Editörler : Mehmet BalciCüneyt Barışoglu
08 Eylül 2017 19:48

wessaurtr
Şef

Dun polis memuru gelmis komsumuza sormus beni. İns kisa sürecek soruşturma

Hasan.Alyanak, 2 hafta önce - Alıntıya git

Aynen hocam benimki de 15-20 gün önce muhtara ve 1-2 komşuya sormuşlar

kırklareli il özel idaresi

08 Eylül 2017 21:38

SwagX.
Şube Müdürü

Geçtiğimiz salı günü muhtara polis gelmiş sormuş . Muhtar bu hafta 2 defa geldiler dedi.. 2 kez gelmesinin sebebi içişleri alımının yarattığı bir durum olabileceği gibi (mülakata girmesem de ) 2 farklı kurum da yönetiyor olabilir soruşturmayı. Emniyet ve mit.

Forumda adres teyitten sonra 1 hafta içinde kuruma soruşturma gönderilir demişler ne kadar doğru bilmiyorum.

Kuruma soruşturma dosyası ulaştıktan sonra kurum, dosyası ulaşanları arıyor ve onaylandı bilgisini sunuyor. Ancak bazı kurumlarda işe toplu başlatma yapıyorlar hakkaniyet açısından herkesin dosyası gidecek ve kurul toplanacak sonra tebligatlar gönderilecek. Örneğin bizim kuruma 28 kişi atanmış toplamda hepsini aynı anda başlatacaklarmış. Benim dosyam gitse de malesef diğer arkadaşları bekleyeceğim mecburen..

Sanıyorum ki bu durum sgk gibi ucu bucağı olmayan kurumlarda geçerli değil genelde az kişi atanan özerk kurumlarda geçerli.

Adres teyitten sonra 1 hafta içinde soruşturma dosyasının kuruma gönderilme bilgisi doğru mu bilen beri gelsin :D

09 Eylül 2017 00:22

wessaurtr
Şef

Geçtiğimiz salı günü muhtara polis gelmiş sormuş . Muhtar bu hafta 2 defa geldiler dedi.. 2 kez gelmesinin sebebi içişleri alımının yarattığı bir durum olabileceği gibi (mülakata girmesem de ) 2 farklı kurum da yönetiyor olabilir soruşturmayı. Emniyet ve mit.

Forumda adres teyitten sonra 1 hafta içinde kuruma soruşturma gönderilir demişler ne kadar doğru bilmiyorum.

Kuruma soruşturma dosyası ulaştıktan sonra kurum, dosyası ulaşanları arıyor ve onaylandı bilgisini sunuyor. Ancak bazı kurumlarda işe toplu başlatma yapıyorlar hakkaniyet açısından herkesin dosyası gidecek ve kurul toplanacak sonra tebligatlar gönderilecek. Örneğin bizim kuruma 28 kişi atanmış toplamda hepsini aynı anda başlatacaklarmış. Benim dosyam gitse de malesef diğer arkadaşları bekleyeceğim mecburen..

Sanıyorum ki bu durum sgk gibi ucu bucağı olmayan kurumlarda geçerli değil genelde az kişi atanan özerk kurumlarda geçerli.

Adres teyitten sonra 1 hafta içinde soruşturma dosyasının kuruma gönderilme bilgisi doğru mu bilen beri gelsin :D

SwagX., 2 hafta önce - Alıntıya git

Duydum ama kesin bilgi değil. Bizim de 16 kişi atanmış herkes aynı anda başlayacakmış.

12 Eylül 2017 16:27

wessaurtr
Şef

Beni bugün kurumdan aradılar. Çarşamba veya Perşembe tebliğ edip Cuma ya da Pazartesi işbaşı yapacakmışım.

Kırklareli Özel İdare kurumum. Kendim de Kırklareli'de yaşıyorum ondan hızlı oldu sanırım.

Darısı tüm bekleyenlerin başına.

12 Eylül 2017 16:46

kkaf
Aday Memur

beni de şimdi aradılar tebligattan sonra 15 gün içinde başlayın diye

12 Eylül 2017 16:47

kkaf
Aday Memur

bekleyen herkesin en kısa sürede onaylanması dileğiyle ..

12 Eylül 2017 17:08

Dhmi-6868
Aday Memur

Arkadaşlar ben 2017/1 ile Dhmi ye atandım şu an 657 ye bağlı memurum bugün polisler eve gelmiş ama ben uyuyordum zili duymamışım evde de tektim maalesef...Polisler de çalıştığım kuruma gitmişler evinde yoktu ulaşamadık bir kaç soru soracağız demişler...Şimdi ben ne yapmalıyım sizce...

12 Eylül 2017 21:57

rlbkr
Aday Memur

Soruşturmanın ne aşama da olduğunu nerden öğrenebiliriz. Kurumu arasam bilgi verirler mi

13 Eylül 2017 07:47

wessaurtr
Şef

Soruşturmanın ne aşama da olduğunu nerden öğrenebiliriz. Kurumu arasam bilgi verirler mi

rlbkr, 2 hafta önce - Alıntıya git

Vermiyorlar, topu emniyete atıyorlar. Emniyeti aradığın zaman da bu gizli bir soruşturma, bilgi veremeyiz diyorlar.

18 Eylül 2017 00:54

muhammedcellat
Aday Memur

Arkadaşlar Kastamonu Il özel idaresine atanan varmı varsa durumları ne birde buraya yazan arkadaşlar Atandığı kurumu ve ikamet ilini yazsa da ona göre çıkarım yapsak yoksa yasak mı yazmak 🤔😃

18 Eylül 2017 13:02

birgulkus
Aday Memur

Beni bugün kurumdan aradılar. Çarşamba veya Perşembe tebliğ edip Cuma ya da Pazartesi işbaşı yapacakmışım.

Kırklareli Özel İdare kurumum. Kendim de Kırklareli'de yaşıyorum ondan hızlı oldu sanırım.

Darısı tüm bekleyenlerin başına.

wessaurtr, 2 hafta önce - Alıntıya git

Başladınız mı hocam?

18 Eylül 2017 18:57

wessaurtr
Şef

Başladınız mı hocam?

birgulkus, 5 gün önce - Alıntıya git

Başladım cuma günü itibariyle.

18 Eylül 2017 19:09

birgulkus
Aday Memur

Başladım cuma günü itibariyle.

wessaurtr, 5 gün önce - Alıntıya git

Hayırlı olsun Allah utandırmasın. Biz daha bekliyoruz

18 Eylül 2017 21:38

wessaurtr
Şef

Hayırlı olsun Allah utandırmasın. Biz daha bekliyoruz

birgulkus, 5 gün önce - Alıntıya git

Valla başladık ama teknik olarak ben de halen bekliyorum :) Çünkü ne çalışacağım yer, saat ya da giyilecek üniforma belli. Öyle avare avare dolaşıyoruz :)

19 Eylül 2017 11:24

birgulkus
Aday Memur

Valla başladık ama teknik olarak ben de halen bekliyorum :) Çünkü ne çalışacağım yer, saat ya da giyilecek üniforma belli. Öyle avare avare dolaşıyoruz :)

wessaurtr, 5 gün önce - Alıntıya git

Beklemeye alıştık zaten çok zor bir süreç bir türlü oturmuyor yerine:(

19 Eylül 2017 23:07

Hasan.Alyanak
Aday Memur

+

19 Eylül 2017 23:21

loselose
Daire Başkanı

ekim sonu deyip salladılar bizide bakalım 1 ay daha takılmaca :D

Toplam 37 mesaj
ANKET