Editörler : Pangaea
«192021222324252627282930»

Tirtil12
Aday Memur
10 Ağustos 2017 11:39

Ya keşke belgeleri teslim ettikten sonra komisyon toplansa, en azından güvenlik soruşturmasına başlanmış olur. Tam tatil zamanı inşallah komisyon üyeleri tatilde değillerdir, şu duyuru gelmedikçe acaba tatilde oldukları için mi gelmiyor diye düşünmüyor değilim.

insaatçıteknisyen
Şube Müdürü
10 Ağustos 2017 11:39

atanan arkadaşlara hayırlı olsun. Bende Teiaş personeliyim heyecanınızı ve bir an önce başlamak itiyor olmanızı anlıyorum kimi maddı kımı manevı sebeplerle ama hepimiz bu aşamlardan geçtik süreç malesef uzun sürüyor belki güvenlik soruşturması aylar sürecek bu durum sadece bizim kurumda degil birçok kurumda bu şekilde ilerliyor ohal bu aşamayı bıraz daha uzun sürmesıne neden oluyor o yuzden bıraz daha sabırlı olmanızda sinirleriniizin yıpranmaması için faydalı olucaktır :) hayırlı olsun tekrardan.umarım tez zamanda başlarsınız.

dustdevil999
Aday Memur
10 Ağustos 2017 11:43

bir şey sormak istiyorum arkadaşlar. bilen birisi cevaplayabilir mi acaba? benim askerliğim şubat 2018 e kadar tecilli. ekim kasım gibi göreve başlayacaz. daha aday memurluk süresi dolmamış olacak. kurum erteliyor mu askere gidiş tarihimizi aday memurken? yoksa aday memurken askere gidip gelip tekrar aday memurluğa devam mı? tşk şimdiden.

v.i.
Aday Memur
10 Ağustos 2017 11:48

Üçtür arıyorum. Tarih veremiyor bayramdan sonraya sarkabilir mi dediğimde, olabilir diyor. Üst düzey yöneticilerin müsait olacağı bir takvim gerekli. Zaten güvenlik soruşturması min. 2,5 ay sürecek 20 gündür bekletiliyoruz. Hiç yoktan güvenlik soruşturmamızı başlatmak için diplomaları istediğiniz gibi güvenlik soruşturması evraklarını alıp soruşturmayı başlatamaz mısınız, güvenlik soruşturması başladıktan sonra bir ay beklesek de problem yok dedim. bizim yapabileceğimiz bir şey yok dedi. Bunun için bir baskı yapamaz mıyız?

Ben görüştüğüm numara 0312 203 84 10.... 0312 203 84 66 arayıp insan kaynakları müdürüyle filan görüşmemiz gerekebilirmiş.

mhndscivil, 7 yıl önce

Bugun aradim ankarayi sagolsu adam cok iyi bilgi vermeye calisiyo ama hep ihtimal uzerine yani hic bisey belli degil biz bilgileriniz tamamladik yolladik ankaradaki gorusmeye ust yetkililer katilacagi icin kendilerine gore bi takvim olusturucaklar onu bekliyruz dedi ama hep bi ihtimal bu hafta mi aciklanir haftaya mi belli degil

Alper kamu
Şef
10 Ağustos 2017 12:00

Teias alimlari ne zaman oldu arkadaslar :) merkezi atamadan mi?

Westworld
Aday Memur
10 Ağustos 2017 12:09

Ozgecmis sunumu mu?

Reyyaneliff
Şube Müdürü
10 Ağustos 2017 12:11

Evet temmuzdaki atamada oldu

Alper kamu, 7 yıl önce

Teias alimlari ne zaman oldu arkadaslar :) merkezi atamadan mi?

Reyyaneliff
Şube Müdürü
10 Ağustos 2017 12:17

Belirsizlik kadar yipratici bisey yoktur. Benim anlamadigim niye bitek bizim kurumda surec boyle ilerliyor.bizde herkes gibi merkezi ile atandik sonucta . Boyle uzatmalarinin insanlari strese sokmanin manasi ne. Aklimiza binbir turlu sey geliyor her ne kadar merkezide olsa.

Alper kamu
Şef
10 Ağustos 2017 12:17

Dedim alımı kaçırdım galiba :) bu arada atandigina sevindim hocam hayırlı olsun :)

Reyyaneliff, 7 yıl önce

Evet temmuzdaki atamada oldu

Sabri dikiştutmaz
Aday Memur
10 Ağustos 2017 12:35

Atamanızın yapılması ve işe başlamanız ile birlikte artık aday memur statüsüne girmiş olacaksınız. Bu aşamadan sonra askerlik konusunda, asil memurlar ne hakka sahip ise siz de o haklara sahip olacaksınız. Buna göre, teciliniz bittiğinde, adaylığı yarım bırakarak askerlik görevine başlayacak, askerlik görevi dönüşünde ise kaldığınız yerden memuriyete devam edeceksiniz. Askerliğin memuriyetinize hiçbir olumsuz etkisi yoktur. Dönüşünüzde de problem olmayacaktır.

dustdevil999, 7 yıl önce

bir şey sormak istiyorum arkadaşlar. bilen birisi cevaplayabilir mi acaba? benim askerliğim şubat 2018 e kadar tecilli. ekim kasım gibi göreve başlayacaz. daha aday memurluk süresi dolmamış olacak. kurum erteliyor mu askere gidiş tarihimizi aday memurken? yoksa aday memurken askere gidip gelip tekrar aday memurluğa devam mı? tşk şimdiden.

Reyyaneliff
Şube Müdürü
10 Ağustos 2017 12:45

Yok hocam gittigim yere ugursuzlugumuda götürüyorum sanirim .gumrukten sonra burasi da kurudu :)) tesekkur ederim darisi size de olsun insallah tez zamnda :)

Alper kamu, 7 yıl önce

Dedim alımı kaçırdım galiba :) bu arada atandigina sevindim hocam hayırlı olsun :)

Eem6060
Memur
10 Ağustos 2017 13:14

Arkadaşlar insan kaynaklarını aramakla olmayacak. Teias in sitesinde genel mudurlukteki mudurlerin mudur yardımcılarının telefon numarası var. Sekreterler çıkıyor. onlara müdür beylerle görüşmek istediginizi soyleyin ve ısrar edin. Burada konusmakla yazmakla olmayacak. Yds icin kurumda neler oldugunu biliyoruz. Bugün aramazsak genel Müdürlüğü yine haftaya kalacak. Bayram tatili vs derken uzadıkça uzayacak yarına kadar duyuru yapilmazsa. Buraya yazarak sitem ederek bizi duyacaklarini hic sanmıyorum o yüzden ogleden sonra arayalım mudurlere derdinimizi anlatalım: bayram tatili girecegini diger kurumlara göre bir ay geriden geldigimizi vs söyleyelim.

Tirtil12
Aday Memur
10 Ağustos 2017 13:54

Ben 66 ile biten numarayı aradım ancak benim bu konuda bir bilgim yok dedi. 84 10 veya 84 09 ile biten numaraları arayın dedi telefona çıkan bayan.

v.i., 7 yıl önce

Üçtür arıyorum. Tarih veremiyor bayramdan sonraya sarkabilir mi dediğimde, olabilir diyor. Üst düzey yöneticilerin müsait olacağı bir takvim gerekli. Zaten güvenlik soruşturması min. 2,5 ay sürecek 20 gündür bekletiliyoruz. Hiç yoktan güvenlik soruşturmamızı başlatmak için diplomaları istediğiniz gibi güvenlik soruşturması evraklarını alıp soruşturmayı başlatamaz mısınız, güvenlik soruşturması başladıktan sonra bir ay beklesek de problem yok dedim. bizim yapabileceğimiz bir şey yok dedi. Bunun için bir baskı yapamaz mıyız?

Ben görüştüğüm numara 0312 203 84 10.... 0312 203 84 66 arayıp insan kaynakları müdürüyle filan görüşmemiz gerekebilirmiş.

Mehmet Ali1
Aday Memur
10 Ağustos 2017 14:29

Bazı kurumlar evrak teslimine başladı ya

mosfet17
Kapalı
10 Ağustos 2017 14:30

Dhmi soruşturma aşamasına geçti

Mehmet Ali1, 7 yıl önce

Reyyaneliff
Şube Müdürü
10 Ağustos 2017 14:35

Cogu kurumun evrak teslimi bu hafta bitiyor hocam. Bizden baska kurum kalmadi

Mehmet Ali1, 7 yıl önce

Eem6060
Memur
10 Ağustos 2017 14:42

Kurumda az önce bir kac makamla görüştüm. Kesin olan hiçbir şey yok tarih belirlemek için yapılan bir çalışma yok genel mudurlukte. Süreç bayağı uzayacak gibi hissettirdiler konustuklarim. Geçmiş olsun

Alper kamu
Şef
10 Ağustos 2017 14:49

:)) olsun hocam en güzel bekleme süreci artık tadını çıkarın atanmissiniz mühim olan o :) ins bakalim nasip teşekkür ediyorum bende :)

Reyyaneliff, 7 yıl önce

Yok hocam gittigim yere ugursuzlugumuda götürüyorum sanirim .gumrukten sonra burasi da kurudu :)) tesekkur ederim darisi size de olsun insallah tez zamnda :)

Reyyaneliff
Şube Müdürü
10 Ağustos 2017 15:03

Bu kadar rahat olmalarinin sebebi acaba bu ozellesme vs soyletileri mi ?

mhndscivil
Memur
10 Ağustos 2017 15:07

Aklima benim o geliyo valla biseyleri bekliyolar hayir benim anlamadigim ozelleseceksen merkeziden alma o zman kardesim git dışardan al

Reyyaneliff, 7 yıl önce

Bu kadar rahat olmalarinin sebebi acaba bu ozellesme vs soyletileri mi ?

Toplam 654 mesaj
«192021222324252627282930»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi