Editörler : oto-danisman-expert
25 Temmuz 2017 15:43

45 Bin tl araç 2011 dizel manuel focus düşünüyorum yardım

-》45.000 tl var

-》en az 2011 model olsun istiyorum.

-》Maksimum 110.000 km olsun .

-》boş araba olmasın hız sabiyleyici tercihimdir. orjinalinde olmasa da sonradan takılabilir olsun en azından

-》HB Sedan fark etmez bagaj görüntü sıkıntım yok

-》yaşım 27 memurum günde 50 km git gel is yerine yol yapacağım çok

-》Manuel vites tercihimdir

-》maksimum 1.6 motor tercihim de 1.6

-》minimum 1.4 olsun rampada çevre yolunda kamyon arkasında takılı kalmayayım

-》çok hız yapmam 130 km civarı giderim otobanda

-》3 yil sonra büyütebilirim satışı olsun arabanın

-》lokal boya çizik boya çamurlukta boya değişen gibi Şase direkte oynama hariç . Hatta boyasız çizikli araçlar benim için sorun olmaz. değerinde olduğu müddetce

bayram sonuna kadar bekleyebilirim

......

bu şartlar altında Ford Focus almaya meylim %95 e geldi. titanium en az 2011 model dizel 1.6 tdci düşünüyorum. Sizcede iyi midir. Yeni 1.0 motorlar nasıldır. 2017 sitesinde sıfır trend x i 51 bin yazmış. O 1.0 mı oluyor . bilenler bilgisi ile aydınlatabilirse çok güzel olucak :)

Konad35
Memur
25 Temmuz 2017 18:20

Işte ne istediğini bilen bir adam.👍

Fifa.muddeiumumi
Aday Memur
25 Temmuz 2017 21:56

:) saģolasın. birde focus üzerine master yapmış bir arkadaş küçük rütuslar yaparsa bu bilgiler üzerine aramamı daha netleştireceğim. 2011 titanium un on konsol sade boş geldi. 2012 style paketin direksiyon falan cok daha hoş. Bu 2011 2012 farkı mı titanium ile style paket farkı mı. Kısaca style paket titanium dan iyi mi bana göze hoş geldi

despo
Memur
26 Temmuz 2017 09:58

Focus 2011 den itibaren kasa değiştirdi.son olarak da 2015 de focus 3.5 makyajlı kasa halini aldı diye biliyorum.Dizel motor her türlü az yakar ve performanslıdır.Bana göre focusun en önemli özelliği kendine has bir sürüş keyfinin olması.Ben olsam bir günlüğüne kiralar öyle alırım alacaksam ama kiralayacak focus 3 bulabilirmisiniz bilmiyorum.Son olarak focus 3 ile 3.5 arasında kozmetik değişimlerden fazla fark var.Yani focus 3.5 kiralayıp focus 3 alırsanız hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz.

Fifa.muddeiumumi
Aday Memur
26 Temmuz 2017 22:56

bizde 2006 model 2009 da trafiğe çıkmış focus var sürüş çok güzel güvenlik hissi efsane. Bugün arkadan vurdular bana indim baktım tampon mu düştü çukur mu oluştu diye sadece çizik vardı :) . Bugün yine focus dedim. Sadece bu focus 3 alacağım ama titanium yerine bir alt paket almak beni üzer mi diye dusunuyorum. Ne dersiniz titanium en full olanı. bi altı collection bende hayal kırıklığı yapar mi :)

despo
Memur
27 Temmuz 2017 09:36

Donanımlar hakkında bilgim yok sonuçta 2011 model bir araçtan bahsediyoruz.Ama neticede 45000 e nasıl bir araba alacağınız üç aşağı beş yukarı bellidir.

27 Temmuz 2017 23:31

Ben size pejo 407 öneririm... 45 bine 2010 2011 model alabilirsiniz... Focus à gore üst sınıf olması sebebiyle hayli artıları var... mesela suspansiyon konforu Focus gibi sert değil motor ve yol sesi focusun en kotu yani ama 407 gerçekten sessiz bi araç ...Ayrıca en boş pakette bile hız sabitleme esp 9 hava yastığı gibi bir çok donanım standart. ..1.6 dizel motoru zaten biliniyor Focus ta pejo motorunu kullanıyor gayet az yakan ve sağlam bir motor... aynı paraya daha iyi bir araç almış olacaksiniz

Fifa.muddeiumumi
Aday Memur
28 Temmuz 2017 22:08

d sınıfı bir araç olması beni celbediyor. düşünceleriniz için teşekkür ederim.

Fifa.muddeiumumi
Aday Memur
28 Temmuz 2017 22:10

Peugeot olunca korkuyorum. Güvensizlik hissi geliyo. Fransız ile italyandan kaçarlar ya

29 Temmuz 2017 00:48

Evet bizim memlekete böyle bir ön yargı var ama 40 45 bandında alacaginiz temiz bir 407 ksinlikle sizi üzmez emin olun... bizim memlekette malesef mahalle baskısı çok fazla herkes araçtan anlamıyor ve kulaktan dolma bilgilerle araç alıyor... maksadım focusu kötülemek değil kesinlikle güzel araç ama aynı fiyata piyasada 407 gibi bir konfor makinası varken ben olsam Focus almazdim... inanın çok kaliteli çok güvenli sağlam ve luks sınıf bir araç...

Toplam 9 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi