Editörler : Adversary
10 Ağustos 2017 13:49   

Tübitak sage 2017 başvuru

Selam arkadaşlar.

Tübitak Sage ilanına başvuranlara sorayım, telefon açtım ulaşamadım da mülakatlar için sonuçlar ne zaman açıklanır bilgisi olan var mıdır?

Teşekkürler.

10 Ağustos 2017 13:50

Argalad
Aday Memur

http://ilan.memurlar.net/ilan/39227/tubitak-sage-personel-alim-ilani.html

10 Ağustos 2017 13:51

Argalad
Aday Memur

Argalad, 1 ay önce - Alıntıya git

10 Ağustos 2017 18:52

Argalad
Aday Memur

Yok galiba başvuran, ilgilenen

11 Ağustos 2017 11:16

Argalad
Aday Memur

Hiç mi yok :/

11 Ağustos 2017 11:21

An.Apointed.Engineer
Kapalı

Yok.

11 Ağustos 2017 11:31

muhendishanim0123
Kapalı

Mülakata ben de katılmıştım Tübitak Sage nin. 3 ay falan oldu hala açıklanmadı . Zaten çok geç açıklıyorlarmış bekliyorum ama ümitli değilim

11 Ağustos 2017 16:12

Argalad
Aday Memur

Mülakata ben de katılmıştım Tübitak Sage nin. 3 ay falan oldu hala açıklanmadı . Zaten çok geç açıklıyorlarmış bekliyorum ama ümitli değilim

muhendishanim0123, 1 ay önce - Alıntıya git

Teşekkürler cevap için.

Bekleyip göreceğiz anlaşılan.

18 Ağustos 2017 12:25

ıslay
Aday Memur

bu 26 temmuzda sona eren başvuru için mi mülakat olayı?

18 Ağustos 2017 12:34

Timur S
Aday Memur

Benim şimdiye kadar girdiğim mülakatda 8 ay oldu açıklanmadı. Başka bölümün ki 3 ay oldu açıklanmadı. Tübitak çok uzun süre açıklamıyor.

18 Ağustos 2017 14:55

Argalad
Aday Memur

bu 26 temmuzda sona eren başvuru için mi mülakat olayı?

ıslay, 1 ay önce - Alıntıya git

Evet onu sormuştum.

Az önce aradım sage'yi sordum bayramdan önce açıklayacaklarmış mülakata gireceklerin listesini.

Genel kanı doğru ne yazık ki, güvenlik soruşturması hususu çoo...ok uzun sürüyor.

18 Ağustos 2017 14:57

Argalad
Aday Memur

Benim şimdiye kadar girdiğim mülakatda 8 ay oldu açıklanmadı. Başka bölümün ki 3 ay oldu açıklanmadı. Tübitak çok uzun süre açıklamıyor.

Timur S, 1 ay önce - Alıntıya git

6 ay sonra açıklanan mülakat biliyorum ben de. Rutin öyle demek ki.

18 Ağustos 2017 18:32

ıslay
Aday Memur

Evet onu sormuştum.

Az önce aradım sage'yi sordum bayramdan önce açıklayacaklarmış mülakata gireceklerin listesini.

Genel kanı doğru ne yazık ki, güvenlik soruşturması hususu çoo...ok uzun sürüyor.

Bende idari personel için başvurmuştum pek umudum yok fakat :(

18 Ağustos 2017 21:16

Argalad
Aday Memur

Bende idari personel için başvurmuştum pek umudum yok fakat :(

Çok belli olmuyor ne yapacakları umudunu koru bence :)

18 Ağustos 2017 21:42

ıslay
Aday Memur

Çok belli olmuyor ne yapacakları umudunu koru bence :)

Deneyeceğim. Bir de bu sagenin sitesinde hiçbir duyuru yok bu tür mülakat konuları hakkkında. Yani öncekiler ile ilgili de yok. Acaba oradan mı yayınlayacaklar listeyi. Ben bir yerde mail atıyorlar diye okumuştum.

18 Ağustos 2017 22:20

Timur S
Aday Memur

Deneyeceğim. Bir de bu sagenin sitesinde hiçbir duyuru yok bu tür mülakat konuları hakkkında. Yani öncekiler ile ilgili de yok. Acaba oradan mı yayınlayacaklar listeyi. Ben bir yerde mail atıyorlar diye okumuştum.

Tübitakın kendi sitesinde yayınlanır. Mülakata girsen bile 1 yıl sürer açıklanması heralde:)

18 Ağustos 2017 22:31

topal martı
Şef

Tübitak :)

Nerdeyse bütün kadroları için ilana çıkıp. mülakatlar yapıp da bir türlü yerleştirme yapamayan kurum olarak tanımlıyorum kendisini :) önce mülakat bekledik bir ay kadar, 5 ay bitti 6. aya girdik. Merkeziden atandık Tübitak hala mülakat sonucu açıklayacak :)

Başvuracak arkadaşlara başarı kadar sabır diliyorum:)

18 Ağustos 2017 22:31

ıslay
Aday Memur

Tübitakın kendi sitesinde yayınlanır. Mülakata girsen bile 1 yıl sürer açıklanması heralde:)

Timur S, 1 ay önce - Alıntıya git

o zamana kadar da artık öğretmenlik yapmaya devam :)

18 Ağustos 2017 22:33

ıslay
Aday Memur

Tübitak :)

Nerdeyse bütün kadroları için ilana çıkıp. mülakatlar yapıp da bir türlü yerleştirme yapamayan kurum olarak tanımlıyorum kendisini :) önce mülakat bekledik bir ay kadar, 5 ay bitti 6. aya girdik. Merkeziden atandık Tübitak hala mülakat sonucu açıklayacak :)

Başvuracak arkadaşlara başarı kadar sabır diliyorum:)

topal martı, 1 ay önce - Alıntıya git

Ciddi olamazsın! İnanamıyorum yaaaa ay zaten o kişi ben olamam hiç umut bağlamayayım haha

18 Ağustos 2017 22:33

muhendishanim0123
Kapalı

Ben mülakata yanlış hatırlamıyorsam 28 Mart ta girmiştim . Hala açıklanmadı. 5 bilgisayar muhendisi alınacakti. Mülakat bile yarım saat sürdü .

18 Ağustos 2017 22:35

ıslay
Aday Memur

Ben mülakata yanlış hatırlamıyorsam 28 Mart ta girmiştim . Hala açıklanmadı. 5 bilgisayar muhendisi alınacakti. Mülakat bile yarım saat sürdü .

muhendishanim0123, 1 ay önce - Alıntıya git

bunlara bel bağlanmaz desene.

Toplam 61 mesaj
ANKET
Sizce, kamuda liyakat var mı?