Editörler : Adversary
12 Eylül 2017 18:42

makineci011
Aday Memur

Arkadaşlar ben 2017/1 ile Dhmi ye atandım şu an 657 ye bağlı memurum

bugün polisler eve gelmiş ama ben uyuyordum zili duymamışım evde de

tektim maalesef...Polisler de çalıştığım kuruma gitmişler evinde yoktu

ulaşamadık bir kaç soru soracağız demişler...Şimdi ben ne yapmalıyım

sizce...

Dhmi-6868, 2 hafta önce - Alıntıya git

hocam hangi şehirde ikamet ediyosunuz

12 Eylül 2017 18:44

Dhmi-6868
Aday Memur

nevşehir

12 Eylül 2017 20:09

makineci011
Aday Memur

nevşehir

Küçük sehir olduğu için erken biter heralde soruşturmaniz

12 Eylül 2017 23:29

Dhmi-6868
Aday Memur

Küçük sehir olduğu için erken biter heralde soruşturmaniz

makineci011, 2 hafta önce - Alıntıya git

inşallah bakalım yarın emniyete soracağım kış gelmeden başlasak iyiydi

13 Eylül 2017 07:27

makineci011
Aday Memur

inşallah bakalım yarın emniyete soracağım kış gelmeden başlasak iyiydi

İnşallah en kisa zamanda hayırlısıyla başlariz hepimiz

13 Eylül 2017 11:35

Dhmi-6868
Aday Memur

1 saat önce telefon geldi emniyetten gitmeme gerek kalmadı.Benim mahalledeki komşularla pek muhabbetim yok polisler gelip sorduğunda da dolayısıyla bilgi vermemişler bu adreste oturup otrumadığıma dahi net cevap verememişler polisler de çalıştığım kuruma gidip sizin personelinizin dosyası var elimizde kurum değiştirecekmiş adresinde bulamadık falan demişler.Telefondaki polis memuru sadece o adreste oturup otrumadığımı sordu sonra hayırlı olsun dedi o kadar :)

13 Eylül 2017 12:00

hulyaaa00
Şef

1 saat önce telefon geldi emniyetten gitmeme gerek kalmadı.Benim mahalledeki komşularla pek muhabbetim yok polisler gelip sorduğunda da dolayısıyla bilgi vermemişler bu adreste oturup otrumadığıma dahi net cevap verememişler polisler de çalıştığım kuruma gidip sizin personelinizin dosyası var elimizde kurum değiştirecekmiş adresinde bulamadık falan demişler.Telefondaki polis memuru sadece o adreste oturup otrumadığımı sordu sonra hayırlı olsun dedi o kadar :)

hayırlı olsun fakat güvenlik soruşturması o şekilde yürümüyor size sadece adres tespiti yapmışlar daha detaylı tarama arka planda yapılıyor polisin gelmedi bittiği anlamına gelmez,bilginize

13 Eylül 2017 17:11

Dhmi-6868
Aday Memur

hayırlı olsun fakat güvenlik soruşturması o şekilde yürümüyor size sadece adres tespiti yapmışlar daha detaylı tarama arka planda yapılıyor polisin gelmedi bittiği anlamına gelmez,bilginize

hulyaaa00, 2 hafta önce - Alıntıya git

Hülya hanım hangi aşamada olduğumuzu tam olarak bilmiyorum ama bildiğim kadarıyla ben hali hazırda memur olduğum için 15 temmuzdan sonra tüm memurlara güvenlik soruşturması yapılmış tabi şu an farklı bir kuruma geçtiğim için güvenlik soruşturması nasıl işliyor prosedür nedir orasını bilemem.En kısa sürede bitmesi umuduyla bekliyoruz bakalım hayırlısı...

16 Eylül 2017 15:05

gazellestar
Aday Memur

Arkadaşlar ben sinop dhmi ye geçen alımda başladım sinop kazanan arkadaşlar bana ulaşabilir 31 martta gel dediler ama evraga ne zaman gittim hatırlamıyorum sanırım ocaktaydi eve gelen bi memurda olmadi

Toplam 29 mesaj
ANKET
Sizce Türkiye, Kuzey Irak'taki referandumdan dolayı, askeri müdahalede bulunmalı mı?