de tavsiye ederim hocaların kalitesi mükemmel özellikle hukuk konusunda efsaneler deneme sınavları da türkiye geneli oluyor

alisert59
Aday Memur
24 Ağustos 2017 13:59

evet kesinlikle bir standart yakalamış 2014 te A grubuna orada hazırlandım o zaman ihtiyaçtı adı o standartı daha önceden farketmiş olsaydım keşke oraya gitmezdim iki yılım boşa geçti

aygulse11, 7 yıl önce

evren akademi yıllardır değişmeyen bir kadroyla belli bir standardı yakalamış.

alisert59
Aday Memur
24 Ağustos 2017 16:50

kesinlikle katılıyorum.

aysesarıali, 7 yıl önce

kesinlikle bende hedef akademiyi tavsiye ederim bilgisayar teknolojileri öğretmeniyim bu sene hedef akademiye gittim ellerinden gelenin fazlasını yaptılar Hüseyin hoca,Mehmet hoca ve Soner hoca eğitimde mucizeler yarattılar tarihte emre hocadan bahsetmeme bile gerek yok 92 puan aldım hayırlısı ile atanmayı bekliyorum işin kısası belki de mesleğimden kaynaklanıyor ama insanların yaptıkları işe ne kadar değer verdiklerini internet sitelerinden bile anlayabilirsiniz açıp bakın benden tavsiye

0606abc
Memur
07 Eylül 2017 15:26

Yorunge akademi ankara da bitti simdi tam kadro corlu da yediiklim adinda devam ediyor. Ayni ekip arkadaslar sakin yediiklime kayit olmayin ayrintili bilgi isteyen forumda yorunge akademi gercekleri adli sayfayi okusun Yorunge bitirdiler simdi sira yediklim adinda insanlari kandirmakta . Yorunge hatadir. Yediklim adinda devam ediyorlar. Sakin dusmeyin ayni hataya Yedikliden geleceginiz icin uzak durun.

BilgeKan88
Aday Memur
08 Eylül 2017 16:33

Ağustostan beri çorludaki tüm kursları tek tek gezdim. Zaten a grubu kursu veren iki kurum var (hatta eski ihtiyaç sonra evren şimde pegem olan kursun sahibi kendisinden başka a grubu kursu olmadıgını iddia etmesine ragmen bu şekilde öğrencileri kandırması ayrı bir konu tabiki güven vermemesinin en büyük sebebi buydu bana göre) sonra bu kurumların facebook sayfalarından kurslara giden insanlara mesaj attım. Telefonu olanları aradım (paranoyakça olabilir ama bir yıl daha kaybedemem :) evren-ihtiyaç-pegem herneyse olan kursta öyle şeyler duydumki ben bile inanamadım.

İyi olan kurumlardan biri sezgi empati, ancak onlarda a grubu yapmadıklarını söylediler beni hedef akademiye yönlendirdiler. Hedef'in öğrencilerinide aradım ve hiç birinden kötü herhangi birşey duymadım burdaki yorumlarda benim hedef akademi de karar kılmama sebeb oldu gerçekten ilgililer ve konu ile bilgililer bana güven verdiler ve oraya kayıt oldum.

Dersler 24 eylülde başlıyormuş umarım mükemmel bir yıl geçiririz. Kısacası hedef akademiyi tavsiye ederim arkadaşlar.

tekinley, 7 yıl önce

0606abc
Memur
08 Eylül 2017 23:33

Yediiklim yeni kadrosu ankara dan yorunge akademi kadrosudur. Bizler yorungeye gitmistik. Ne iktisat ne maliye hicbir ders tam zamaninda yapilmadi ve bitmedi. Butun dersler eksik kaldi. Iktisat surekli iptaller oldu. Maliyeci konulari anlatamadi. Sistemleri yoktu. Sonuc olarak ankara da tutanamadilar. Bircok insani magdur edip gittiler. Bu yorunge ekibi sistemsizdir. Simdi kendilerini insanlarin tanimadigi bir ilde siyasal hocasi diye inandirmaya calisyolar. Iktisat maliye anayasa hocalari akademisyen bile degildir. Sadece utku hoca akademisyendir. Utku hoca da siyasalda degildir. Baska bir universitededir. Kisaca corlu ve silivrideki arkadaslar sakin bunlara itibar etmeyin ve inanmayin. Ankara yorunge akademiyi forumdan arastirisaniz yillardir insanlari kandiran sadece ticaret amaciyla dolandiran bu tabela kurumu tanirsiniz. Bunlar ankarada ders bulamayip kucuk illerdeki insanlara yutturuz diye kucumseyen bir 13 yillik marka oldugunu sanan tabela kurumudur.

KPSS ANKARA DA TUTUNAMAYAN YORUNGE AKADEMI SIMDI CORLU SILIVRIDE YEDIIKLIM ADINDA INSANLARI KANDIRMAYA CALISYOR SAKIN INANMAYIN.

SIzler Ankara kadrosundan ders almak istiyorsaniz 4t monopol themis bunlar en kaliteli kadrolarin oldugu yerdir. Bunun disindakilerin Ankara da adi bile yoktur. Bu kurumlardaki hoca isimlerine bakin yediklimin yazdiklari tamamen yalandir. Bizler Ankarada kpss a giden bir grup eski yorunge magduru olarak sizlerinde bu hataya dusmemenizi isteriz.

BilgeKan88, 7 yıl önce

Ağustostan beri çorludaki tüm kursları tek tek gezdim. Zaten a grubu kursu veren iki kurum var (hatta eski ihtiyaç sonra evren şimde pegem olan kursun sahibi kendisinden başka a grubu kursu olmadıgını iddia etmesine ragmen bu şekilde öğrencileri kandırması ayrı bir konu tabiki güven vermemesinin en büyük sebebi buydu bana göre) sonra bu kurumların facebook sayfalarından kurslara giden insanlara mesaj attım. Telefonu olanları aradım (paranoyakça olabilir ama bir yıl daha kaybedemem :) evren-ihtiyaç-pegem herneyse olan kursta öyle şeyler duydumki ben bile inanamadım.

İyi olan kurumlardan biri sezgi empati, ancak onlarda a grubu yapmadıklarını söylediler beni hedef akademiye yönlendirdiler. Hedef'in öğrencilerinide aradım ve hiç birinden kötü herhangi birşey duymadım burdaki yorumlarda benim hedef akademi de karar kılmama sebeb oldu gerçekten ilgililer ve konu ile bilgililer bana güven verdiler ve oraya kayıt oldum.

Dersler 24 eylülde başlıyormuş umarım mükemmel bir yıl geçiririz. Kısacası hedef akademiyi tavsiye ederim arkadaşlar.

trakyalıesra
Aday Memur
09 Eylül 2017 21:38

Biz 2 sene önce 4 arkadaş KPSS için çorluda Sezgiş Empatiye girmiştik. Genel olarak iyiydi. Bina olarak tavsiye edemem. Ancak eğitimi konusunda hiç sorun yaşamadık. arkadaşlarımızın 3 ü atandı. diğeride geçen sene Sezgiye gitti bu sene 91 puan aldı. İnşallah o da bu sene atanır. Ben tavsiye ederim. Hedef KPSS biz giderken yoktu hakkında fikrim yok ama ihtiyaç akademivardı şimdi pegem olmuş sanırım ama kesinlikle tavsiye etmiyorum. Daha önce kursa başlayıp 1 ay sonra ayrılmak isteyen bir arkadaşımdan 1 yıllık ücretin hepsini tahsil etmişlerdi.

salkımümit
Aday Memur
09 Eylül 2017 22:08

Hayırlı olsun diyelim ama keşke daha iyi düşünseydin 3 sene önce evren 2 sene önce ihtiyaç Akademi, Geçen yıl Evren Akademi, Bu sene Pegem Akademi .Neden bu kadar isim değiştirir oturmuş ve sektörde ilk olduğunu söyleyen bir kurum. içini karartmak istemem ama derslerin başlamadan bence biraz daha araştır. Dersler başlayınca vazgeçmeye kalkarsan paranın tamamını alıyormuş diye duymuştum...

edebiyatca, 7 yıl önce

Ben emlak konutlarında evren akademiye genel yetenek+genel kültür+eğitim bilimleri+öabt 3750 tl kaydıldum.10 taksit.

gocaali
Aday Memur
11 Eylül 2017 00:29

Sezgi Empati 'yi tavsiye ederim.Kötü yönü bina ve ısınma kötü. Bizi çok etkilemedi.Eğitim sistemli disiplin çok fazlaydı. Müdür Mustafa bey ders başladıktan sonra derse girecekleri uyarmadan derse sokmaz desek yeridir.Ders programı hatırladığım kadarıyla bir kere değişmişti. Onun dışında yıl boyunca programa sadık kalıyorlar. Daha öncede yazmıştım biz 2015 te 6 kişi gittik memnun kaldık tavsiye ederim. İyi düşünmek lazım. Malum geçen zaman parayla geri gelmiyor. Birlikte gittiğimiz arkadaşlardan 4 'ü atandı . 2 si geçen sene yine aynı kursa gitti. puanları iyi inşallah bu senede onlar atanır.

Toplam 53 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi