Editörler : Pangaea
04 Ağustos 2017 23:32

Özel okulda çalışan öğretmen nasıl atanır?

Arkadaşlar fenciyim.özel okulda çalışıyorum.ama devlete de atanmak istiyorum.daha önce 2kere hazırlandım.bu yılki öabt den 68aldım🙈Özellikle izmirdeki arkdşlar ne önerirler?

dundarbeyguneribey
Daire Başkanı
05 Ağustos 2017 00:26

kpss ile.

salonika
Aday Memur
05 Ağustos 2017 00:48

Hocam şaka mı bu?bende biliyorum kpss ile atanacağını sadece nasıl çalışılabilir ne yapılabilir i soruyorum ben

dundarbeyguneribey, 7 yıl önce

kpss ile.

isimsizyazar
Aday Memur
05 Ağustos 2017 00:55

Haftasonları kursa gidersin hocam zaten alan dersleri de genelde haftanin bir gunu aksam saati oluyor gittiğinde görürsün çoğu aday çalıştığı için herkese uyan bir gün saat belirlenir genelde. Bunun dışında özel bir şey yok sanma ki herkes deli gibi 7 24 sinava calisiyor. Cogu aday bi iste çalışıyor ve uygun zamanlarını kpss ye ayırıyor sen de öyle yaparsın sıkma canını.

dundarbeyguneribey
Daire Başkanı
05 Ağustos 2017 01:19

soruyu sorduğun gibi cevap almışsın şaka olan sizin sorunuz.

salonika, 7 yıl önce

Hocam şaka mı bu?bende biliyorum kpss ile atanacağını sadece nasıl çalışılabilir ne yapılabilir i soruyorum ben

salonika
Aday Memur
05 Ağustos 2017 11:49

Birden gözümde çok büyüdü iki senedir ara verdim.tekrar toparlamak nasıl olur diye evham yaptım sanırım

isimsizyazar, 7 yıl önce

Haftasonları kursa gidersin hocam zaten alan dersleri de genelde haftanin bir gunu aksam saati oluyor gittiğinde görürsün çoğu aday çalıştığı için herkese uyan bir gün saat belirlenir genelde. Bunun dışında özel bir şey yok sanma ki herkes deli gibi 7 24 sinava calisiyor. Cogu aday bi iste çalışıyor ve uygun zamanlarını kpss ye ayırıyor sen de öyle yaparsın sıkma canını.

Eda345
Aday Memur
05 Ağustos 2017 12:48

ben yeni mezunum ve bu konuda benim de bir sorum olacak. özel okullar senelik sözleşme yapıyorlar diye biliyorum. diyelim ki Şubat ayında atandım. bu durumda sözleşmem ne olacak?

isimsizyazar
Aday Memur
05 Ağustos 2017 13:18

Ben bi dersaneyle sözleşme yaparken sormuştum atanirsam nolcak diye devlet atamasına karşı çıkamıyoruz gidersiniz demislerdi ama ne kadar doğru bilemicem

Eda345, 7 yıl önce

ben yeni mezunum ve bu konuda benim de bir sorum olacak. özel okullar senelik sözleşme yapıyorlar diye biliyorum. diyelim ki Şubat ayında atandım. bu durumda sözleşmem ne olacak?

isimsizyazar
Aday Memur
05 Ağustos 2017 13:22

Kimi evli kimi çalışıyo kimi evden veya işten zar zor izin alıp geliyo, kimi cocugu birakiyo. Neler var dersanelerde. Sizin durumu tam bilemiyorum ama insan o sürece girince tempoya ayak uyduruyor bir şekilde. Bikaç yıl değil 8 9 ay alt tarafi

salonika, 7 yıl önce

Birden gözümde çok büyüdü iki senedir ara verdim.tekrar toparlamak nasıl olur diye evham yaptım sanırım

isimsizyazar
Aday Memur
05 Ağustos 2017 13:23

Yalnız ben de dersanelerden komisyon alcam sanki :D

Eda345
Aday Memur
05 Ağustos 2017 13:33

teşekkürler cevap için :)

isimsizyazar, 7 yıl önce

Ben bi dersaneyle sözleşme yaparken sormuştum atanirsam nolcak diye devlet atamasına karşı çıkamıyoruz gidersiniz demislerdi ama ne kadar doğru bilemicem

salonika
Aday Memur
06 Ağustos 2017 02:24

Aynen hocam :) yani benim durum şu akşamları ve pazar günleri müsaitim.temelim var sadece soru çözmeye konuları tekrar etmeye ihtiyacım var

isimsizyazar, 7 yıl önce

Yalnız ben de dersanelerden komisyon alcam sanki :D

isimsizyazar
Aday Memur
06 Ağustos 2017 02:43

Hocam sen orda iyi bir dersane araştır bi an once git görüş bence rehberlik hocası yönlendirir zaten seni. Temelin varsa sadece alana gidebilirsin mesela dersanede olduğun zamanlarda eğitim gk gy cozersin yine kendin. Bunun gibi planlamalar yap üç sınav birden zorlayacaksa derslerini takip etmek, alan mi eksik eğitim mi eksik ne eksikse onun için ders alırsın gitmişken de calisirsin diğer bölümlere de. Yaparsiiin

salonika, 7 yıl önce

Aynen hocam :) yani benim durum şu akşamları ve pazar günleri müsaitim.temelim var sadece soru çözmeye konuları tekrar etmeye ihtiyacım var

PetrograD
Kapalı
06 Ağustos 2017 10:34

Hep bir öğretmen bayanla evlenmek istemişimdir sanırım annem de öğretmen olduğu için,bi Akdeniz ilinde kamuda mühendisim atanmış ya da atanmamış tanışmak isteyen olursa msj atabilirler :)

salonika
Aday Memur
06 Ağustos 2017 11:48

Hocam moral motivasyon çok iyi geldi bana çok teşekkür ederim

isimsizyazar, 7 yıl önce

Hocam sen orda iyi bir dersane araştır bi an once git görüş bence rehberlik hocası yönlendirir zaten seni. Temelin varsa sadece alana gidebilirsin mesela dersanede olduğun zamanlarda eğitim gk gy cozersin yine kendin. Bunun gibi planlamalar yap üç sınav birden zorlayacaksa derslerini takip etmek, alan mi eksik eğitim mi eksik ne eksikse onun için ders alırsın gitmişken de calisirsin diğer bölümlere de. Yaparsiiin

kirazzzzopa
Aday Memur
07 Ağustos 2017 00:39

Referans önemli

Toplam 15 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi