Editörler : ayşegül bgm

Profösör57
Genel Müdür
16 Ağustos 2017 13:55

devlet işi her şekilde yürür. askıya neden alınsın. öyle olsa eylül dönemi kurasını başlatmazlardı. varsa kesin bir bilgi yada güvenilir kaynaktan duyum paylaşın. buraya gelip kendi düşüncelerinizi yorumlarınızı yazıp insanların aklını bulandırmayın.

Piton90, 7 yıl önce

Kurumlar 5 eylulden once birlesirse tayinler askiya alinabilir.

Piton90
Aday Memur
16 Ağustos 2017 14:12

2011 de 663 ciktiginda butun tayinler askiya alindi.663 uzerine cikarilabilecek her Khk 663 u yok hukmune atar ve tayin yonetmelikleri bu 663 khk sina gore oldugundan tekrar Yeni khk ya gore yonetmelik cikarilmasi gerekir.Ayrica kurumlar birlestiginde mevcut yoneticiler gorevlerinden alinacagi icin tayin evraginiza yada ayrilisiniza imza atacak yeni yoneticilerin gelmesini beklersiniz.

Profösör57, 7 yıl önce

devlet işi her şekilde yürür. askıya neden alınsın. öyle olsa eylül dönemi kurasını başlatmazlardı. varsa kesin bir bilgi yada güvenilir kaynaktan duyum paylaşın. buraya gelip kendi düşüncelerinizi yorumlarınızı yazıp insanların aklını bulandırmayın.

Profösör57
Genel Müdür
16 Ağustos 2017 14:19

birincisi ; yeni bir yönetmelik yayınlanana kadar eskisi geçerli olur. bu her zaman böyledir.

ikincisi ; yeni yöneticiler atanana kadar eskileri devam eder yenilerine görevi devir teslim ederler.

üçüncüsü; 663 sayılı khk çıktığında askıya falan alınmadı. benim bizzat arkadaşım yeni khk dan 6 gün sonra eş durumundan gitti. khk dan 10-15 gün önce vermişti dilekçesini. ha işler yavaşlarmı olabilir. 5 günde olacak iş 8-10 güne çıkabilir.

Piton90, 7 yıl önce

2011 de 663 ciktiginda butun tayinler askiya alindi.663 uzerine cikarilabilecek her Khk 663 u yok hukmune atar ve tayin yonetmelikleri bu 663 khk sina gore oldugundan tekrar Yeni khk ya gore yonetmelik cikarilmasi gerekir.Ayrica kurumlar birlestiginde mevcut yoneticiler gorevlerinden alinacagi icin tayin evraginiza yada ayrilisiniza imza atacak yeni yoneticilerin gelmesini beklersiniz.

kanuni554
Aday Memur
16 Ağustos 2017 14:30

HAY YAŞA MİLLET TAYİN BEKLİYOR YANİ NE DİYE OLMAYACAKMIŞ

Profösör57, 7 yıl önce

birincisi ; yeni bir yönetmelik yayınlanana kadar eskisi geçerli olur. bu her zaman böyledir.

ikincisi ; yeni yöneticiler atanana kadar eskileri devam eder yenilerine görevi devir teslim ederler.

üçüncüsü; 663 sayılı khk çıktığında askıya falan alınmadı. benim bizzat arkadaşım yeni khk dan 6 gün sonra eş durumundan gitti. khk dan 10-15 gün önce vermişti dilekçesini. ha işler yavaşlarmı olabilir. 5 günde olacak iş 8-10 güne çıkabilir.

s.k.s.k
Memur
17 Ağustos 2017 11:45

Tayinler durmuyomuş öyle bir durumda

Piton90
Aday Memur
18 Ağustos 2017 08:44

Nasil ulasiyorlar Khk nin taslagina anlamadim.

s.k.s.k
Memur
18 Ağustos 2017 09:18

Eski taslağın üzerinde oynama yapmış olabilirler mi

SAGMEM926
Memur
18 Ağustos 2017 09:54

Personel e hitap eden bir değişiklik varmı.Ben göremedim.Sekreter gitmiş genel müdür gelmiş.

s.k.s.k
Memur
18 Ağustos 2017 10:10

Tayinler kolay olur inşallah kurum içi kurum dışı ayrımı olmaz

Yigido583860
Aday Memur
18 Ağustos 2017 23:50

Bu kurumların ayrı olmasından bir çok kişi muzdarip bakanlığı parçaladıkları gibi aileleride parçaladılar eşin biri halk sağlığında ilçede öbürü kamu hastaneleri kurumunda merkezde torpili olan görevlendirme falan hallediyor torpili olmayana Allah sabır versin

Piton90
Aday Memur
19 Ağustos 2017 09:05

Khk ile ilgili bir gelisme var mi

Piton90
Aday Memur
20 Ağustos 2017 11:51

Guncel

mavi_umut
Daire Başkanı
20 Ağustos 2017 12:57

Artık saltanat haline gelen başkanlık uzmanlık kalksın. Uzman benim bildiğim tıp da olur. Aynı işi yapan memurun bir sabah uzman olup iki katı maaş aldığı nerede görülmüş..

sağlıkçı13
Kapalı
22 Ağustos 2017 08:44

arkadaşlar önemli bir şey soracağm.ben kamu hastanelerinden muvaffakat ile halk sağlığı na toplum sağlığına geçtim 3 yıldır çalışıyorum şimdi bu kamu hastaneleri kapanırsa sözleşmem fesh olur mu.valilikle 2 yıllık sözleşme imzalamıştım daha sözleşmemin dolmasına 1 yıl var..sonuç ne olur ..acil yardım..

Toplam 96 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi