Editörler : Mehmet BalciCüneyt Barışoglu
02 Ağustos 2017 09:53   

Tübitak mülakat sonucu bekleyenler

14 Mart'ta Gebze MAM'da "Sekreter"lik için mülakata katıldım. Güvenlik tahkikatı sonuçlansın diye bekliyorum.

Var mı başka sonuç bekleyen?

Gelişme ve bilgileri bu konudan paylaşalım.

02 Ağustos 2017 10:32

bozok83
Aday Memur

13 haziranda mülakata girdim ,beklemedeyim tübitak uzay

02 Ağustos 2017 10:37

tesel-ya
Memur

Ben dün MAM insan kaynakları ile görüştüm. "Süreç sonuçlanmadı" diye yanıt aldım

02 Ağustos 2017 10:37

xlante
Aday Memur

bende bekliyorum tesel-ya aynı gün girmişiz mülakata :))

02 Ağustos 2017 10:39

kngmutemet
Memur

9 haziran gebze tubitak uakea girdim.sonuç yok..

olsada olumsuz olur zaten..:)

dayımız yok......................

02 Ağustos 2017 17:00

bozok83
Aday Memur

alacakları personeller 4857 ye tabi ssk lı daimi işçi olarak çalışacakmış diye duydum birde bazı yerler belirli süreli sözleşme yapıyormuş bilgisi olan varsa ayrıntı alabilirmiyim

02 Ağustos 2017 17:42

tesel-ya
Memur

9 haziran gebze tubitak uakea girdim.sonuç yok..

olsada olumsuz olur zaten..:)

dayımız yok......................

kngmutemet, 4 ay önce - Alıntıya git

Dayı bende de yok ama umut var çok şükür bence siz de olumsuz düşünmeyin. Sonuçta bu kurumun mulakat sonuc süreci biraz uzun işte yapacak bi şey yok maalesef

02 Ağustos 2017 17:44

xlante
Aday Memur

kpss puanıyla girenler daimi işçi,tubitak havuzundan personel alımında belirli süreli sözleşme

02 Ağustos 2017 17:45

tesel-ya
Memur

bende bekliyorum tesel-ya aynı gün girmişiz mülakata :))

xlante, 4 ay önce - Alıntıya git

Evet canim aynı gün. Aynı sancılı bekleyişi yaşıyoruz

Hakkımızda hayırlısı

02 Ağustos 2017 21:38

bozok83
Aday Memur

kpss puanıyla girenler daimi işçi,tubitak havuzundan personel alımında belirli süreli sözleşme

xlante, 4 ay önce - Alıntıya git

Şimdi benim basvurdugum kadro kpss sizdi bu durumda belirli süreli sözleşme mi olacak aceba yarın ik ya sorayım olmazsa

03 Ağustos 2017 09:21

xlante
Aday Memur

Şimdi benim basvurdugum kadro kpss sizdi bu durumda belirli süreli sözleşme mi olacak aceba yarın ik ya sorayım olmazsa

bozok83, 4 ay önce - Alıntıya git

sen sorda bizide aydınlatırısın

03 Ağustos 2017 09:33

kngmutemet
Memur

şokkkkkkkk..gano puanı ile başvuru yaptık hepimiz..belirli süreli sözleşme ise ne faydası var

bana yaa..bende stres yapıyorum boşu boşuna..

tubitak out..................

03 Ağustos 2017 09:39

tesel-ya
Memur

şokkkkkkkk..gano puanı ile başvuru yaptık hepimiz..belirli süreli sözleşme ise ne faydası var

bana yaa..bende stres yapıyorum boşu boşuna..

tubitak out..................

araştırmadınız mı müracaat etmeden önce?

Benim de kafam karıştı :(

03 Ağustos 2017 09:42

kngmutemet
Memur

yaptığım başvurulara baktım şimdi öyle bişey yazmıyo..süreli sözleşme falan.eğer hakikaten öyle ise arkadaşlar garantisi olmayan bi iş derim ben.tubitak bile olsa..sözleşmem bittiğinde gelme sen derlerse herşey bitti işte.4857 daimi işçi ise eğer o süper ok ama sözleşmeli muhabbeti can sıktı gerek yok..

aarştırmak lazım..hoş insan kaynakları da bilgi vermez şimdi.

03 Ağustos 2017 09:47

tesel-ya
Memur

yaptığım başvurulara baktım şimdi öyle bişey yazmıyo..süreli sözleşme falan.eğer hakikaten öyle ise arkadaşlar garantisi olmayan bi iş derim ben.tubitak bile olsa..sözleşmem bittiğinde gelme sen derlerse herşey bitti işte.4857 daimi işçi ise eğer o süper ok ama sözleşmeli muhabbeti can sıktı gerek yok..

aarştırmak lazım..hoş insan kaynakları da bilgi vermez şimdi.

mesaj yazdım size dönerseniz mesajıma memnun olurum

03 Ağustos 2017 09:50

bozok83
Aday Memur

DPB nin ilan sayfasında ilan başlıklarına bakarsanız belirli süreli proje kapsamında ilanlar olduğunu görürsünüz bazı ilanlar böyle

03 Ağustos 2017 09:50

tesel-ya
Memur

benim bildiğim yani öğrendiğim kadarı ile söz konusu kurumda 657li personel yok. 4857'ye tabi çalışıyorlar. daimi/kadrolu işçi ünvanı ile.

belirli süreli belirsiz süreli olması neyi değiştiriyor bilgi edinmeye çalışacağım

03 Ağustos 2017 09:54

tesel-ya
Memur

DPB nin ilan sayfasında ilan başlıklarına bakarsanız belirli süreli proje kapsamında ilanlar olduğunu görürsünüz bazı ilanlar böyle

böyle ilanlar var elbette ama ben kendi başvuru yaptığımız ilanlar üzerine konuşmaktan yanayım. Farazi konuşmak sadece moral bozup can sıkar bence

03 Ağustos 2017 09:58

kngmutemet
Memur

bak arkadaşım..sen nerden öğrendin bilmiyorum ama tubitağın kendi sitesinde mevzuatlar kısmını okudum ben.4857 tabii daimi işçi dışında belrli süreli bir personel alımı yok.ortaya bişey atıyosan

açık et bunu ve insan kaynaklarını arayıp sordunmu nedir diye..ortalığı karıştırma...

03 Ağustos 2017 09:58

bozok83
Aday Memur

ilanların hemen hepsi belirli süreli bazılarında sürekli işçi yazıyor

03 Ağustos 2017 10:00

bozok83
Aday Memur

bak arkadaşım..sen nerden öğrendin bilmiyorum ama tubitağın kendi sitesinde mevzuatlar kısmını okudum ben.4857 tabii daimi işçi dışında belrli süreli bir personel alımı yok.ortaya bişey atıyosan

açık et bunu ve insan kaynaklarını arayıp sordunmu nedir diye..ortalığı karıştırma...

bizde bunu öğrenmeye çalışıyoruz boş konuşma

Toplam 80 mesaj
ANKET
Gelecek 15 yılda sizin ve ailenizin durumu; iyiye mi gider, kötüye mi?