Editörler : cihan27E.Kayı Han
28 Temmuz 2017 22:09

Eş yardımı herkese verilsin tüm memur ve öğretmenlere de verilsin

asgari ücretlilerin ki eş değilmi neden asgari ücretlilerin eşlerine eş yardımı verilmiyor..neden hep bana bencilliği yaşanıyor memurlar arasında..

tamtam23
Memur
28 Temmuz 2017 22:10

bu arada neden bu konudaki başlıklarım siliniyor..kimseye hakaret etmedim ben..

tamtam23
Memur
28 Temmuz 2017 22:14

http://www.memurlar.net/gazeteler/2017/7/28/takvim/

bu arada hükümet müthiş bir adım attı..emeklilerede aile yardımı verilecek..sırada asgari ücretliler var İnşaAllah.

tamtam23, 7 yıl önce

bu arada neden bu konudaki başlıklarım siliniyor..kimseye hakaret etmedim ben..

murat5535
Genel Müdür
29 Temmuz 2017 08:06

Asgari ücretlilerin maaşını devlet mi veriyor ki devletten istiyor.patronlarından istesinler onlar ha devlet su kadar da calismayan es icin para vereceksin deyip asgari ucreti 1600 lira yapsa bu sefer de isverenler karsi cikar.memurlar icin de herkese verilecekse bence az istiyorsun sonucta sen 1 memur olarak es yardimi esinde memursa ona da 1 es yardimi toplam 2 es yardimi almaniz lazim

deoks
Kapalı
29 Temmuz 2017 10:45

Eşi olmayan bekarlara da verildin. Onların başı kel mi !!!1!11!!1

barbados
Genel Müdür
29 Temmuz 2017 11:56

eşi çalışmayan aileyi ödüllendirelim ama karı-koca çalışıp ekonomiye katkı sağlayan üreten çocuklarını büyütmek için rezil olan her ikisi de çalışan eşlere hiç birşey vermeyelim.

murat5535
Genel Müdür
30 Temmuz 2017 01:10

Onlara da kres yardimi verilmesi gundemde hatta pilot illerde basladi.yani bunu isteyip diretmek daha mantikli es yardimi tek maasla calisan kisiye ek yardim.bu evliyken askere giden erkek icin bayana da veriliyor.kaza geciren gecici sure calisamayan ese de veriliyor dogum yapan ucretsiz izine ayrilan kisiye de veriliyor

Toplam 6 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi