Editörler : "eskiyara"Pangaea
24 Temmuz 2017 20:07

Atanamayan idarecilere tayin hakkı verilmeli

Öyle veya böyle mülakatı kaybettik.Bari tayin hakkı verilsede istediğimiz okulda öğretmen olarak çalışsak..

a_durmaz
Başbakan Müsteşarı
24 Temmuz 2017 20:56

Tayin hakkınız var zaten. İl dışı olmaz ama il içi.

PAWLOV
Şef
24 Temmuz 2017 21:20

Nerde var hocam

PAWLOV
Şef
24 Temmuz 2017 21:24

Nerde var hocam

a_durmaz, 7 yıl önce

Tayin hakkınız var zaten. İl dışı olmaz ama il içi.

a_durmaz
Başbakan Müsteşarı
24 Temmuz 2017 21:57

Yöneticilik te görev süresi dolanları istedikleri okullara veriyorlar öğretmen olarak

southernpartisan
Aday Memur
25 Temmuz 2017 00:26

Hocam il dışı, il içi ve özür grubu tayin dönemlerinde istifa edip ya da görev sürenizin dolmasını bekleyip istediğiniz okula tercih yapıp öğretmen olarak atanabiliyorsunuz zaten. Ben yanlış mı biliyorum yoksa?

PAWLOV, 7 yıl önce

Nerde var hocam

k.cokol
Kapalı
25 Temmuz 2017 00:33

yöneticinin görev süresinin dolması yada istifa etmesi halinde iliçinde boş normlu olan herhangi bir okula dilekçe yazmak suretiyle gidebilir

cm34
Aday Memur
25 Temmuz 2017 00:58

Özür grubunda başvurusun da buluna biliyor mu ?ben göremedim klavuzda

southernpartisan, 7 yıl önce

Hocam il dışı, il içi ve özür grubu tayin dönemlerinde istifa edip ya da görev sürenizin dolmasını bekleyip istediğiniz okula tercih yapıp öğretmen olarak atanabiliyorsunuz zaten. Ben yanlış mı biliyorum yoksa?

southernpartisan
Aday Memur
25 Temmuz 2017 10:49

Var diye biliyorum. Özel şartları olması lazım. Valilik atama kararnamesi ile gidiyorsunuz sanırım. Tek şartı valilik onaylarsa.

cm34, 7 yıl önce

Özür grubunda başvurusun da buluna biliyor mu ?ben göremedim klavuzda

southernpartisan
Aday Memur
25 Temmuz 2017 10:51

İl dışına emin değilim ama hocam. İl içinde istediğiniz gibi gidebiliyorsunuz.

southernpartisan, 7 yıl önce

Var diye biliyorum. Özel şartları olması lazım. Valilik atama kararnamesi ile gidiyorsunuz sanırım. Tek şartı valilik onaylarsa.

ronron
Aday Memur
27 Temmuz 2017 20:15

müdür yardımcılarının istifalarını kabul etmeyebiliyorlar diye biliyorum. özellikle ohal kozunu kullanarak daha önce istifaları kapatıp, öğretmenliğe dönmeyi düşünen arkadaşlar zorla görevine devam etmişti.

Toplam 10 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi