Editörler : Cüneyt Barışoglu
08 Ağustos 2017 02:51   

4/b Atamasında şahit olduğum torpil

Arkadaslar universite mezunu hemsireyim. Duzce universitesi 4b li personel alimina basvurdum ozellikli alim yapiyordu aradigi ozellik uyku laboratuvari egitimi almak. Bende 2 yildir uyku laborativarinda ozel hastanede calisiyorum. Belgelerimi goturdum ama sonuc husran baska birini almislar aldiklari kisiyi instagramdan bulup sordum. Duzce univeristesini bitirmis 2017 mezunu dedim egitimi ne ara aldin bir ay egitim aldim diyor. Profosorden imzali belgem var diyor.

Anladigim kadariyla sistem su sekilde islemis

Cocuga egitim verdik diye yalandan bir kagit vermisler

Sonra o cocuk icin 1 kisilik ilan acmislar

Sonrada cocugu almislar

Yoksa duzce uni den mezun olacagim 1 ay egitim alacagim hemen ardindan duzce universitesi aldigim egitimle ilgili alim yapacak bunlarin

Not: cocugun mezuniyet tarihi 05.07.2017 ilanin basvuru suresinin son tarihi 20.07.2017

08 Ağustos 2017 04:45

rmzan
Memur

İlgili yerlere şikayetini bildir haksızlığa göz yumma

08 Ağustos 2017 10:47

cokokurazgezer

Dayın yoksa işin zor, dayı şart.

08 Ağustos 2017 14:59

TE0MN
Aday Memur

Bu işler böyle yenimi öğrendin ? Ya alacan 90 puanı merkezi atamadan çiçek gibi kimseye minnet etmeden atanıcaksın yada dayına,abine söylüceksin halledecek

08 Ağustos 2017 16:37

asi0619
Aday Memur

Uyku laboratuvari egitimi 3 ay pratik egitim sonrasinda kurstan olusuyor

09 Ağustos 2017 00:13

Sbasar
Aday Memur

Kurumlarimiz o kadar kisiliksiz insanlarla dolduki eskiden torpil 5se simdi 10 oldu buna bi dur demek lazim onune gecmek lazim yoksa daha cok hakkimizi yer bu serefsizler

09 Ağustos 2017 00:24

lalati
Şube Müdürü

belgeleriyle beraber bimere şikayet et kardeşim bırakma peşini. hakkın olanı alırsın inşallah

09 Ağustos 2017 20:38

hemtgce
Aday Memur

Arkadaşım aynı şey düzce üniversitesi de benimde başıma geldi Düzce liyim önceden gidip konuştum kişiler belli onlar olurda gelmezse şansın var başvur dediler benim puanım dan düşük insanlar alındı yedekler bile belliydi aslında ama ben peşini bırakmıyorum bimere şikayet ettim sende muhakkak et elinde kanıtın da var hakkımızı aramalıyız devletin kurumunu kendi mülkiyeti gibi kullanamazlar. Yok profesör imzası arkadaşımın çocuğu diyim duruyorlar eğer susarsak çok daha rahat döner bu işler en azından biraz da olsa canlarını sıkalım bimer dönüş yapıyor eminim bir yazı gider onlara. Boşuna üniversite okumadık.

09 Ağustos 2017 22:22

aericon
Memur

Üniversite alımlarının çoğu böyle hepsi böyle demiyorum ama belli başlı üniversiteler var bu alanda .... üzerinde doktora yapmışlar örnek çukurova üni - mersin üni adamlar bir alım yayınlıyor alımdaki şartları gör resmen bi alınacak kişinin tc si yazılmamış o kadar yani Allahsızlar bunlar

10 Ağustos 2017 00:29

Vlknby
Aday Memur

Kardeşim 4,5 yıl uyku lab. sorumlu hemşire olarak görev yaptım. Nöbetinden tutda raporlamasına kadar tamamını yaptım. Bir ücretsiz izne çıktım geri geldim kendimi bambaşka bir birimde buldum. Yani hemşire olarak tavsiyem kendi mesleğinle ilgili olan bir alanda çalış. En azından mesleğini unutmazsın. Bu arada 7 yıllık kadrolu hemşire olarak tavsiye ediyorum. Uyku lab. Bir geleceği yok hemşire için. Sağlık mezunu olmayan kişiler bile bu işi yapıyor yani saçma sapan bir hale gelmiş bana göre. Kendini yıpratmana değecek bir alan değil getirisi de yok zaten. Bana 4.5 yılda getirisi 2 bel 1 de boyun fıtığı oldu pc başında beklemekten. Sabaha kadar işin yoksa kayıdı takip et.

11 Ağustos 2017 16:57

Hmsre.14
Aday Memur

Arkadaşım aynı şey düzce üniversitesi de benimde başıma geldi Düzce liyim önceden gidip konuştum kişiler belli onlar olurda gelmezse şansın var başvur dediler benim puanım dan düşük insanlar alındı yedekler bile belliydi aslında ama ben peşini bırakmıyorum bimere şikayet ettim sende muhakkak et elinde kanıtın da var hakkımızı aramalıyız devletin kurumunu kendi mülkiyeti gibi kullanamazlar. Yok profesör imzası arkadaşımın çocuğu diyim duruyorlar eğer susarsak çok daha rahat döner bu işler en azından biraz da olsa canlarını sıkalım bimer dönüş yapıyor eminim bir yazı gider onlara. Boşuna üniversite okumadık.

hemtgce, 2 ay önce - Alıntıya git

Bende basvurdum bende daha dusuk birini aldilar. Aradim dilekce yazin ddiler sonra dilekce hakkinda bisey sormak icin tekrar aradim telefonlarimi bile acmadilar. Bende bimere sikayet ettim

12 Ağustos 2017 00:26

soguk21
Aday Memur

Asla vazgeçme yaz Cimer e dahi yaz ordan da cevap geliyor bimerle yetinme derim..

12 Ağustos 2017 00:40

Hmsre.14
Aday Memur

Asla vazgeçme yaz Cimer e dahi yaz ordan da cevap geliyor bimerle yetinme derim..

soguk21, 2 ay önce - Alıntıya git

Bi faydasi olur mu zaten giren.girdi kayitlarini yaparlar

12 Ağustos 2017 18:43

soguk21
Aday Memur

Tabiki olur Allah "a şükür devlet eskisi gibi değil vatandaşla ilgileniyor yeterki vazgeçme

12 Ağustos 2017 18:59

Hmsre.14
Aday Memur

Tabiki olur Allah "a şükür devlet eskisi gibi değil vatandaşla ilgileniyor yeterki vazgeçme

soguk21, 2 ay önce - Alıntıya git

İns ne diyim dilekce yazsa miydim duzce universitesine acaba

14 Ağustos 2017 05:57

asi0619
Aday Memur

Mahkemeye diksem hepsini ne ise yarayacakki hersey kuralina gore yapiliyor minareyi calan kilifini hazirliyor kilifada hizlica sokuyor (5 gunde aciklandi sonuclar) Allah herkesin kalbine gore versin. Birileri hapse giriyor gorevden uzaklasiyor hak yedi diye. Diger taraftan hak yenmeye devam ediliyor. Temizle pis birbirine karisti gucu olan herkes gucunu kullanma pesinde. Allah hesabini er yada gec sorar. Banada nasibimi nasil olsa verir. Allah var gam yok elimden geleni yaptim

14 Ağustos 2017 08:26

Hmsre.14
Aday Memur

Mahkemeye diksem hepsini ne ise yarayacakki hersey kuralina gore yapiliyor minareyi calan kilifini hazirliyor kilifada hizlica sokuyor (5 gunde aciklandi sonuclar) Allah herkesin kalbine gore versin. Birileri hapse giriyor gorevden uzaklasiyor hak yedi diye. Diger taraftan hak yenmeye devam ediliyor. Temizle pis birbirine karisti gucu olan herkes gucunu kullanma pesinde. Allah hesabini er yada gec sorar. Banada nasibimi nasil olsa verir. Allah var gam yok elimden geleni yaptim

asi0619, 2 ay önce - Alıntıya git

Sartli alimlarin onu kesilmeli herkesin kpss puanina gore alinmali ancak boyle haksizlik biter.

14 Ağustos 2017 12:26

hemtgce
Aday Memur

Bence arkadaşlar siz yine de peşini bırakmayın bimere şikayet edin biraz rahatsız olsunlar eğe devam ederlerse bu alımlara yapacak bir şey yok Allah büyük demekten başka diyecek birşeyimiz yok. Hepimizin hakkında hayırlısı olsun

Toplam 17 mesaj