Editörler : supporters.

kuzukulagii
Aday Memur
12 Ağustos 2017 19:50

Bugün kayıt oldum bakalım artık gerisi bende bitiyo :) çok teşekkür ederim

busehirarkandangel, 7 yıl önce

Kuzey Akademiye gönül rahatlığıyla yazılabilirsin, ama seçim sizin tabi,kuzeyin hocaları,kampları,ders sistemi,binası,etüt sistemi çok iyidir....kalite ve iyi bir dershane diyorsan kaçırma derim

kuzukulagii
Aday Memur
14 Ağustos 2017 16:55

ben de görüştüğümde gayet güzel anlattılar sistemlerini hiç başka dersaneden bahsetmediler bile. hatta sordum başka dersanelerde bazen hoca değişikliği ders saati değişikliği oluyıomuş öyle bişeyle karşılaşır mıyım yıl içersinde diye. hayır olmaz dediler hiç bu tarz konular açılmadı yani

ozyvenue
Aday Memur
14 Ağustos 2017 19:31

Bende isem akademiyi kaydoldum. İlgilendiren bütün sistemi anlattı hocalar yeni açılan bi dersane eğitim kadrosu hep bilindik hocaları bakalım hayırlısı olur inşallah hakkimizdq

kuzukulagii
Aday Memur
15 Ağustos 2017 10:34

hakkında hayırlısı olsun :) inş iyi bi puan alıcaz

ozyvenue, 7 yıl önce

Bende isem akademiyi kaydoldum. İlgilendiren bütün sistemi anlattı hocalar yeni açılan bi dersane eğitim kadrosu hep bilindik hocaları bakalım hayırlısı olur inşallah hakkimizdq

23 Ağustos 2017 21:32

İktisat hocası çok iyi olan dershane çok iyidir...her ay düzenli deneme yapan,sınıfları kalabalık olmayan 35 geçmesin,temiz düzgün dershane bakın

iktisat900000
Aday Memur
24 Ağustos 2017 10:18

herkes gibi bende dolaştım çoğu benle ilgilenmemişti zaten en son uğradığım yer Başkent kariyer dershanesiydi görüşmemiz çok samimi geçmişti ama asıl olan dershanenin sistemiydi .ben kayıt yaptırmak istedim fakat görüştüğüm kişi karar vermeden önce derse girmemi ve kararımı o zaman vermemi söyledi.kendilerine ne kadar güvendiklerini anlamıstım ve ders çıkışı kayıt yaptırdım.benim tavsiyem Başkent kariyere de uğramanız yönünde olacaktır.

fefdünyası
Aday Memur
24 Ağustos 2017 10:58

Ruya gibi bir kurs istiyorsanız elbette kuzey akademi.. mavi ile yeşil 'in buluştuğu eşsiz yer kuzey akademi.. güleryüzlü personel tenten mudur toplama hocaları ile bir kere gelirseniz hep gelmek isteyeceğiniz yerin adı kuzey akademi. :) bence reklamı böyle yap. Otel tanıtımı gibi

busehirarkandangel, 7 yıl önce

Kuzey Akademiye gönül rahatlığıyla yazılabilirsin, ama seçim sizin tabi,kuzeyin hocaları,kampları,ders sistemi,binası,etüt sistemi çok iyidir....kalite ve iyi bir dershane diyorsan kaçırma derim

derbestnida
Yasaklı
26 Ağustos 2017 20:43

Hakkınızda hayırlısı olsun,dershane kadar sizinde bu işi ne kadar istediğinize ve ne kadar fedakarlık yapacağınıza bağlı,kurum sınavlarında da başarılar dilerim

lindalisa
Aday Memur
03 Eylül 2017 19:03

bir öğretmen düşünün mesela matematik öğretmeni, size tarih coğrafya hukuk iktisat veya öabt eğitimi veremezse, bir dersaneninde ales kpss-a gkgy kpss-b ales dgs yani bütün kurslarda mükemmel olmaları imkansız.sayın kuzey akademi reklamda iyi olduğun anlaşılıyor.

emiree0606
Aday Memur
05 Kasım 2017 20:58

ben Garanti akademiye gittim çokta memnun kaldım bir kere kaliteli bir kadrosu var hepsi alanında uzman çalışma odaları ferah sınıfları kantini terası soru bankaları fasikülleri deneme sayısının fazla olması ders saatleri zaten fazla ayrıca sürekli tekrar şansın var ve öğretmenlere ulaşma zorluğu çekmiyorsun çalışanlar hiç bir talebini geri çevirmiyorlar güler yüzleri ayrı bir güzel

aliiturkk
Aday Memur
06 Kasım 2017 11:48

Bende isemin videolarını takip ediyorum çok memnunum umarım sizin içinde hayırlısı olur

ozyvenue, 7 yıl önce

trolavcisi2040
Yasaklı
07 Kasım 2017 20:46

TROL TROLLER TROLLER HEP..... YATSIYA KADAR YANAR BU IŞIK

yasemin erkol
Aday Memur
15 Kasım 2017 14:59

4t akademi iyidir gidip görüşün arkadaşlar

Toplam 33 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler