Editörler : Pangaea
21 Temmuz 2017 20:15

Ptt denizli

Denizli basmudurluk kazanıp gitmeyecekler lütfen yazalım

rotatar
Aday Memur
21 Temmuz 2017 20:38

Evet yok mu

rotatar
Aday Memur
22 Temmuz 2017 01:04

+

rotatar
Aday Memur
22 Temmuz 2017 18:11

+

burcin_oz
Aday Memur
24 Temmuz 2017 14:58

gümrükte yedeğim son 2 kişi kaldı bu hafta sıra gelebilir dediler o yüzden evrak teslimini haftaya bırakıyorum ptt için

rotatar
Aday Memur
25 Temmuz 2017 11:24

Çok sagolun inşallah size gelir de bizde pttye geceriz tesekkur ederim

rotatar
Aday Memur
25 Temmuz 2017 14:25

Hic mi denizli grubu girmiyor buraya yazın cekinmeyin kadronuzu elinizden almicax :)

burcin_oz
Aday Memur
25 Temmuz 2017 17:00

İnşallah son 1 kaldı benim sırada ben varım şu an :) denizlide kazanan bende 1 kişi gördüm benim dışımda oda gümrüğü kazandı gitmeyecek diğer 11 kişi nerde acaba hiç sesleri çıkmıyor

rotatar
Aday Memur
25 Temmuz 2017 17:27

İnşallah size de sıra gelir burçin hanim ben de bi gümrükçü yakaladım hem gümrüğü hem de ptt yi kazanmış ptt yi seçecekmiş ilginç geldi bana kadrolu prestijli is varken.benin seçme şansım olsaydı gümrük olur dur sonuçta ptt ne olacağı belli değil uzun vade düşününce

burcin_oz, 7 yıl önce

İnşallah son 1 kaldı benim sırada ben varım şu an :) denizlide kazanan bende 1 kişi gördüm benim dışımda oda gümrüğü kazandı gitmeyecek diğer 11 kişi nerde acaba hiç sesleri çıkmıyor

rotatar
Aday Memur
25 Temmuz 2017 17:29

Ben diğer denizli pttcilerib buraya baktığını tahmin ediyorum yani yazsınlar kazandım ama ptt ye gidecem yada evrak vermicem desin.

burcin_oz
Aday Memur
25 Temmuz 2017 18:08

Gümrük raportörlükmü kazanmış acaba o arkadaş hocam öyle biri vardı ptt olursa şşehrimde kalırım gümrüğe gitmem diyordu

rotatar, 7 yıl önce

İnşallah size de sıra gelir burçin hanim ben de bi gümrükçü yakaladım hem gümrüğü hem de ptt yi kazanmış ptt yi seçecekmiş ilginç geldi bana kadrolu prestijli is varken.benin seçme şansım olsaydı gümrük olur dur sonuçta ptt ne olacağı belli değil uzun vade düşününce

rotatar
Aday Memur
25 Temmuz 2017 19:42

Yok burçin hanim bu arkadaş taşra da :) ilk önce gümrüğü gidecem dedi sonra yok ben pttye gidecem dedi yapacak bisey yok adamın hakki

burcin_oz, 7 yıl önce

Gümrük raportörlükmü kazanmış acaba o arkadaş hocam öyle biri vardı ptt olursa şşehrimde kalırım gümrüğe gitmem diyordu

burcin_oz
Aday Memur
25 Temmuz 2017 20:19

Şaşırdım açıkcası taşraya gidip pttye gitmesine öyle birşey denmez hakkı :) inşallah sizede sıra gelir hemen kaçıncı yedeksiniz

rotatar, 7 yıl önce

Yok burçin hanim bu arkadaş taşra da :) ilk önce gümrüğü gidecem dedi sonra yok ben pttye gidecem dedi yapacak bisey yok adamın hakki

rotatar
Aday Memur
25 Temmuz 2017 20:29

Valla aslında vicdanına bıraktım ne diyelim 5 Burçin hanim :(

burcin_oz, 7 yıl önce

Şaşırdım açıkcası taşraya gidip pttye gitmesine öyle birşey denmez hakkı :) inşallah sizede sıra gelir hemen kaçıncı yedeksiniz

burcin_oz
Aday Memur
25 Temmuz 2017 23:20

Büyük ihtimal gelir size merkezide felan atananlarda olmuştur bence

rotatar, 7 yıl önce

Valla aslında vicdanına bıraktım ne diyelim 5 Burçin hanim :(

rotatar
Aday Memur
26 Temmuz 2017 08:55

İnşallah burçin hanim

burcin_oz, 7 yıl önce

Büyük ihtimal gelir size merkezide felan atananlarda olmuştur bence

rotatar
Aday Memur
27 Temmuz 2017 18:34

İhaleye çıkaracağım en sonda :) şuan kadar bir kişi mi gördü bu mesajı haydi denizli eller klavyeye.....

Gülatar
Aday Memur
27 Temmuz 2017 19:04

Kazandığım başmüdürlüğe halen yazı gelmediği için evraklarımı teslim alamıyorlar benzer sorunla karşılaşan var mı ?

rotatar
Aday Memur
27 Temmuz 2017 19:42

Asil listesi basmudurluge gelmemiş mi yani denizli mi hocam sizin

Gülatar, 7 yıl önce

Kazandığım başmüdürlüğe halen yazı gelmediği için evraklarımı teslim alamıyorlar benzer sorunla karşılaşan var mı ?

Gülatar
Aday Memur
27 Temmuz 2017 20:23

Hocam ben bu sayfaya yazdım da bilgisi olan veya benzer sorunla karşılaşan var mı ondan yazdım benim Tunceli asil

rotatar, 7 yıl önce

Asil listesi basmudurluge gelmemiş mi yani denizli mi hocam sizin

rotatar
Aday Memur
27 Temmuz 2017 21:10

Öyle birşey vae sanırım hocam forumda okumuştum liste gelmediginden evrak teslimi almadiklarina dair ,sıkıntı yok yani hocam :)

Gülatar, 7 yıl önce

Hocam ben bu sayfaya yazdım da bilgisi olan veya benzer sorunla karşılaşan var mı ondan yazdım benim Tunceli asil

Toplam 48 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi