Editörler : crops35
09 Ağustos 2017 07:30

Ege üniversitesi sivil savunma ve itfaiyecilik

Bu bölümü kazandım arkadaşlar, kayıt için okula gitmemiz gerekiyo mu yoksa sadece e-devletten interaktif kayıt yeterli mi?

Attşükran
Aday Memur
09 Ağustos 2017 10:19

Kimi üniversiteler e-devletten kayıt yaptırıldıktan sonra verilen kodu ya da belgeyi okul açıldıktan sonra teslim etmelerini istiyormuş. Kimi üniler ise sağlık kuruluşundan rapor istedikleri için e-devletten yapılan kaydı yeterli bulmuyormuş. Ama ben de kesin bir cevap istiyorum ki ona göre Giresun'a gideceğim. Bu arada ben de Giresun Espiye Sivil Savunma ve İtfaiyecilik kazandım :)

aslan1319
Aday Memur
09 Ağustos 2017 11:14

Teşekkürler cevabın için, hayırlı olsun sana da :)

Attşükran, 7 yıl önce

Kimi üniversiteler e-devletten kayıt yaptırıldıktan sonra verilen kodu ya da belgeyi okul açıldıktan sonra teslim etmelerini istiyormuş. Kimi üniler ise sağlık kuruluşundan rapor istedikleri için e-devletten yapılan kaydı yeterli bulmuyormuş. Ama ben de kesin bir cevap istiyorum ki ona göre Giresun'a gideceğim. Bu arada ben de Giresun Espiye Sivil Savunma ve İtfaiyecilik kazandım :)

aslan1319
Aday Memur
09 Ağustos 2017 15:13

Sağlık raporu olduğu için okula gidip kayıt yaptırmamız gerekiyomuş

Attşükran, 7 yıl önce

aslan1319
Aday Memur
09 Ağustos 2017 15:43

200 liranı hazırla rapor için bu arada

Attşükran, 7 yıl önce

Attşükran
Aday Memur
09 Ağustos 2017 16:22

Neden 200 lira ? Yol masrafı olarak mı yoksa rapor için o kadar ücret mi ödemek gerekiyor ?

aslan1319, 7 yıl önce

200 liranı hazırla rapor için bu arada

aslan1319
Aday Memur
09 Ağustos 2017 17:05

Rapor için 200 lira alıyorlar hastanede, 3 hafta önce aldım da ordan biliyorum

Attşükran, 7 yıl önce

Neden 200 lira ? Yol masrafı olarak mı yoksa rapor için o kadar ücret mi ödemek gerekiyor ?

Attşükran
Aday Memur
10 Ağustos 2017 15:25

Ben dün akşam baktım. Giresun Üni. sağlık raporu falan istemiyormuş. Sadece e-devletten elektronik kayıt yaptıracağım :)

aslan1319, 7 yıl önce

Rapor için 200 lira alıyorlar hastanede, 3 hafta önce aldım da ordan biliyorum

aslan1319
Aday Memur
10 Ağustos 2017 15:39

Şanslısın ??

Attşükran, 7 yıl önce

Ben dün akşam baktım. Giresun Üni. sağlık raporu falan istemiyormuş. Sadece e-devletten elektronik kayıt yaptıracağım :)

Attşükran
Aday Memur
10 Ağustos 2017 16:00

Benim tek sıkıntılı olduğum bir konu var.

Ben İstanbul Üni. Uzaktan Eğitim Fakültesi, Acil Durum ve Afet Yönetimi Bölümünü yarıda bıraktım. 2. sınıfa geçtiğim zaman kaydımı yeniletmedim. Bu yıl da s.s.v.itfaiye kazandım. Bazı yerlerde başka bir yükseköğretim programında da kayıtlı olduğum için sıkıntı olabileceğini yazıyor. Kazandığım bölüme kayıt yapabilmem için Auzef'ten kaydımı sildirmem mi gerekiyor yoksa kayıt yenilemediğim için kazandığım program açısından herhangi bir sorun teşkil etmeyeceği kanısına varabilir miyiz bunu merak ediyorum.

aslan1319
Aday Memur
10 Ağustos 2017 18:40

Aynı anda 2 lisans veya 2 önlisans programında kayıtlı olamazsın, fakat aynı anda 1 lisans ve 1 önlisans programında kayıtlı olabilirsin

Attşükran, 7 yıl önce

Benim tek sıkıntılı olduğum bir konu var.

Ben İstanbul Üni. Uzaktan Eğitim Fakültesi, Acil Durum ve Afet Yönetimi Bölümünü yarıda bıraktım. 2. sınıfa geçtiğim zaman kaydımı yeniletmedim. Bu yıl da s.s.v.itfaiye kazandım. Bazı yerlerde başka bir yükseköğretim programında da kayıtlı olduğum için sıkıntı olabileceğini yazıyor. Kazandığım bölüme kayıt yapabilmem için Auzef'ten kaydımı sildirmem mi gerekiyor yoksa kayıt yenilemediğim için kazandığım program açısından herhangi bir sorun teşkil etmeyeceği kanısına varabilir miyiz bunu merak ediyorum.

Toplam 10 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi