Editörler : Adversary
03 Ağustos 2017 16:34   

Kapalı
Mühendis olan bakanımız kyk'da mühendislerin büyük çoğunlugunu eleyen başkanların işine son versin

makine mühendisi olan ve daha sonrasında endüstri mühendisliğinde yüksek lisans yapmış olan değerli çalışmaları olan bakanımız sayın osman aşkın kyk mülakatlarında mühendislerin büyük çoğunluğunu eleyen komisyon başkanlarının görevlerine son versin.

bu ayrımcılığı yapanları allah kahretsin. mühendis idareci olarak da iyi işler çıkarabilir, gerekli eğitimleri alarak çok üst düzey yönetici olabilir. bakanımız buna en güzel örnektir.

komisyondaki başkanların kyk ve gençlik spor bakanlığındaki görevlerine son verilsin.

03 Ağustos 2017 17:20

tolunaygg
Kapalı

kesinlikle

03 Ağustos 2017 19:01

kara.cemal.2021
Kapalı

tamamını atsın bakanlıktan

03 Ağustos 2017 20:11

kara.cemal.2021
Kapalı

hepsi mühendis düşmanı. komisyondakilerin hepsi iibf ve eğitim personeli

03 Ağustos 2017 20:27

walter.white.
Şef

sütten ağzı yanan yoğurdu üfleyerek yermiş.Mühendisler ilk fırsatta başka kuruma geçtiği için kadro işgal etmekten başka bir işe yaramıyor ptt,kyk gibi kurumlarda gerçekten ihtiyacı olanların hakkına giriyor

04 Ağustos 2017 12:18

orhunkayaa
Kapalı

sütten ağzı yanan yoğurdu üfleyerek yermiş.Mühendisler ilk fırsatta başka kuruma geçtiği için kadro işgal etmekten başka bir işe yaramıyor ptt,kyk gibi kurumlarda gerçekten ihtiyacı olanların hakkına giriyor

walter.white., 4 ay önce - Alıntıya git

mühendisler nasıl bıraksın kardeş hep yüksek puanla kapatıyor. asıl iibf ve öğretmenler bırakıyor kurumları

08 Ağustos 2017 03:29

süleymaaaaaan
Kapalı

adam haklı

08 Ağustos 2017 09:21

Bellatrix26
Memur

Mühendisim şükürki kyk oldu :) başta korkmuştum geçen yılki alımdada mühendis arkadaşım girmişti bu yüzden çokta mesleğe takıldıklarını kendi adıma sanmıyorum

08 Ağustos 2017 09:42

Olduolacakya
Aday Memur

Luca denen sahistaki trolluğe bakin adam 5 hesabindan yorum yapmış :D

08 Ağustos 2017 10:06

s3s4s5
Şef

Up

10 Ağustos 2017 19:14

kara.cemal.2021
Kapalı

güncel

12 Ağustos 2017 03:22

orhunkayaa
Kapalı

vallaha ya

12 Ağustos 2017 08:07

cengiz.yilmaz
Aday Memur

Sonra da gelsin seni işe alsın. Değil mi?

12 Ağustos 2017 10:47

süleymaaaaaan
Kapalı

güncel

12 Ağustos 2017 10:54

iktisatci90
Şube Müdürü

siz mühendissiniz ne kyk memurlugu demesi lazım :)

12 Ağustos 2017 13:27

1kimyamühendisiii
Aday Memur

siz mühendissiniz ne kyk memurlugu demesi lazım :)

iktisatci90, 3 ay önce - Alıntıya git

Evet düz memurluk yerine mühendislere daha fazla kadro açılması lazım , geleceğimiz için bu gerekli :))))

12 Ağustos 2017 13:30

iktisatci90
Şube Müdürü

Evet düz memurluk yerine mühendislere daha fazla kadro açılması lazım , geleceğimiz için bu gerekli :))))

1kimyamühendisiii, 3 ay önce - Alıntıya git

onu da elde kit bırakmayıp fen liseleri yerine başka okullara ödenek verenlere anlat :)

12 Ağustos 2017 13:35

1kimyamühendisiii
Aday Memur

onu da elde kit bırakmayıp fen liseleri yerine başka okullara ödenek verenlere anlat :)

O benim işim değil. ben başka bölümlere neden kadro veriliyor demedim ki hakkı emeği olan herkes emeğinin karşılığını almalı , her bölüm değerli. Siz mühendisliğe laf attığınız için size yazdım . Doğru olanı yapsaniz sadece doğru olanı zaten sorun yok iktisatçı arkadaşım saygı sevgi insanlık ...

12 Ağustos 2017 13:37

iktisatci90
Şube Müdürü

O benim işim değil. ben başka bölümlere neden kadro veriliyor demedim ki hakkı emeği olan herkes emeğinin karşılığını almalı , her bölüm değerli. Siz mühendisliğe laf attığınız için size yazdım . Doğru olanı yapsaniz sadece doğru olanı zaten sorun yok iktisatçı arkadaşım saygı sevgi insanlık ...

1kimyamühendisiii, 3 ay önce - Alıntıya git

ben muhendisliğe laf mı attım kyk memurlugu mühendis işi mi bunu demek laf mı atmak oluyor. asıl sen düz memur yerine daha fazla mühendis alınmalı diyorsun kimin laf attığı belli :)

12 Ağustos 2017 13:44

rotatar
Aday Memur

Emrin olur efendim pazartesi söylüyorum derhal atıyorum onları,nasıl mühendisleri eler bunlar ,tamam efendim isteğiniz yerine getirtilcek...

12 Ağustos 2017 13:46

1kimyamühendisiii
Aday Memur

ben muhendisliğe laf mı attım kyk memurlugu mühendis işi mi bunu demek laf mı atmak oluyor. asıl sen düz memur yerine daha fazla mühendis alınmalı diyorsun kimin laf attığı belli :)

Yüksek puan alan her bölüm başvuru yapamıyor mu bu memurluğa , siz muhendissiniz ne işiniz var burda demesi lazım sozunuzun anlamı ne o zaman arkadaşım , daha yazdığın yazının ne anlama geldiğini bilmiyorsun bi de beni sucluyorsun, akıl mı kişilik mı ... Bilemedim . Kırıcı olmak istemiyorum ne yazarsanız yazın cevap vermeyeceğim . Bu yorumları okuyan güzel insanlar var...

Toplam 48 mesaj
ANKET
Gelecek 15 yılda sizin ve ailenizin durumu; iyiye mi gider, kötüye mi?