Editörler : Adversary
15 Eylül 2017 16:04

qqmustiqq
Aday Memur

Arkadaşlar dsi alımındaki , Bilgisayar Ve Yazılım Mühendisliği lisans programından mezun olmak şartını 2 saattir araştırıyorum. Yahu bu bölüm 2016 da açılmış daha mezun bile vermemiş. Sadece ve sadece Toros Üniversitesinde var bu bölüm zaten adamlar 2.sınıf daha. Bu işin peşini bırakmayın. 1 kişi 1 kişidir. Zaten kuş kadar kadro var. Bari kadro yanmasın 1 kişi bizden gitsin. Yök ü arayıp denkliğimiz var mı onu sorucam. Dpb yi aradım ,Dsi yi aradım. Dpb deki adam yaz o bölümün mezunu yok dedi. Dsi ye de yazılı dilekçe ver hiçbir şey yapamazlar dedi. 1 kadro falan ama o 1 kişinin hayatı değişecek sonuçta. Siz de arayın arkadaşlar bugün cuma mesai bitmek üzere

15 Eylül 2017 16:40

qqmustiqq
Aday Memur

Ve dsi ye başvururken sistemden çekecekler bilgileri. Yök ten mi ösys den mi artık ne. Yani her türlü kimse kadroya başvuramayacak kadro yanacak :D . 0312 454 4845. Pazartesi bu numarayı arayın arkadaşlar. Bilgisayar ve Yazılım Mühendisliği bölümünün mezunu yok. Bu bölüm daha yeni açılmış. Kadro yanacak yazık.

Toplam 162 mesaj
ANKET
Sizce Türkiye, Kuzey Irak'taki referandumdan dolayı, askeri müdahalede bulunmalı mı?