Editörler : Lanet

eppru1907
Aday Memur
20 Eylül 2017 15:18

hala bekliyoruz deselerki hiç imzaya açılmadı beklemeyelim ama bekleyin imzalanır diyorlar

Hewi47
Aday Memur
21 Eylül 2017 12:19

Mrb arkadaşlar belediyeye yeni atandım ama çakılı kadro olması sebebi ile endişeliyim ve memleketimden uzak bir yere atandim ve sormak istediğim şey acaba asil memur olduktan sonra istersem başka belediyeye nakil olabilir miyim. Çok araştırdım bazı kişiler rahat gecebilirsin derken bazıları da çok zor diyor. Siz neler düşünüyorsunuz ben başka alımları kazandım ama belediye şartları daha iyi diye belediyeye tercih ettim umarım pişman olmam ilerde.

melenkc
Aday Memur
24 Eylül 2017 01:46

Güçlü referans yani torpil yoksa başka belediyeye geçmeniz imkansız . Geçmek istediğiniz ilin belediye başkanının kankilerini bulun bence

difoy60
Memur
24 Eylül 2017 23:11

Geçecek bir kurum buldum eşim öğretmen zorunlu hizmetini yapıyor belediye muvaffakta verir mi

difoy60
Memur
27 Eylül 2017 23:40

Lütfen bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi İnan'ın zor durumdayım

farfan34
Kapalı
28 Eylül 2017 00:19

Gençlik spora geç belediyeyi tavsiye etmem

begümmm06, 7 yıl önce

belediyeden ve gençlik spor il müdürlüğünden yazı geldi hangisine gececegıme karar veremedim bu kurumlarda calısanlar ne tavsiye eder

farfan34
Kapalı
28 Eylül 2017 00:20

Belediye içiN birileri ni görmeniz lazım

maliye_45, 7 yıl önce

merhaba belediye de tayin zor diye biliyorum...hayırlısı olsun...bende kredi ve yurtlardan nakil yazısı bekliyorum geçen cuma muvafakat yazım gitti kurumdan sizin yazınız yeni mi geldi gençlik ve spor bakanlığından...?

memur546
Memur
28 Eylül 2017 10:14

Kardeş ikili ilişkilerini kullan, senin oradaki durumunu bilemeyiz ki biz. Çalışma ortamın nasıldır, amirlerin bu konuya nasıl bakar fikir sahibi değiliz. Ama durumunu izah edersen anlayış göstereceklerini umuyorum, çünkü mazeretin geçerli. Olmadı dava açarsın olur biter. Ama mahkemeye gitmeden görüşebildiğin herkesle görüş. Yapılacak olanlar belki bir insana yakışacak değil ama bu mağduriyette yalvar, yakar, ağla...Ağlamayana meme yok meselesi.

difoy60, 7 yıl önce

Lütfen bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi İnan'ın zor durumdayım

maxvell
Yasaklı
28 Eylül 2017 16:28

Ben de Belediyede çalışıyorum. Açıktan yeni atandım. Atanmış olduğum belediyede olan arkadaşlar 1 yıl sonunda atanma konusunda hiç bir sıkıntı yaşanmayacağını, istediğim kuruma geçiş için belediyeden muvafakat alabileceğimi söylediler.

Bir yıl sabredip sürecin sonunda bende başvurumu yapmaya niyetliyim. Allah herkesin hakkında hayırlısını versin.

omer.66
Aday Memur
25 Ekim 2017 14:43

ben nisan ayında nufusa dilekçe verdim bakanlıga yazımı gönderdiler daha cvp gelmedi

elmasım48
Şef
26 Ekim 2017 14:34

daha da gelmez cvp boşyere bekleme. bende marttan beri bekliyorum umutsuz vaka

omer.66, 6 yıl önce

ben nisan ayında nufusa dilekçe verdim bakanlıga yazımı gönderdiler daha cvp gelmedi

Sefam62
Aday Memur
28 Ekim 2017 21:36

Merhabalar

Kit kurumda sözleşmeli personelim.Yalnız sınıfım itfaiye personeli.Belediye itfaiyesine geçiş durumun nedir bilgisi olan var mınull

Toplam 92 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi