Editörler : hopaliSafak Vaktii
01 Ağustos 2017 16:34   

2018 Kpss için Ankara'da dershane tavsiyeleri

Öğretmenlik için tavsiye edeceğiniz dershaneler :) GYK-EB etkili dershaneler,hocalar,yayınlar

01 Ağustos 2017 17:04

haleeecaliskan06
Aday Memur

en iyi dershane kayıt olduğumuz ve ders çalışmaya başlayacağımız dershanedir......her yer ile görüşmekte fayda var...

01 Ağustos 2017 17:46

fikrizihin06
Aday Memur

Tarih,mat öabt için Kuzey Akademiyi tek geçerim,sınıf öabt belki pegem ....

01 Ağustos 2017 17:50

haleeecaliskan06
Aday Memur

Tarih,mat öabt için Kuzey Akademiyi tek geçerim,sınıf öabt belki pegem ....

fikrizihin06, 2 ay önce - Alıntıya git

Bence sınıf öabt'de de Kuzey ÇOK iyi ...geçen dönem 2 arkadaşım oradan atandı ve çok memnunlardı..bu sene bazı arkadaşlarımda 85 puan aldılar...

01 Ağustos 2017 17:53

emresamsunlu5555
Aday Memur

tanıdığım 3 kişi EDEBİYATA,2 KİŞİ TARİH,5 KİŞİ ÖABT MAT...Yazıldı..gyk-eb de çok iyi bir dershane.Bu sene Türkiye birincisi çıkardılar tebrikler valla

01 Ağustos 2017 17:58

deryasu.candann
Aday Memur

Yargı,yediiklim,pegem,data,Kuzey .....gyk-eb için iyi dershanelerdir bence,görüşmekte,sınıfları görmekte,yayınları incelemekte fayda var tabi...kolay gelsin hocalarım

03 Ağustos 2017 16:16

sultancemberli
Aday Memur

Hoca kadrosu,yayınları,kampları,özel etüt hocaları,sınıf düzeni vb...çok iyi olduğunu gördüğümüz ve düşündüğümüz dershane olan Kuzey Akademiye kardeşimi ve arkadaşımı yazdırdık,bu stres şimdilik bitti,bu hafta sonu MATEMATİK YAZ KAMPI başlayacakmış,hadi bakalım kolay gele herkese

03 Ağustos 2017 16:26

keremcem200
Memur

Matematik,tarih,edebiyat,fen öabt'de arkadaşları Kuzey Akademiye tavsiye üzerine yönlendiriyoruz...her bölüm arkadaşa kayıt oldukları dershanede 2018 için başarılar dilerim..Ders çalışmak sıkıcıdır ama zevkli hale getirmek elimizde,puf....

03 Ağustos 2017 19:14

Kırmızıbalıkk
Aday Memur

KadroAnkara ile de bir görüşmenizi tavsiye ederim. Dediğiniz gibi herkes işi ticarete dökmüş. Ben oraya yazıldım. Hem kadrosu iyi hem programları gerçekçi. Ve bana aile sıcaklığını verebildiler. Müşteri olarak değil abi kardeş gibiler. Tabiki kendi kararınız ama bir uğramak bir şey kaybettirmez. Tüm samimiyetimle yazdım bunları :)

03 Ağustos 2017 21:32

159nrmn951
Aday Memur

Arkadaşlar çok yoğun ve yorucu bir süreç hepmizin kafası allak bulak insan kime inanacağını bilemiyor herkes bir çıkar derdinde kimse öğrenciyi düşünmüyor koca bir ama koymak istiyorum ben tavsiye üzerine kayseriden geldim Kadro Ankara için Erdem hocayla konuştum ve sadece olumlu değil bir çok olumsuz şeyde söyledi ve başka dersanelere gidip konuştum tabiki ve Erdem H dediği herseyi papağan gibi ezlemiş tipler buldum dürüslüğü ve samimiyeti için tşk ediyorum ve bu gün kaydımı yaptırdım tavsiye ederim memun kalırsınız

04 Ağustos 2017 14:57

fikrizihin06
Aday Memur

Mühendisler için Kuzey Akademide ayrı gruplar var diye duydum,ben (eski-yeni) öğrencisi olarak çok iyi hocaları olan ve sistemli bir dershane diyebilirim,özellikle yıl sonu kampları netleri 15 net arttırır...

04 Ağustos 2017 15:40

kpssaysegul06
Şube Müdürü

Öabt için özellikle TARİH,MATEMATİK,SINIF ÖĞR,EDEBİYAT için Kuzey Akademiyi öneririm.

05 Ağustos 2017 09:02

cooper06
Aday Memur

Hiç bıkmadan yeni başlıklar yeni YALANLAR...Sayın kuzey çalışanları...Mesainizi memurlar nette

değil bulunduğunuz kurumda harcamanızı tavsiye ederim.Bu forumlarda yorulmanıza değmez...

Kendinizi öğrenci gibi göstererek fake hesaplardan söylemiş olduğunuz yalanlarla ancak siz

kendinizi kandırırsınız...Dershane arayışı içinde olanlar sizin söylediklerinize kolay kolay inanmaz

Ayrıca sizden daha kaliteli ve köklü olan dershaneler var.Emin olun ki sistemleri sizinkinden daha

iyidir.En azından fiyat olarak milleti kazıklamazlar.Ankara da bir öğrenci arıyorsa;

Murat eğitimi,Yargı,Yediiklim,Yaklaşım,Pegem,gibi dershanelerle görüşür.Bu dershanelerin bir

geçmişi var.Yılların dershaneleri.Ve kendilerini ispatlamış dershaneler.Amaçları insanlara yalan

söylemek değil.Bakın forumlara hiç bu dershanelerle ilgili yorum yapan varmı?Sizin yalan

söylediğiniz bariz belli oluyo...Keşke bir de utansanız....Yalan söylemekten vazgeçseniz...

05 Ağustos 2017 18:30

ozbey.atakkan
Aday Memur

Bence sen gerizekalısın ve Ankaradaki dershaneleri bilmiyorsun, söyletme beni o yazdığın dershanelerin 2 tanesi iflas etti başkaları satın aldı işletiyor...... haberin olmaz tabi , kendince konuşuyorsun...

Bence kendi işine bak başka dershane reklamlarına saldır...niye sadece kuzey! TROLSUN Başkası adına havlıyorsun.....

05 Ağustos 2017 18:35

behucecaglar
Aday Memur

Her dershanenin reklamı var ama herkes Kuzey Akademiyi hedef alıyor,çekemiyorlar sanırım....bENCE HOCASI,SİSTEMİ,ÖZEL ETÜTLERİ ,YIL SONU KAMPLARI VB..SÜPER BİR DERSHANE

05 Ağustos 2017 23:26

Kpss tercih
Aday Memur

Dershaneden ziyade hocaları araştırmak lazım

06 Ağustos 2017 17:29

emresamsunlu5555
Aday Memur

Öabt için özellikle TARİH,MATEMATİK,SINIF ÖĞR,EDEBİYAT için Kuzey Akademiyi öneririm.

kpssaysegul06, 2 ay önce - Alıntıya git

Ben tarih öabt için gittim şükür p-121 90 aldım artık mülakatı ve sıralamayı bekliyorum

06 Ağustos 2017 19:59

Ssnfçı
Aday Memur

Peki arkadaşlar kaça yaZıldınız yazıldığınız dershanelere?

07 Ağustos 2017 00:33

Topkayayyy
Aday Memur

Ankara Pegem

08 Ağustos 2017 15:01

cihangazi7
Aday Memur

Arkadaşlar forumlarda kuzey akademi için yazılanlara inanmadığınızı bende biliyorum ama;

söylediklerine kendileri inanır hale gelmişler.Geçen dönem 2017 için öabt ne sınıf branşında

açabildiler ne de tarih öabt de.Hatta bir arkadaşım 3 lü pakette kuzeye yazıldı.Sınıf öabt

açamadıkları için öabt dersini yaklaşımdan aldı.Dolayısıyla bu kadar yalana gerek yok.Milleti

kandırmayın...Sadece sizde olanı anlatın.Saçmalakta üstünüze yok...Çok merak ediyorum

ne zaman bırakacaksınız yalan söylemeyi

08 Ağustos 2017 18:26

bekirdincdemir06
Aday Memur

Ankara Pegem

Topkayayyy, 2 ay önce - Alıntıya git

EVET NE ZAMAN YAZACAKSINIZ,BÖYLE YAZILMAZ Kİ?

Toplam 52 mesaj
ANKET
Sizce, kamuda liyakat var mı?