Editörler : Pangaea
27 Temmuz 2017 23:30

Kadıköy kpss kursu önerisi

Arkadaşlar merhaba,

Kadıköy de kpss kursuna gitmiş, memnun kalmış veya istediği verimi alamamış arkadaşlar yorumlarınızı bekliyorum.

Yarın tüm kurslara uğrayıp bilgi alacağım ama bir de tecrübeli arkadaşlardan bilgi almak istiyorum.

Yardımcı olan arkadaşlarıma şimdiden teşekkürler.

yürüyenuçak
Aday Memur
28 Temmuz 2017 18:00

Arkadaşlar bugün gittim kavram, murat ve tasarı kursları ile görüştüm hiçbiri beni tam olarak tatmin edemedi. Var mı bu kurslara giden memnun kalan ??

haemoz
Aday Memur
30 Temmuz 2017 17:17

Arkadaşlar bende 2018 KPSS'ye hazırlanmak istiyorum.

Ancak Öğrenci olmayalı bayağı bir zaman oldu, muhtemelen körelmişimdir.

Kpss için kurssuz başarıya ulaşamam diye düşünüyorum, kadıköyde önereceğiniz kurs benimde çok işime yarayacaktır.

Paylaşım lütfen.

yürüyenuçak
Aday Memur
30 Temmuz 2017 20:08

Dostum merhaba senle aynı durumdayız. Ben kadıköyde gittim görüştüm kurslarla ama tam anlamıyla beni bağlayabilen olmadı

.Fiyatlar 1300-1400tl 10 taksit yapıyorlar.( Kesin kararım olmadığı için pazarlık yapmadım.) Haftada 6-7 saat tek gün. sabah ve akşam grupları var

Birde benim kafamda şöyle bir düşünce var şubata kadar konuları bitirip min 3 ay tekrar ve test çözmek. Kurslar dersleri nisanın 2. haftası bitiriyor. Beni yavaşlatacağını düşünüyorum kursların. İnternetten ve kitaptan çalışsam mantıklı diye düşünüyorum ama bu seferde yeterli olur mu düşüncesi

Hakkımızda hayırlısı olsun.

haemoz, 7 yıl önce

Arkadaşlar bende 2018 KPSS'ye hazırlanmak istiyorum.

Ancak Öğrenci olmayalı bayağı bir zaman oldu, muhtemelen körelmişimdir.

Kpss için kurssuz başarıya ulaşamam diye düşünüyorum, kadıköyde önereceğiniz kurs benimde çok işime yarayacaktır.

Paylaşım lütfen.

sdffen
Aday Memur
30 Temmuz 2017 21:29

2016 da kadıköyde Çözüm akademiye gitmiştim.Sınıfları matematik seviyesine göre ayırmıştılar. Öğretmen kadrosu iyiydi.Ders saatleri de o zaman diğer kurslara göre daha fazlaydı.Öğretmenlere soru sorma bakımından rahat bir ortam vardı öğretmenleri ilgiliydi ellerinden geldiğince yardımcı oluyordu.Ben kpss de kursun faydasını fazlasıyla görmüştüm.

KPSS2544
Aday Memur
30 Temmuz 2017 21:58

İHtiyaç dersanesi vardı B grubu için iyidi

yürüyenuçak
Aday Memur
30 Temmuz 2017 22:23

Hocam sorması ayıptır kaç puan almıştınız ?

Kursun başarısını sorduğumda öğrencileriniz nereye atandı dediğimde net cevap veremiyorlar.

kursun başarısı ne ölçüdeydi kurstaki arkadaşlarınız vs.

sdffen, 7 yıl önce

2016 da kadıköyde Çözüm akademiye gitmiştim.Sınıfları matematik seviyesine göre ayırmıştılar. Öğretmen kadrosu iyiydi.Ders saatleri de o zaman diğer kurslara göre daha fazlaydı.Öğretmenlere soru sorma bakımından rahat bir ortam vardı öğretmenleri ilgiliydi ellerinden geldiğince yardımcı oluyordu.Ben kpss de kursun faydasını fazlasıyla görmüştüm.

sdffen
Aday Memur
30 Temmuz 2017 23:05

Benim puanım iyiydi hocam kpss 3 puanım 92 , öabt öğretmenlik puanım 88 fakat sözleşmeli öğretmenlik geldiği ve evli olduğum için tercih yapmadım öğretmenlikte fakat bundan sonraki memurluk alımında artık memurluk tercihi yapıp memur olarak atanmayı düşünüyorum İstanbul alımı olursa.Bizim sınıfta çok çalışan arkadaşlardan 95 puanı görenler vardı.Benim tanıdıklarımda genelde 85-90 civarı bizim sınıf o bakımdan iyiydi.Diğer sınıflar konusunda bilgim yok.Ama genelde kursta öğretmenlerin anlattığıyla kpss de çıkan sorular çok benzerdi o yüzden çalışan iyi puan almıştır diye düşünüyorum.Öğretmenlikte özel bir durumu olmayanlar atanmıştır mülakattan düşük verilmediyse mülakat biraz olayı bozdu öğretmenlikte çünkü kpss puanı yüksek olduğu halde mülakattan düşük verildiği için atanamayan da olmuştur.Birde sözleşmeli ve 4-6 yıl çakılı kadro olduğu için benim gibi tercih edemeyen de olmuştur.

yürüyenuçak, 7 yıl önce

Hocam sorması ayıptır kaç puan almıştınız ?

Kursun başarısını sorduğumda öğrencileriniz nereye atandı dediğimde net cevap veremiyorlar.

kursun başarısı ne ölçüdeydi kurstaki arkadaşlarınız vs.

yürüyenuçak
Aday Memur
31 Temmuz 2017 01:15

Hocam tebrikler çok güzel puan almışsınız. Değerli yorumun içinde ayrıca teşekkür ederim. Herşey gönlünce olsun.

sdffen, 7 yıl önce

Benim puanım iyiydi hocam kpss 3 puanım 92 , öabt öğretmenlik puanım 88 fakat sözleşmeli öğretmenlik geldiği ve evli olduğum için tercih yapmadım öğretmenlikte fakat bundan sonraki memurluk alımında artık memurluk tercihi yapıp memur olarak atanmayı düşünüyorum İstanbul alımı olursa.Bizim sınıfta çok çalışan arkadaşlardan 95 puanı görenler vardı.Benim tanıdıklarımda genelde 85-90 civarı bizim sınıf o bakımdan iyiydi.Diğer sınıflar konusunda bilgim yok.Ama genelde kursta öğretmenlerin anlattığıyla kpss de çıkan sorular çok benzerdi o yüzden çalışan iyi puan almıştır diye düşünüyorum.Öğretmenlikte özel bir durumu olmayanlar atanmıştır mülakattan düşük verilmediyse mülakat biraz olayı bozdu öğretmenlikte çünkü kpss puanı yüksek olduğu halde mülakattan düşük verildiği için atanamayan da olmuştur.Birde sözleşmeli ve 4-6 yıl çakılı kadro olduğu için benim gibi tercih edemeyen de olmuştur.

sdffen
Aday Memur
31 Temmuz 2017 21:20

Teşekkür ederim darısı sizin başınıza umarım sizde atanacak puanı alıp atanırsınız. Kpssde motivasyon ve hedef çok önemli benim hedefim 90 alıp İstanbul'a atanmaktı. Öğretmenlikte sözleşmeliden kaynaklı her iki öğretmenlik alımında İstanbul olmadığı için tercih yapmayıp öğretmenlik puanımı yakmış oldum.Artık 92 puan olan memurluk puanını kullanırım memurlukta o puanla İstanbul'a atanırım.Yani yine hedefime ulaşmış olacam çok şükür.Sizde hedef koyup o motivasyonla çalışırsanız başarılı olursunuz.Benim hedefime ulaşmamda motivasyonla düzenli çalışmam ve gittiğim kursun öğretmenlerinin çok iyi olması etkili oldu.Sizinde herşey gönlünüzce olsun şimdiden başarılar.

yürüyenuçak, 7 yıl önce

Hocam tebrikler çok güzel puan almışsınız. Değerli yorumun içinde ayrıca teşekkür ederim. Herşey gönlünce olsun.

sdffen
Aday Memur
31 Temmuz 2017 21:32

Yayın olarak da Yargı yayınlarının konu anlatımı ve soru bankasıyla, Pegem yayınlarının soru bankasını tavsiye ederim.Benim tecrübelerim bu kadar.Yolunuz açık olsun.

yürüyenuçak, 7 yıl önce

huseyinsah54
Aday Memur
11 Ağustos 2017 10:49

Arkadaşlar ben BAŞARI AKADEMİ ye gittim çok memnun kaldım. çift yayın veriyorlar. yedi iklim ve istediği yayını verdiler. hocaları kadro, çok ilgilendiler,disiplinli bir kurs şiddetle öneririm.

ozmania
Memur
17 Temmuz 2019 11:40

arkadaşlar 2018'de kursa gidip kazananlardan tavsiye bekliyorum.

2020 için hazırlanacağım, kadıköy civarında memnun kaldığınız kurs bilgisi paylaşabilir misiniz?

Okapidzy
Kapalı
17 Temmuz 2019 13:21

Murat egitim bayagi iyiydi
ozmania, 5 yıl önce

2020 için hazırlanacağım, kadıköy civarında memnun kaldığınız kurs bilgisi paylaşabilir misiniz?

faruk.
Aday Memur
19 Temmuz 2019 18:11

Daha önce başka bir kpss kursuna da gitmiş biri olarak kadıköyde kesinlikle Yargı akademi derim.

ozmania, 5 yıl önce

mislina6085
Aday Memur
20 Temmuz 2019 00:30

Tarih hocası Şahin hoca mıydı
faruk., 5 yıl önce

Daha önce başka bir kpss kursuna da gitmiş biri olarak kadıköyde kesinlikle Yargı akademi derim.

ecemsuulas
Aday Memur
22 Temmuz 2019 23:25

2018 de Kadıköy Murat eğitime gitmiştim hocaları gerçekten çok iyi sürekli etüt yapıyorlar tek kusuru çift yayın desteğinin olmaması.

suatkovanci
Aday Memur
23 Temmuz 2019 09:21

Kadıköy Murat'ı tek geçerim

faruk.
Aday Memur
23 Temmuz 2019 14:25

Evet.Tarih hocası Şahin hoca ve çalışmam sayesinde tarihte 25 doğru 2 de yanlış yapmıştım kpssde. Tarih ki benim için hep sorun olan ve korktuğum bir derstti.

mislina6085, 5 yıl önce
Tarih hocası Şahin hoca mıydı

canermüh.
Aday Memur
21 Ağustos 2021 10:59

2020 kpss için kurs araştırırken önerinizle Kadıköy yargı akademiye kayıt yaptırmıştım öneriniz için teşekkür ederim. Bir sayısalcı olarak GK kısmında 51 net yapmıştım. Tarih ve vatandaşlıkta nokta atışı sorular çıkmıştı.2021-1 atamasıyla atandım göreve başlamak için bekliyorum.

faruk., 5 yıl önce

Toplam 19 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi