Editörler : supporters.
«789101112131415161718»

ebrured
Aday Memur
06 Ağustos 2017 16:42

Evet sık sorulan sorularda okudum az önce, tek tercih yapmıştım. Teşekkürler

a.gedik, 7 yıl önce

Tüm tercih hakkınızı tamamlamanız gerek bu seçeneğin çıkması için.

kaanzof
Memur
06 Ağustos 2017 16:52

adn04 bölümüne tercih yap diyorum server error diyor sebep ne acaba

azzufuk
Memur
06 Ağustos 2017 17:08

Arkadaşlar Kimlik Bilgilerim bölümüne girebilen var mı? Bende sürekli hata veriyor.

civil-eng
Memur
06 Ağustos 2017 17:22

Daha once bu kurumda calışıp istifa etmiş biri olarak soyluyorum ınsanmuhendısı1 arkadaşın soylediklerinin altına imzamı atarım. Lutfen dikkatli tercih yapın kurumda tayin olayları cok zor bende bu sebeple istifa etmiştim gitmeyeceginiz yeri yazmayın zaten bir şekilde gelirim demeyin yerinize girebilecek kişilerinde hakkına girmeyin.

insanmuhendisi1, 7 yıl önce

arkadaşlar merhaba belirtmek istediğim bir durum var, benim ablam bu kurumda çalışıyor ve tayin durumu yok gibi birşey.. zaten ilanda da belirtiyor gittiğiniz yerde en az üç yıl fiilen çalışma şartı var ondan sonrada kadronun boş olması durumuna bağlı fakat ablam eş durumu gerekçesi olmasına rağmen uzun zamandır tayin alamadı.. başvuracak arkadaşlar lütfen bu gibi durumları iyice anlayıp başvuru yapsınlar çünkü önceki yıllarda sıralamaya girip sınava gitmeyen çok insan olmuş hatta nereye başvurduğunu bilmeyen bile var ne yazık ki...lütfen iyice anlayıp öyle başvuru yapın ki başkalarının hakkını yemeyin..

Razo26
Memur
06 Ağustos 2017 18:42

Hocam kurumun maasi disinda ne artisi var tayin yok kadro yok gecici 2 3 aylik gorevlendirme soz konusu. Ben sahsen merkezi yerde calisayim diye basvuruyorum bide yabanci dil yuksek derken lisanstan sonra atansam simdiye tayin olup gelmistim merkeze

civil-eng, 7 yıl önce

Daha once bu kurumda calışıp istifa etmiş biri olarak soyluyorum ınsanmuhendısı1 arkadaşın soylediklerinin altına imzamı atarım. Lutfen dikkatli tercih yapın kurumda tayin olayları cok zor bende bu sebeple istifa etmiştim gitmeyeceginiz yeri yazmayın zaten bir şekilde gelirim demeyin yerinize girebilecek kişilerinde hakkına girmeyin.

unherr
Şef
07 Ağustos 2017 09:16

Server Error in '/OnlineSinav' Application. Object reference not set to an instance of an object.

azzufuk
Memur
07 Ağustos 2017 09:21

Aynı sorun bende de oluyor.Ben hata bildire yazdım ama çokta umudum yok. Aramada yapacaz gibi.

unherr
Şef
07 Ağustos 2017 09:22

elbet açılır hocam.

azzufuk, 7 yıl önce

Aynı sorun bende de oluyor.Ben hata bildire yazdım ama çokta umudum yok. Aramada yapacaz gibi.

azzufuk
Memur
07 Ağustos 2017 09:40

Unherr hocam merak ettiğim konu server hatası varken başvuruyu tamamlayabilen var mı?

qıjçolig
Aday Memur
07 Ağustos 2017 10:21

Arkdaslar ben basvuruyu tamamladim. Tkdk linkinin altinda da belirttieri gibi sistem en iyi google chromeda calisiyor. Bence orda denemenizde fayda var.

YouWillStayMine
Aday Memur
07 Ağustos 2017 10:53

Askerlik Kisminda ki Duhul Tarihi tam olarak ne demek yardimci olabilir misiniz

unherr
Şef
07 Ağustos 2017 11:08

duhul eş anlamlısı

giriş

is. 1. Girme işi: "Hattın hizmete girişinden az sonra savaş başladı." -A. Kutlu. 2. Bir yapıda içeri geçilen yer, methal, antre: Evin girişi pek dar. 3. ed. Bir eserin konusunu tanıtarak kolay kavranmasını sağlayan, ön sözden sonra yer alan bölüm, methal. 4. Bir anlatımda gelişme bölümüne hazırlık yapmayı sağlayan bölüm, girizgâh. 5. Bir bilime hazırlık amacıyla yazılan eser: Dil bilimine giriş. 6. müz. Bir müzik parçasında baştaki bölüm, methal.

YouWillStayMine, 7 yıl önce

Askerlik Kisminda ki Duhul Tarihi tam olarak ne demek yardimci olabilir misiniz

es-deniz
Memur
07 Ağustos 2017 11:56

Arkadaşlar kurumu aradım sorunlar var düzelteceğiz dediler kimseyi madur etmeyeceğiz dediler inşallah öyle olur

makmüh67
Memur
07 Ağustos 2017 11:58

Puanla ilgili sorun yaşayanlar bu akşam saat 5 den sonra başvurularını yapsınlar diye bir duyuru yapılmış

admalzede
Aday Memur
07 Ağustos 2017 14:18

Bende basvuruyu tamamladim simdi ,bir sikinti cikmadi.(chrome dan yaptim)

klavyesiz123
Memur
07 Ağustos 2017 16:09

Bu 3 yıl çalışma şartı tayin alabilmek için gereken yıl süresi mi yoksa atandıktan sonra istifa edebilmek için gereken şart mı?

Herhangi bir istifa Durumunda tazminat var mı?

Ya da bu kadroya atandıktan sonra karayolları gibi Başka bir sözleşmeli kuruma yada kadrolu kuruma başvurabiliyoruz değil mi?

Askere gidip gelme durumunda kurum sıkıntı çıkartıyor mu?

insanmuhendisi1, 7 yıl önce

arkadaşlar merhaba belirtmek istediğim bir durum var, benim ablam bu kurumda çalışıyor ve tayin durumu yok gibi birşey.. zaten ilanda da belirtiyor gittiğiniz yerde en az üç yıl fiilen çalışma şartı var ondan sonrada kadronun boş olması durumuna bağlı fakat ablam eş durumu gerekçesi olmasına rağmen uzun zamandır tayin alamadı.. başvuracak arkadaşlar lütfen bu gibi durumları iyice anlayıp başvuru yapsınlar çünkü önceki yıllarda sıralamaya girip sınava gitmeyen çok insan olmuş hatta nereye başvurduğunu bilmeyen bile var ne yazık ki...lütfen iyice anlayıp öyle başvuru yapın ki başkalarının hakkını yemeyin..

oneki
Aday Memur
07 Ağustos 2017 16:38

Ben hala şifre aşamasını geçemedim ya ne biçim sistemmiş.

azzufuk
Memur
07 Ağustos 2017 18:01

Başvuru bölümünde başka sorunlarda iluşmaya başladı. Hiçbir bilgiye erişemiyorum. Sayfa adam akıllı çalışmıyor. Başvurmayı başaran arkadaşlar acaba neyi farklı yaptı.

eskainş
Aday Memur
07 Ağustos 2017 18:04

arkadaşlar kaç katı adayı yazılı sınava çağıracaklar göremiyorum ben.

Rebellious26
Aday Memur
07 Ağustos 2017 18:13

ben de aynen şifre kısmını bile geçemedim hata verip durdu kurumu aradım kızın teki tek tek girdi bilgilerimi çok sabırlı çıktı sağolsun o aldı şifreyi ama sizle aynı bilgileri giriyom dedi bir de eee o zaman düzgün bir sistem yapında uğraşmayalım o kadar...siz de yapamazsanız kurumu arayın onlar yapıyor veya yapmak zorunda kalıyor

oneki, 7 yıl önce

Ben hala şifre aşamasını geçemedim ya ne biçim sistemmiş.

Toplam 2737 mesaj
«789101112131415161718»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi