Editörler : Cüneyt Barışoglu
24 Temmuz 2017 14:45   

Yazık günah ya att ler sağlıkçı değilmi üniversiteler hep hemşire alıyor ne olucak böyle

??

24 Temmuz 2017 15:09

İkm att
Aday Memur

attlerı bosluğa attılar kardesım baska mesleklere yonelın tavsıyem yoksa ısınız gıt gıde zorlascak

24 Temmuz 2017 16:42

Negerekvarsanki
Aday Memur

Allah belalarını versin

24 Temmuz 2017 17:37

Ayşe Firuze
Memur

Ülkede 10 milyon genç varsa hepsj hemsire mi olsun bunu mu istiyolar bu nedir beee

24 Temmuz 2017 19:24

Miraeylül
Aday Memur

Att den hiç alın olmamasına çok şaşıroyorum.Bir hemşire olarak .acil servislere ,triyaja,pansumana paramedik alınmalı.Enjeksiyonlara alınabilir.Her yere hemşire koyuyorlar dağılımı yapamıyorlar tek sıkıntı bu Bnce .Bnde att bölümünü istiyordum lisede ama bakıyorum kü özelde bile iş bulamıyor att arkadaşlar.Bide paramedik var tabi o ayrı bi kaos zaten.Herkes okuyor

24 Temmuz 2017 19:54

Ayşe Firuze
Memur

Ben att degilim . Herkesin yerine hemsireler calisiyo.onlara da bizede yazik be

25 Temmuz 2017 11:13

TE0MN
Aday Memur

Att den hiç alın olmamasına çok şaşıroyorum.Bir hemşire olarak .acil servislere ,triyaja,pansumana paramedik alınmalı.Enjeksiyonlara alınabilir.Her yere hemşire koyuyorlar dağılımı yapamıyorlar tek sıkıntı bu Bnce .Bnde att bölümünü istiyordum lisede ama bakıyorum kü özelde bile iş bulamıyor att arkadaşlar.Bide paramedik var tabi o ayrı bi kaos zaten.Herkes okuyor

Miraeylül, 4 ay önce - Alıntıya git

Att yi geçtim paramediğin cılkını çıkarttılar şimdi herkes paramedik anasını satıyım. İki yılda oku 70 al atan çok güzel be!!

26 Temmuz 2017 17:23

Miraeylül
Aday Memur

Att yi geçtim paramediğin cılkını çıkarttılar şimdi herkes paramedik anasını satıyım. İki yılda oku 70 al atan çok güzel be!!

TE0MN, 4 ay önce - Alıntıya git

Aynen ya elde att ler duruyo daha.Onları bi dağıtın.Hala bölüm açıyorlar paramedikten.Lisede hep istediğim att ydi.Belki ünv okurum dedim.Ondan da vazgeçtim nasıl okym.Bölğmde yığılma var hangi birimiz atanıcaz.

26 Temmuz 2017 18:09

filizis
Aday Memur

zaten tercihini paramedik yapanlar da yanacak bundan sonra..

26 Temmuz 2017 18:12

attann
Aday Memur

filizis, 4 ay önce - Alıntıya git

aynen paramedik ataması çok çok azalacak 1-2 seneye kadar kadrolar dolmak üzere.

26 Temmuz 2017 22:44

TE0MN
Aday Memur

Aynen bencede. Liseden yeni mezun att yim benim şimdi düz liseliden ne farkım kaldı alanyada yaşıyorum özellere başvurdum yok çağıran yok torpille artık herşey. Üniversiteyede bu sene hazırlanıcam. Tamam yaşım genç ben armut piş ağzıma düş demiyorum direk atanalım demiyorum yanlış anlaşılmasın. Lanet olası üniversiteye hazırlanıcamda hangi bölüm okuyum ben paramedikten başka ? Anasını satıyım hemşirelik istesem zaten baştan hemşirelik okurdum lisede. Senye de nasipse okurum paramedik daha sonra da devlete atanmayı daha düşünemiyorum. Bi sağlam özel hastane bulursam girer çalışırım. Öyle sürdürürüm hayatımı

26 Temmuz 2017 23:55

filizis
Aday Memur

Aynen bencede. Liseden yeni mezun att yim benim şimdi düz liseliden ne farkım kaldı alanyada yaşıyorum özellere başvurdum yok çağıran yok torpille artık herşey. Üniversiteyede bu sene hazırlanıcam. Tamam yaşım genç ben armut piş ağzıma düş demiyorum direk atanalım demiyorum yanlış anlaşılmasın. Lanet olası üniversiteye hazırlanıcamda hangi bölüm okuyum ben paramedikten başka ? Anasını satıyım hemşirelik istesem zaten baştan hemşirelik okurdum lisede. Senye de nasipse okurum paramedik daha sonra da devlete atanmayı daha düşünemiyorum. Bi sağlam özel hastane bulursam girer çalışırım. Öyle sürdürürüm hayatımı

sen yine de paramedik oku bence..daha bir kaç sene şansımız var.ben de att yim ve mecbur paramedik yazacagım daha 2 yıl atanma şansımız sürer gibi

27 Temmuz 2017 00:41

TE0MN
Aday Memur

sen yine de paramedik oku bence..daha bir kaç sene şansımız var.ben de att yim ve mecbur paramedik yazacagım daha 2 yıl atanma şansımız sürer gibi

Sürer. Şu paramediğin dört yıllığı da gelse çok iyi olur aslında

27 Temmuz 2017 22:42

Vlknby
Aday Memur

Üniversiteler att almaz hatta tercih bile etmez çünkü işine gelmez. Niye alsın ki dünya kadar aşeton olarak att yi alıyor yok pahasına istediği kadar çalıştırıyor. Ama hemşireyi alır çünkü para basan bazı bölümler yoğun bakım ameliyathane anjiyo gibi buralara hemşire gerekiyor. Yoksa servislere kliniklere almıyorlar hemşireleri. En azından ben görmedim son atamalarda

27 Temmuz 2017 22:46

Vlknby
Aday Memur

Ayrıca tavsiyem üniversite hastanelerini yazmayın. Çünkü tayin çıkmıyor

28 Temmuz 2017 19:03

MD112
Aday Memur

Boşu boşuna Att okuyarak giden 4 sene... Att mezunu son sınıf paramedik öğrencisiyim bende bu gidişle paramediginde attden bi farkı kalmayacak.. her önüne gelen paramedik yazıyor umarım bir an önce atanırız 2018 kpssden sonrada alımlar yine böyle devam eder :(

28 Temmuz 2017 23:40

TE0MN
Aday Memur

Boşu boşuna Att okuyarak giden 4 sene... Att mezunu son sınıf paramedik öğrencisiyim bende bu gidişle paramediginde attden bi farkı kalmayacak.. her önüne gelen paramedik yazıyor umarım bir an önce atanırız 2018 kpssden sonrada alımlar yine böyle devam eder :(

MD112, 4 ay önce - Alıntıya git

Atanırsın gardaşım atanır. Otur haline şükret bence. Durumu iyi olmayıp bi özel hastaneye girsemde çalışsam derdine düşenler var

29 Temmuz 2017 11:09

MD112
Aday Memur

Atanırsın gardaşım atanır. Otur haline şükret bence. Durumu iyi olmayıp bi özel hastaneye girsemde çalışsam derdine düşenler var

İnşallah kardeşim ne deyim haklısın... hiç kimse elindekinin kıymetini bilmiyor atanan dünya kadar kişi var nöbete gitmek istemiyorlar neymiş zormuş.. zorsa bırakın açıkta bekleyen dünya kadar mezun var.. hakkımızda hayırlısı olurda en güzel yerlere atanırız inşallah

29 Temmuz 2017 12:48

TE0MN
Aday Memur

İnşallah kardeşim ne deyim haklısın... hiç kimse elindekinin kıymetini bilmiyor atanan dünya kadar kişi var nöbete gitmek istemiyorlar neymiş zormuş.. zorsa bırakın açıkta bekleyen dünya kadar mezun var.. hakkımızda hayırlısı olurda en güzel yerlere atanırız inşallah

MD112, 4 ay önce - Alıntıya git

İnşaallah gardaşım inşaallah

30 Temmuz 2017 12:26

Veysel9106
Memur

Bugün saat 19.00'da BİMER aracılığıyla sesimizi duyurmaya çalışcaz . İnstagram üzerinden Örgütlendik . Sizler de buradan örgütlenip aynı saatte yani 19.00 'da bu mesajı yazıp BİMER'e yollayın arkadaşlar... MESAJ BU ;

2017 YILI SONUNA KADAR ATAMA BEKLEYEN 450.000 SAĞLIKÇI İÇİN EK ATAMA TALEP EDİYORUZ . 2017 YILINDA ORTAÖĞRETİM DÜZEYİNDEKİ SAĞLIK PERSONELİNE VERİLMİŞ OLAN KADRO SAYISI ÇOK AZ OLDUĞUNDAN EK ALIMDA VE BUNDAN SONRAKİ ALIMLARDA ORTAÖĞRETİM BRANŞLARINA ADİL KADRO DAĞILIMI BEKLİYORUZ.GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM...

Not: 19.00'da Etkinlikten sonra , etkinliğe katılan arkadaşlar katıldığını belirtmek amacıyla "+" koysun...

05 Ağustos 2017 11:09

TE0MN
Aday Memur

+++

Toplam 36 mesaj
ANKET
Gelecek 15 yılda sizin ve ailenizin durumu; iyiye mi gider, kötüye mi?