Editörler : supporters.

Kapalı
29 Temmuz 2017 12:35

85 üstü puan ile SGK denetmenlik başvurusu anketi

Bu ankete 10 günde, 27 kişi oy kullandı ve 08/08/2017 12:35 tarihinde sona erdi.

Naruto88
Aday Memur
29 Temmuz 2017 12:39

Arkadaş derdin ne senin? 85 üstü başvurmasın, bana sıra gelsin hesabı yapıyorsun anlaşılan

e-mutlu
Kapalı
29 Temmuz 2017 12:45

koy verme, oy ver.

e-mutlu
Kapalı
29 Temmuz 2017 13:35

bildiğin bir şey varsa paylaş bizde öğrenelim, kafana göre serzenişte bulun diye açılmadı bu anket.

Naruto88, 7 yıl önce

Arkadaş derdin ne senin? 85 üstü başvurmasın, bana sıra gelsin hesabı yapıyorsun anlaşılan

Aragog
Şef
29 Temmuz 2017 14:24

Benim anlamadigim bu kuruma girince baska kurumlara basvuru yapamiyor musun.85 ustu de olsa issiz olanlar ve ilk asamada kariyerden ziyade bir gelire ihtiyac duyanlar var.

e-mutlu
Kapalı
29 Temmuz 2017 15:32

sınav puanı tek kullanımlıktır, ayrıca ilk aşama b-kadrodur, a-kadro kariyer memurluğudur.

Aragog, 7 yıl önce

Benim anlamadigim bu kuruma girince baska kurumlara basvuru yapamiyor musun.85 ustu de olsa issiz olanlar ve ilk asamada kariyerden ziyade bir gelire ihtiyac duyanlar var.

korugann
Aday Memur
29 Temmuz 2017 16:28

Yalana bak yalana, nasıl tek kullanımlık ? Denetmenlikte ders çalışmaya fırsat olduğu için çokça bu kuruma giripde kaymakamlık vs kasıp giden var. Denetmenlik a kadrodur. Tek sıkıntısı merkez uzmanlığı değil taşra uzmanlığıdır.

e-mutlu, 7 yıl önce

sınav puanı tek kullanımlıktır, ayrıca ilk aşama b-kadrodur, a-kadro kariyer memurluğudur.

e-mutlu
Kapalı
29 Temmuz 2017 16:48

kaymakamlık kendi sınavını kendi yapar, cahil cahil yazmayın yahu şuraya.

korugann, 7 yıl önce

Yalana bak yalana, nasıl tek kullanımlık ? Denetmenlikte ders çalışmaya fırsat olduğu için çokça bu kuruma giripde kaymakamlık vs kasıp giden var. Denetmenlik a kadrodur. Tek sıkıntısı merkez uzmanlığı değil taşra uzmanlığıdır.

korugann
Aday Memur
29 Temmuz 2017 17:11

Sen cahilliğinle milleti zehirlemeye çalışma. Neyin ne olduğunu iyi biliyoruz. Sınavını kendi yapmasıyla ne alakası var, merkezi alım mı bu puan bir kez kullanabilsin. Sgk denetmenlik özellikle yardımcılık döneminde diğer müfettişlik, üst kurul vs ye geçişte ders çalışabilmek için daha rahat bir ortam sağladığı için özellikle de tercih edilmektedir. Seni gidi şark kurnazı seni, kurumlar hakkında çok bilgisi olmayan 3er 5 er insanı etkilerim ayağıyla algı yapıyorsun. Ama yedirmezler güzelim bunu bil.

e-mutlu, 7 yıl önce

kaymakamlık kendi sınavını kendi yapar, cahil cahil yazmayın yahu şuraya.

e-mutlu
Kapalı
29 Temmuz 2017 17:27

anketle bu yorumun, ilgisini çözen varsa beri gelsin.

ankete oy verdin mi bakayım sen?

korugann, 7 yıl önce

Sen cahilliğinle milleti zehirlemeye çalışma. Neyin ne olduğunu iyi biliyoruz. Sınavını kendi yapmasıyla ne alakası var, merkezi alım mı bu puan bir kez kullanabilsin. Sgk denetmenlik özellikle yardımcılık döneminde diğer müfettişlik, üst kurul vs ye geçişte ders çalışabilmek için daha rahat bir ortam sağladığı için özellikle de tercih edilmektedir. Seni gidi şark kurnazı seni, kurumlar hakkında çok bilgisi olmayan 3er 5 er insanı etkilerim ayağıyla algı yapıyorsun. Ama yedirmezler güzelim bunu bil.

korugann
Aday Memur
29 Temmuz 2017 17:31

Oyumu da verdim sen merak etme. Bir önceki başlık ve bu anketle algı yapmaya çalışıyorsun. Şıklar ise tam da buna uygun zaten. "Başvurmayı düşünmüyorum, daha büyük planlarım var." bu ne ya ahahahahah

e-mutlu, 7 yıl önce

anketle bu yorumun, ilgisini çözen varsa beri gelsin.

ankete oy verdin mi bakayım sen?

e-mutlu
Kapalı
29 Temmuz 2017 17:39

senin yok mu? olmamalı mı? işte algı yaratmaya çalışan tam da burada! küçük hesaplar bunlar korugann

korugann, 7 yıl önce

Oyumu da verdim sen merak etme. Bir önceki başlık ve bu anketle algı yapmaya çalışıyorsun. Şıklar ise tam da buna uygun zaten. "Başvurmayı düşünmüyorum, daha büyük planlarım var." bu ne ya ahahahahah

Aragog
Şef
29 Temmuz 2017 17:58

Vay arkadas tek kullanimlik falan demissin.Alenen yalan soylemen ayri mesele insani salak yerine koymaya calisman ayri mesele.Bu sinava calisip puan alan herkes az cok isleyisi biliyor kardesim sen yorma kendini artik.

Aragog, 7 yıl önce

ayşcn10
Aday Memur
29 Temmuz 2017 18:15

basvurmayacaktm ama sırf senın bu paylasımların yuzunden basvuracam e mutlu sımdı sen dusun :D

e-mutlu
Kapalı
29 Temmuz 2017 18:57

yarın gel başla, masan hazır :D

ayşcn10, 7 yıl önce

basvurmayacaktm ama sırf senın bu paylasımların yuzunden basvuracam e mutlu sımdı sen dusun :D

e-mutlu
Kapalı
29 Temmuz 2017 19:00

tamam, aynı puanla iki kurumda birden çalışırsın, marangoza senin için de bir masa siparişi verdim

Aragog, 7 yıl önce

Vay arkadas tek kullanimlik falan demissin.Alenen yalan soylemen ayri mesele insani salak yerine koymaya calisman ayri mesele.Bu sinava calisip puan alan herkes az cok isleyisi biliyor kardesim sen yorma kendini artik.

e-mutlu
Kapalı
30 Temmuz 2017 13:19

GNCL..

dadaşf
Memur
30 Temmuz 2017 13:30

Kardes sif sana inat basvuru yapmayi dusunuyorum. Oylesine girmistim bu sene ama senin yaptigin alcaklik otesi geliyor nedense.

e-mutlu, 7 yıl önce

GNCL..

Siyasallı71
Aday Memur
30 Temmuz 2017 14:25

Yeter lan dingil.forumu kirletiyorsun 2 gündür.sen bu kafayla çağırılsan da kazanamayacan zaten.embesil

e-mutlu, 7 yıl önce

GNCL..

e-mutlu
Kapalı
30 Temmuz 2017 16:48

yaw he heee..

Siyasallı71, 7 yıl önce

Yeter lan dingil.forumu kirletiyorsun 2 gündür.sen bu kafayla çağırılsan da kazanamayacan zaten.embesil

nebulax
Aday Memur
31 Temmuz 2017 14:00

yuh algı kasmak için türlü yalanlar.....b.o.q. kadar beyni olan algı yaratabileceğini düşünüyor bu kafayla anca burda algı kasarsın denetmenlik falan neyine senin:D

Toplam 26 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi