Editörler : Pangaea
01 Ağustos 2017 10:08

Kyk samsun kazananlar

Arkadaşlar bundan sonraki süreci kontrol edelim

kpssbıyolojı
Aday Memur
01 Ağustos 2017 10:37

+++

yagmuroid
Aday Memur
01 Ağustos 2017 13:14

arkadaşlar samsun bayan asilden yerleşip gelmeyecek olan var mı acaba ?

yagmuroid
Aday Memur
01 Ağustos 2017 13:16

asilden yerleşip gelmeyecek olanlar hakkında bilgisi olanlar paylaşım yapabilirler mi acaba ? amaç yedeklerin önlerini görmesi ve ona göre plan yapabilmeleri . lütfen birbirimize yardımcı olalım

kim.müh2013
Aday Memur
01 Ağustos 2017 16:08

+

Alex551907
Aday Memur
01 Ağustos 2017 16:12

Kazandim erkek

Alex551907
Aday Memur
01 Ağustos 2017 16:14

Benimde oldu erkek

Kebal
Memur
01 Ağustos 2017 16:19

Hayırlısı olsun kazandınız yazması asil anlamında değil mi

Alex551907, 7 yıl önce

Benimde oldu erkek

Kebal
Memur
01 Ağustos 2017 16:20

Bir yerde erzurumdan 4. Asilim yazmış biri bende sıra yazmıyor sadece kazandınız yzıyor

Kebal, 7 yıl önce

Hayırlısı olsun kazandınız yazması asil anlamında değil mi

Kebal
Memur
01 Ağustos 2017 19:07

+

scofieldd
Aday Memur
01 Ağustos 2017 21:10

Ee hadi hayırlı olsun torpilliler Allah soracak herkesten başka yerlerden çıkacak başınıza

Alex551907
Aday Memur
01 Ağustos 2017 22:55

Bende de sadece kazandiniz yaziyor.

Kardesim ayrica inan torpilim yok ben de sasirmadim degil fakat Allah emegimin karsiligini verdi cok sukur puan 86... sen kendine sor sence hakkim mi degil mi

Kebal
Memur
02 Ağustos 2017 14:56

Sen ne saçmalıyorsun nerden biliyorsun torpil olduğunu nerde angutlar var burda. Ulan angut olmayaydın atansaydın başkasına da üzerindeki boktan sürmeseydin

scofieldd, 7 yıl önce

Ee hadi hayırlı olsun torpilliler Allah soracak herkesten başka yerlerden çıkacak başınıza

blackwater04
Kapalı
02 Ağustos 2017 15:01

bende samsun kazanamadınız diyor gfkdlgnjlfdşg

Kebal, 7 yıl önce

Bir yerde erzurumdan 4. Asilim yazmış biri bende sıra yazmıyor sadece kazandınız yzıyor

Mat.123
Aday Memur
02 Ağustos 2017 19:29

Arkadaşa angut diyene bak! Daha kazanıp kazanamadığını anlayamamış mal.

Kebal, 7 yıl önce

Sen ne saçmalıyorsun nerden biliyorsun torpil olduğunu nerde angutlar var burda. Ulan angut olmayaydın atansaydın başkasına da üzerindeki boktan sürmeseydin

Kebal
Memur
02 Ağustos 2017 21:56

İlk defa mülakata girdim ve ilk defa böyle bir tecrübem oldu. Bununla o konunun ne alakası var yaw ne biçim insanlarsınız yazıklar olsun

Mat.123, 7 yıl önce

Arkadaşa angut diyene bak! Daha kazanıp kazanamadığını anlayamamış mal.

Mat.123
Aday Memur
03 Ağustos 2017 00:15

Senin bu zeka fışkıran cevaplarından sonra torpil tezim %90 lardan %95 lere çıktı. Vatana millete hayırlı olsun artık (!)

Kebal, 7 yıl önce

İlk defa mülakata girdim ve ilk defa böyle bir tecrübem oldu. Bununla o konunun ne alakası var yaw ne biçim insanlarsınız yazıklar olsun

scofieldd
Aday Memur
03 Ağustos 2017 10:12

Hahaha katılıyorum arkadaşlar Kebal in kendinden haberi yok bir de kazanmış şaka gibi

Kebal
Memur
03 Ağustos 2017 10:20

Sizi Allaha havale ediyorum klavye delikanlıları. Pis düşünceli karakteri bozuk insancıklar. Belkide tek kişisindir bilemiyorum ama şundan eminim ki gerçektende sizde suç yok sizi çekip çıkartanın amk ;)

Mat.123
Aday Memur
03 Ağustos 2017 15:19

Anma o pis ağzına güzel Allah'imin ismini. Sen kazanamayana angut diyecek kadar insan psikolojisinden nasıl anladığını, yazdıklarınla akıl küpü (!) Olduğunu, kufurbazin biri olduğunu koydun ortaya kuruma tam bir verim olursun belli!

Kim torpil yaptıysa yaptirdiysa yüce Allah'ım onu kahretsin! Hz Muhamed'in ahi Hz Ali'nin kılıcı boynuna değsin. Kazandığı parayı huzurla yiyemesin inşallah. Hakkıyla giren azgınlığa da sağlıkla yemek nasip olsun.

Kebal, 7 yıl önce

Sizi Allaha havale ediyorum klavye delikanlıları. Pis düşünceli karakteri bozuk insancıklar. Belkide tek kişisindir bilemiyorum ama şundan eminim ki gerçektende sizde suç yok sizi çekip çıkartanın amk ;)

Kebal
Memur
03 Ağustos 2017 17:37

Beddualarını bende edıyorum merak etme koçum kim torpil yaptıysa kazandığı parayı yemek nasip olmasın. Kazanamayanları anladığımı başka başlıklarda iyi temennilerimi sunduğumu açıp bakarsan görürsün. Ama sen konuya torpil yaptırdın diye girdin diye bende bunları dedim. Kaşınmayacaksın hem hakaret hem zeka seviyenle ilgili sohbet hemde damarına basacak şekilde alaycı muhabbetler kurdurmayacaksın ;)

Mat.123, 7 yıl önce

Anma o pis ağzına güzel Allah'imin ismini. Sen kazanamayana angut diyecek kadar insan psikolojisinden nasıl anladığını, yazdıklarınla akıl küpü (!) Olduğunu, kufurbazin biri olduğunu koydun ortaya kuruma tam bir verim olursun belli!

Kim torpil yaptıysa yaptirdiysa yüce Allah'ım onu kahretsin! Hz Muhamed'in ahi Hz Ali'nin kılıcı boynuna değsin. Kazandığı parayı huzurla yiyemesin inşallah. Hakkıyla giren azgınlığa da sağlıkla yemek nasip olsun.

Toplam 25 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi